7771 відвідувач онлайн

Рейтинги Зеленського не 4%. Вони приблизно такі ж, як і у Трампа, - експрем’єр Британії Джонсон

Борис Джонсон прокоментував заяви Трампа про рейтинг Зеленського

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відреагував на суперечливі заяви президента США Дональда Трампа про нібито "низький рейтинг" президента України Володимира Зеленського та загалом ситуацію в Україні. 

Про це він написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

"Коли ми, європейці, перестанемо обурюватися Дональдом Трампом і почнемо допомагати йому покласти край цій війні?" - зазначив Джонсон.

Напередодні Трамп висловився щодо необхідності проведення виборів в Україні, зазначивши, що це зумовлено "об’єктивною ситуацією". Крім того, він заявив, що рейтинг довіри українців до президента Володимира Зеленського нібито впав до 4%.

"Звичайно, країна, яка зазнає насильницького вторгнення, не повинна проводити вибори. У Великій Британії не було загальних виборів із 1935 до 1945 року. Звичайно, рейтинги Зеленського не 4%. Насправді вони приблизно такі ж, як і у Трампа", - наголосив Борис Джонсон.

Він вважає, що заяви Трампа "не мають на меті бути історично точними — вони покликані шокувати європейців і мотивувати їх до дій".

Також Джонсон згадав про 300 мільярдів доларів заморожених російських активів, які знаходяться здебільшого в Бельгії.

"Це гроші, які можна і потрібно використовувати для виплат Україні та компенсації США за її підтримку. Чому Європа перешкоджає розмороженню путінських грошей? США вважають, що Бельгія, Франція та інші країни блокують. Це абсурд. Треба діяти серйозно і швидко", - резюмував експрем'єр Британії.

Борис Джонсон прокоментував заяви Трампа рейтинг Зеленського

Заява Трампа про рейтинг Зеленського

Нагадаємо, напередодні Трамп заявив, що в Україні потрібно провести вибори, бо рейтинг довіри до Зеленського впав до 4%.

Станом на першу половину лютого 2025 року 57% українців довіряють президенту Володимиру Зеленському, не довіряють - 37%, йдеться в дослідженні КМІС.

Володимир Зеленський назвав дезінформацією заяви про 4% його рейтингу.

Топ коментарі
+16
На цензорі у ЗЕ взагалі минусовий рейтинг
показати весь коментар
19.02.2025 16:35 Відповісти
+16
Трампа не повинні стосуватися рейтинги Зе. Путлєр за 25 років ні разу виборів не провів демократичних. Трамп насильник, який жінок хапав за проміжності. Тому в нього мислення, що жертва сама винувата. Хай поцілує плєшивого в стару, ботоксну дупу.
показати весь коментар
19.02.2025 16:37 Відповісти
+14
4% це рейтинг Зелі в росіїї , там було опитування
показати весь коментар
19.02.2025 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
4% це рейтинг Зелі в росіїї , там було опитування
показати весь коментар
19.02.2025 16:33 Відповісти
у США
показати весь коментар
19.02.2025 16:36 Відповісти
в США 60%
показати весь коментар
19.02.2025 16:38 Відповісти
15 в Україні - до санкцій проти Пороха
показати весь коментар
19.02.2025 16:39 Відповісти
писали сьогодні шо рейтинг Зели вище за Трампа на 4%
показати весь коментар
19.02.2025 16:41 Відповісти
На цензорі у ЗЕ взагалі минусовий рейтинг
показати весь коментар
19.02.2025 16:35 Відповісти
На нього й потрібно орієнтуватися світовим лідерам.
показати весь коментар
19.02.2025 16:44 Відповісти
Джонсон просто дипломатическим языком сказал, что %% толпойопов примерно одинаковые в Украине и в Штатах.
показати весь коментар
19.02.2025 18:44 Відповісти

Як видно, містер Джонсон - культурна та порядна людина. Мені б, приміром, було б непросто далбай@ба назвати якось інакше.
Стосовно ж кількості дурнів, то древні римляни дивились на то трохи інакше: Stultorum infinitus est numerus (кількість дурнів безмежна).
показати весь коментар
19.02.2025 18:58 Відповісти
Цікво, кого та коли ці хлопи опитували шодо рейтінгу найвеличнійшаго крадія під час війни?
показати весь коментар
19.02.2025 16:36 Відповісти
державна таємниця
показати весь коментар
19.02.2025 16:37 Відповісти
Вызывает к себе Ермак финансиста ОПУ:

- Так, что там у нас с деньгами?

- «Напряг», Андрей Борисович… А что нужно?

- Да тут проблема возникла, с нашим «главзасранцем». Мало того, что с «очка» не слазит, после выступлений этих «порохоботов», так скоро и до туалета не будет успевать добежать… Те деньги что идут на закупку туалетной бумаги, пусти на закупку памперсов и «Лоперамида», а то скоро в офисе дохнуть нечем будет… А жопы аппарат пусть копиями уголовных дел против Порошенко подтирает - всё равно толку от них - НОЛЬ…

показати весь коментар
19.02.2025 16:39 Відповісти
Да, плюс у Трампа кроме рейтинга ещё и шизофрения.
показати весь коментар
19.02.2025 16:37 Відповісти
Трампа не повинні стосуватися рейтинги Зе. Путлєр за 25 років ні разу виборів не провів демократичних. Трамп насильник, який жінок хапав за проміжності. Тому в нього мислення, що жертва сама винувата. Хай поцілує плєшивого в стару, ботоксну дупу.
показати весь коментар
19.02.2025 16:37 Відповісти
А як же Меланія? Він її за шо хватав?
показати весь коментар
19.02.2025 18:05 Відповісти
За все!
показати весь коментар
19.02.2025 18:20 Відповісти
Я б її теж поХВатав за все
показати весь коментар
19.02.2025 18:29 Відповісти
Лише дебіли під час війни міряються рейтингами. Відомо про рейтинги )(уйла та Кім чен хера. Де диктатура, там і рейтинги.
показати весь коментар
19.02.2025 16:37 Відповісти
У Трампа під кінець його каденції рейтинг буде 0,1%
показати весь коментар
19.02.2025 16:38 Відповісти
ЧОМУ Й ЧИМ БУРАТІНКА ТАК ОКРИСИВ НА СЕБЕ ДОНА ?

Пояснення від Швеця.

З огидою до запропонованих Україні привезених від міністра фінансів пропозицій з рідкоземельних матеріалів, він повинен був й вірно зробив , відмовився їх підписувати , МОЛОДЕЦЬ!!! Але піарнетерплячка ЧИ ЗРАДА? ЗЛИВАТИ В ПРЕСУ ЗІ СВОГО ОПУзажопу ВІН НЕ МАВ ПРАВА , піарна скатіна блдйогразтуди перемогла в нього політика - це же не остання пропозиція й не з ножем до горла... Ще не відублися перемовини з рашистами , це тим перемовин Трампа!!! А так ... Трамп цю пропозицію мож підсунув вже хйлу?

ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ЦИМ ?
показати весь коментар
19.02.2025 16:38 Відповісти
Борис ты прав, рейтинг бениного Оманского Нарика-1000...его нужно подлечить, потому что бывших нариков не бывает и закрыть на пожизняк с полной конфискацией в месте с фсбєшником Елдаком и всей кодлой...
показати весь коментар
19.02.2025 16:39 Відповісти
У дипломованого економіста-юриста ЗЕ дипшкола хйла з його ГЕБЬОННАЙ сценою - жополизство сприймати за дипломатію. Ну але ж, у них там у шоу-бізнесі Кремля - все ЧЕРЕЗ СРАКУ, а потім за цю ж сраку й садять на кілок компромату
показати весь коментар
19.02.2025 16:59 Відповісти
можливо, саме 250-300 мільярдів російських доларів Euroclear і є ставкою у Трамповому
"божевіллі" : Європо, конфіскуй їх, а ми "освоїмо" (compensate US for support)
бо якщо ні і у Донні з командою дійсно злетіла кукуха на тему розподілу світу на зони впливу
то північна півкуля стає непридатною для життя і я наполегливо раджу її змінити
показати весь коментар
19.02.2025 16:41 Відповісти
О , ще один особистий арифметик зеленського. Ти коли в Англії так брехав , то швидко копняком з крісла вилетів.А тут тобі що , люди інші ? Другий сорт , можна любу маячню чесати?
показати весь коментар
19.02.2025 16:42 Відповісти
Заткни пельку проти козака Джонсонюка вякати !

.
показати весь коментар
19.02.2025 17:28 Відповісти
Ти ще мало наклацав, щоб я твою пельку стулив. Його за брехню вигнали з рідного парламенту - це факт, але тобі, чмирь, якраз і треба такі герої.
показати весь коментар
19.02.2025 18:11 Відповісти
Как в Зажопінскє пагодка-та, ваня? Ухі-та нє атмарозіл?
показати весь коментар
19.02.2025 19:02 Відповісти
Тут питання дуже просте. Або ми прибираєм кодлу квартальну або ця кодла прибирає Україну.
Хоч 4%, хоч 5%.
показати весь коментар
19.02.2025 16:47 Відповісти
ти путина у себе прибери
показати весь коментар
19.02.2025 16:51 Відповісти
У них і розуму приблизно однаково, на межі статичної похибки. Достатньо послухати відповіді на заздалегідь не підготовлені запитання.
показати весь коментар
19.02.2025 16:49 Відповісти
Він вважає, що заяви Трампа "не мають на меті бути історично точними - вони покликані шокувати європейців і мотивувати їх до дій".

Як одна із версій, мае право на життя. Емоції трішки втухли, з'явився спокійний погляд на все це. Але це лише одна із версій, не будемо пороти гарячку...
показати весь коментар
19.02.2025 16:56 Відповісти
дже тупе твердження. Якщо б трамп знав історію, він ніколи б не ніс і не робив такої маячні
показати весь коментар
20.02.2025 00:32 Відповісти
Ви наївні. Політики кажуть те що їм вигідно.
показати весь коментар
20.02.2025 00:41 Відповісти
Джонсон знає ,що каже. Йому сам Зеля показував свій рейтинг. 4х процентним рейтингом він би не зміг так спритно грати на піаніно!
показати весь коментар
19.02.2025 16:56 Відповісти
Борис правильний Джонсонюк !

Дякуємо за підтримку України !

.
показати весь коментар
19.02.2025 17:26 Відповісти
То шо Джонсон захищає зеленського з одного боку це правильно.Але ми досі залежим від США.А ось то шо він на емоціях почав нести пургу по те,що він захищає Україну і почав кидатись фейковими цифрами підтримки аля арестович з гранатометом в ОП.За ради чього?За ради того,щоб трамп-путін обрав його "любімой женой" і підтримав на виборах.До такого не опускались жоден презідент(янек не рахується)
показати весь коментар
19.02.2025 16:57 Відповісти
з боку ЗЄлі повний кретинизм сперечатись з імператором Галактики

показати весь коментар
19.02.2025 18:04 Відповісти
У цього видлядка ще є якісь рейтинг? Я в шоці від Джонсона. Буцім то розумна людина, а тут.....
показати весь коментар
19.02.2025 16:58 Відповісти
Я від Джонсона давно не в шоці, то він кричав, щоб ми воювали до кінця, то потім, що Україні прийдеться домовлятися, думка виходить залежіть від місця сидіння.
показати весь коментар
19.02.2025 18:41 Відповісти
Лилипутику капут,
Лилипутику конец,
Лили лили лижет лилипут
Леденцовый леденец.
Лилипутик, лилигном,
Леденец большой как дом.
А у лили лилипутика
Рейтинг меньше лютика.
Володимир Олександрович так ностальгував за Совком, а совкових пісень не слухав. А зря!
показати весь коментар
19.02.2025 16:59 Відповісти
От вам і Джонсонюк, продажне брехло! Приїдь в Україну подивися, який рейтинг у твого потужного лідора!
показати весь коментар
19.02.2025 17:01 Відповісти
На сосссии гадять в штані тільки самі кацапи, то такє виховання.
показати весь коментар
19.02.2025 17:07 Відповісти
Випий, ваня, бояри і впади падскамєйку.
показати весь коментар
19.02.2025 19:05 Відповісти
Джонсонюк, як завжди має рацію,не соромиться і називає речі своїми іменами.
показати весь коментар
19.02.2025 17:05 Відповісти
А кацапів понабігло, ви тут чого, киш смердючі, тут водки немає.
показати весь коментар
19.02.2025 17:08 Відповісти
"Trump's statements are not intended to be historically accurate." Indeed, a leader's job is not to state the facts. A leader's job is to inspire, and he can totally use some poetic license to do it. Donald Trump is a poet, the Shakespeare of our time. With a slightly smaller vocabulary, but a much more powerful imagination. We are all very lucky to be able to witness the creative process of this enormous mind. Another day, another masterpiece. And Boris Johnson is just one of the many fans, like the best of us.
показати весь коментар
19.02.2025 17:19 Відповісти
Ну, подумаєш, президент Америки збрехав у кожному своєму реченні. І кожна брехня співпадає з пропагандою з раши. То все емоції, з ким не буває А загалом, він дуже гарна людина!
(Сарказм)
показати весь коментар
19.02.2025 17:20 Відповісти
Звісно, ми довіряємо пану Джонсону, і можливо то така "хитра гра", але, здається, що Трамп вже занадто реалістично вжився у роль "клінічного ідіота" і це насправді викликає неабияке занепокоєння.
показати весь коментар
19.02.2025 17:24 Відповісти
Ну ви пан Борюсік ще та с...а! Наплели такого про "доброго" Дональда",що тепер ЗЄльониш став заїкою...)
показати весь коментар
19.02.2025 17:35 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 18:09 Відповісти
Какой рейтинг и какой у нас президент, это дело Украины и украинцев, мы же не требуем от американцев рассказать нам, почему половина Америки не уважает трампа и не хочет иметь его своим президентом?

Ты болтун и пустослов, путлер за три дня брал Киев, а ты, за 24 часа закончил войну, вот поэтому вы и сошлись, два дебила -это воистину сила, только вот сила эта давит на голову всего человечества!
показати весь коментар
19.02.2025 18:41 Відповісти