10222 відвідувача онлайн

Україну ніхто не виключатиме з переговорного процесу з РФ. Це позиція США, - Путін

Путін заявив, що Україна братиме участь у переговорному процесі з РФ

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що переговорний процес відбуватиметься за участю і Росії, і України. За його словами, це позиція чинної адміністрації США.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише російське агентство "Интерфакс".

"Сполучені Штати виходять із того, що переговорний процес відбуватиметься за участю і Росії, і України. Ніхто Україну з цього процесу не виключає", - сказав Путін

"Тому немає підстав для такої реакції на російсько-американську зустріч", - додав очільник Кремля.

Крім того, Путін зазначив, що Росія "без жодних сумнівів проінформує своїх друзів" у БРІКС про результати російсько-американських переговорів.

"Ми знаємо їхню зацікавленість у врегулюванні російсько-українських відносин, врегулюванні цієї кризи", - додав російський диктатор.

Нагадаємо, вдень 19 лютого російський диктатор Володимир Путін заявив, що РФ готова повернутися за стіл переговорів щодо війни в Україні. Москва від діалогу "ніколи не відмовлялася".

Топ коментарі
+19
Обратите все внимание, об этом заговорил и сам путлер!

Больше всего он и трамп бояться того, что Украина пошлёт их на хрен и не будет вести с ними никаких переговоров!

Вот это был бы самый большой для них облом, который можно только себе представить, они бы выглядели перед всем миров голыми и обосраными( прошу простить).
показати весь коментар
19.02.2025 21:15 Відповісти
+13
Нікому не цикаво, що сказав х***ло, тем паче дивиться навіть на його фото🤮
показати весь коментар
19.02.2025 21:11 Відповісти
+11
Трамп - майстер по підмиванню міжнародних терористів
показати весь коментар
19.02.2025 21:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
19.02.2025 21:08 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 21:09 Відповісти
ну падстава же
Трамп на фоні квн-щиків ліліпутіна та зелі виглядає як фрік
показати весь коментар
19.02.2025 21:38 Відповісти
Я не здивуюсь коли уйло скаже:" Трамп едараси" і на форумі хором путін маладєц, Трампу імпічмент. 😸
показати весь коментар
19.02.2025 21:09 Відповісти
Нікому не цикаво, що сказав х***ло, тем паче дивиться навіть на його фото🤮
показати весь коментар
19.02.2025 21:11 Відповісти
https://www.youtube.com/shorts/dAQjcZxBuSk?t=8&feature=share
Сказав головний долбой*б.
показати весь коментар
19.02.2025 21:13 Відповісти
Трамп - майстер по підмиванню міжнародних терористів
показати весь коментар
19.02.2025 21:13 Відповісти
В загалі то путін писати треба з маленької літери
показати весь коментар
19.02.2025 21:13 Відповісти
Позиція чинної Адміністрації США, щоб кремлівські терористи вручили Україні ультиматум не віч на віч, як намагались це зробити в Істамбулі, а в присутності Арбітра США, який підпише українську капітуляцію.
показати весь коментар
19.02.2025 21:14 Відповісти
Та ще накладе на Україну штраф за образу арбітра під час зустрічі.
показати весь коментар
19.02.2025 21:17 Відповісти
Обратите все внимание, об этом заговорил и сам путлер!

Больше всего он и трамп бояться того, что Украина пошлёт их на хрен и не будет вести с ними никаких переговоров!

Вот это был бы самый большой для них облом, который можно только себе представить, они бы выглядели перед всем миров голыми и обосраными( прошу простить).
показати весь коментар
19.02.2025 21:15 Відповісти
Дуже твереза у вас думка, на відміну від всіляких меншовартісних істот, в яких від одного слова "америка", яка колись за Вашінгтона була великою, підкошуються ходулі та мокріють трусікі.
показати весь коментар
19.02.2025 21:19 Відповісти
Ну в Германии канеш виднее кого куда посылать нужно. Тризуб нацепил на аватарку и до перемоги? Кацапы ползут и могут воевать еще года 3-4. Вопрос риторический когда фронт посыпется без американской помощи и санкций
показати весь коментар
19.02.2025 21:51 Відповісти
По перше не путін а ху@ло,по друге хто така америка?
показати весь коментар
19.02.2025 21:16 Відповісти
пуйло зайорзав - видно що не чекав такої реакції від України!
показати весь коментар
19.02.2025 21:17 Відповісти
Непонятно що писати в методичку: "хазяін не контролює зелю" чи "зеля відірвався от хазяіна"
Одне і друге - тривожно для ліліпутіна
показати весь коментар
19.02.2025 21:40 Відповісти
"хазяїн" вони уже не використовують і по Вашингтону не бють ядеркою - там вже замінили методичку ще в середині грудня 2024.
Нехай думають - підсказувати не будемо)))
показати весь коментар
19.02.2025 21:46 Відповісти
Картина вимальовується очевидна - "ліліпутін самим тупим способом підставив трампона на всезагальний сміх"
показати весь коментар
19.02.2025 21:59 Відповісти
Недобре.Бо вони з трампом вдвох можуть Зеленського нагнути на підписання всього що їм треба.Тому там і Рютте,і Мерц,і Макрон,і з Британії хтось повинен би бути
показати весь коментар
20.02.2025 00:58 Відповісти
Вован , трамп тобі дірки на жопі ще не протер язиком ? Нехай Аліна хоч намаже там - маззю якоюсь , бо ще пухирі повискакують .
показати весь коментар
19.02.2025 21:17 Відповісти
Ти ідіот?
показати весь коментар
19.02.2025 21:19 Відповісти
А Ти шо, трампіст?
показати весь коментар
19.02.2025 21:22 Відповісти
це нік мирослава грабовського. Він за трампа голосував. Хай горить у пеклі
показати весь коментар
19.02.2025 23:55 Відповісти
нет, он не идиот, а вот ты...как бы это помягче... полудурок, т.е. наполовину.
показати весь коментар
19.02.2025 21:24 Відповісти
Ідіот той - довбо.. якого ти обрав , зрозумів , омєріганєц сраний .
показати весь коментар
19.02.2025 21:24 Відповісти
а ти?
показати весь коментар
19.02.2025 21:25 Відповісти
У них раздражєніє від мазі і в першого і в другого
показати весь коментар
19.02.2025 21:38 Відповісти
Ага, на стадии подписания уже готового документа.
показати весь коментар
19.02.2025 21:19 Відповісти
Різкий розворот Вашингтона в бік )(уйла знаменує собою не лише стратегію щодо припинення війни в Україні, але й "один з найприголомшливіших поворотів в американській зовнішній політиці за останні покоління, поворот на 180 градусів, який змусить друзів і ворогів переглянути свої погляди у фундаментальних відносинах", пише https://www.nytimes.com/2025/02/18/us/politics/trump-russia-putin.html The New York Times.

Трамп дав зрозуміти, що він готовий відмовитися від давніх союзників на користь Росії, яку він має намір зробити одним з головних друзів США.
показати весь коментар
19.02.2025 21:20 Відповісти
😆😆😆 Це той NY Times котрий ще недавно друкував антиукраінські статті?
показати весь коментар
19.02.2025 21:22 Відповісти
Та де йому до ваших радників...
показати весь коментар
19.02.2025 21:24 Відповісти
Питання-а че витримає трамп цей розворот?
показати весь коментар
19.02.2025 21:23 Відповісти
Так, може тріснути дупа…
показати весь коментар
19.02.2025 21:32 Відповісти
... "Афганістан - 2.0"
показати весь коментар
19.02.2025 21:27 Відповісти
Але ж Україна-не Афганістан. По будь яким вимірам
Європа. В десятки раз більше населення. Не середнбовічча в суспільстві...
трамп-ідіот... Ну-якщо політкоректно-"на мою особисту думку-трамп-людина з інтелектуальними здібностями занадто нижче середнього".. але -його обрали..
там вже є інфа що його пеідтримка за місяць при вляді впала на 10%.. Але-по факту-середньопересичні американці-теж ідіоти.. медично
показати весь коментар
19.02.2025 22:04 Відповісти
мені все ж здається, що це позор буде для Трампа злити Україну, як кинули Афганістан! Він сам не раз критикував за це Байдена
показати весь коментар
19.02.2025 22:12 Відповісти
А рыжий впищится в поворот?
показати весь коментар
19.02.2025 21:30 Відповісти
Трамп чудово уявляє із ким він має справу-тому така риторика. Процес пішов. Головне, щоб ***** не зірвався. Зараз ***** запропонує Медведчука від України.
показати весь коментар
19.02.2025 21:20 Відповісти
Зірвався з язика Трампа який глибоко в дупі *****?
показати весь коментар
19.02.2025 21:27 Відповісти
лишить медведчука гражданства и вопрос отпадает
показати весь коментар
19.02.2025 22:41 Відповісти
Та шо ви кажете, пане добродію.
показати весь коментар
19.02.2025 21:21 Відповісти
Трамп вирішив в союзі з руснею на китай піти і заплатити пуйлу Україною. знайшов собі гідного союзники в образі *****.
показати весь коментар
19.02.2025 21:21 Відповісти
Да-да, рускій! В союзі з руснею проти Китаю! 😆😆😆😆
показати весь коментар
19.02.2025 21:23 Відповісти
як зрозуміти що путін пи***дить? -ну коли він відкрив рота
показати весь коментар
19.02.2025 21:22 Відповісти
Ідея не мою,але може бути слушною((Чому ***** так взяв ніби за яйця нас?((Тому що запропонував американським матеріалістам більше ніж ми(Що саме?Про рідкоземельні метали : *****вці сказали,що ми й так вже контролюємо достатньо,й якщо не ви то ми дамо китайцям,й це перша версія.І друга версія - нахєр вам ті рідкоземельні метали,подивіться на полюс ,а там і Гренландія недалеко,з усіма наслідками звідси.
показати весь коментар
19.02.2025 21:24 Відповісти
ПНХ. Який сенс Україні дивитися на двох скліщених собак
показати весь коментар
19.02.2025 21:24 Відповісти
Путлєр банкує?
показати весь коментар
19.02.2025 21:24 Відповісти
Все, порозумілися - почали один одному вилізувати.

показати весь коментар
19.02.2025 21:25 Відповісти
Два підстаркуваті збочинці отримають від українців гарного копняка
показати весь коментар
19.02.2025 21:33 Відповісти
Хромакей намальований... Ти підеш до біса разом з американським тромбом!
показати весь коментар
19.02.2025 22:00 Відповісти
Тепер ці два "голуби мира" - будуть схиляти Україну до "миру".)))
показати весь коментар
19.02.2025 22:06 Відповісти
Україну виключить з перемовин сам неадекватний Гундос. Чи хтось думає, що він просто так сере на Трампа, самозакоханого придурка?
показати весь коментар
19.02.2025 22:13 Відповісти
О ***, вже і х...ло підключився... Миротворець йо...ний
показати весь коментар
19.02.2025 22:22 Відповісти
О, собачка вже почала "вилизувати"...🤗🤣🤣🤣
показати весь коментар
19.02.2025 23:53 Відповісти
маніпулює трампом.
а той старий пердун і радий.
показати весь коментар
20.02.2025 00:48 Відповісти
ну тебе пиня напевне питати ніхто не буде, а стосовно трампа нехай трамп пише заяву, а вовка наш розгляне і надасть відповідь протягом 10 робочих днів у встановленому порядку
показати весь коментар
20.02.2025 07:13 Відповісти
Ого! пу з дональдом вже почали ділити шкуру неубитого ведмедя...?Чи не зарано?
показати весь коментар
20.02.2025 12:40 Відповісти