9983 відвідувача онлайн

Маск заявив, що Зеленський не може представляти народ України, бо не проводить вибори та тисне на пресу

Ілон Маск

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що президент Володимир Зеленський не може представляти народ України, бо не проводить вибори в країні.

Про це він написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

"Зеленський не може претендувати на те, щоб представляти волю народу України, якщо не відновить свободу преси та не припинить скасування виборів", - вважає Маск.

Раніше Президент США Дональд Трамп назвав українського лідера Володимира Зеленського "диктатором без виборів", бо він нібито переконав Америку "витратити на війну 350 млрд доларів".

Топ коментарі
+70
А к Путину , диктатору, убийце и брехуну , у маска вопросов нет? 20 лет нет вопросов?
показати весь коментар
20.02.2025 02:12 Відповісти
+43
доручи кретинам "диктатора" зкидати, то вони його народним героєм зроблять.

ще трішки і ЗЄля знову матиме 75%

.
показати весь коментар
20.02.2025 02:22 Відповісти
+28
А американці такі наївні..гроші віддали...чи може їх загіпнотизували? Чи тиснули? Шантажували? Світом рулять наркомани та психопати.
показати весь коментар
20.02.2025 02:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
показати весь коментар
20.02.2025 08:33 Відповісти
Щоб воно здохло разом зі своїми помічниками і дружбаном Пуйлом
показати весь коментар
20.02.2025 08:43 Відповісти
Інбрідінг в дії,дебілами народжуються.Закон природи.
показати весь коментар
20.02.2025 08:34 Відповісти
показати весь коментар
20.02.2025 08:35 Відповісти
..з усією повагою відношусть до тебе Маск, як генія але як політик ти ніхто!!!!
показати весь коментар
20.02.2025 08:42 Відповісти
Він фашист ! ти поважає фашистів?
показати весь коментар
20.02.2025 08:44 Відповісти
Він-не геній. Він-талановитий бізнесмен. Усе за нього винайшли вчені та конструктори. Він просто дуже вдало втілив ідеї, які намагалися втілити набагато раніше за нього.
показати весь коментар
20.02.2025 08:47 Відповісти
щось мені все це нагадує Голобородька-2. Весь світ зайнятий тим щоб знову рейинг Зе підняти до 73% і вище, а зашуганий мудрий нарід проголосує папріколу вдруге бо бачите Голобородько вже герой в оточенні ворогів по всьому світу. Дай Бог мені помилитись, інакше ця війна не закінчиться ніколи
показати весь коментар
20.02.2025 08:43 Відповісти
Кремлівський холуй маск, за вимогою )(уйла наказує Україні провести вибори.
Так, а як і були б вибори президента в Україні, то щоб вони дали Трапу і )(уйлу?
Зовсім нічого при опитуваннях на вершині рейтингу одні яскраві патріоти України!
SOCIS, 21 січня 2025 року. Регіон опитування: Україна
Серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором презедента.
1.Валерій Залужний -36.1%
2.Володимир Зеленський -24.3%
3.Петр Порошенко -9.4%
4.Дмитрий Розумков -8.3%
5. Юлія Тимошенко -6%
6. ...................................
решта кандидатів менше 5%
Та невже: В.Залужний або В.Зеленський і П.Порошенко продали б Україну фашистському
кремлю? Продали святе суверенітет та територіальну цілісність України? Ні ніколи
в житті !Тобто виходить те, що хто б не був у нас президентом, боротьба України
за святе свій суверенітет і територіальну цілісність тільки наростати! До повної Перемоги України над кацапами загарбниками, та визволення своєї рідної української,
але тимчасово окупованої землі!
показати весь коментар
20.02.2025 08:45 Відповісти
А хіба не шайка зе руйнувала українську Армію перед вторгненням? Хіба не шайка зе розмінувала чонгар здала південь і готувала здачу усієї України, присипаючи народ шашликами?
показати весь коментар
20.02.2025 08:56 Відповісти
один раз зеленський 🤡зробив помилку , вліз в президенство а другий, коли вчасно не пішов з нього ...тупе мстливе наркоманське чмо !!!
показати весь коментар
20.02.2025 08:52 Відповісти
Вільна людина, каже що думає. Не має питань. Є побажання, підмінити на місяць і продемонструвати фаховість.
показати весь коментар
20.02.2025 08:56 Відповісти
гитлер и путлер и ким чен ын которых хвалит маск являються диктаторами.Но он их не критикует.
Метод гебешных пропагандистов-винить противника в том же в чем винят их.Пытаться стравить союзников.Метод разделяй и властвуй.Натравить демократов на якобы диктатора.Но они видят кто есть кто.
показати весь коментар
20.02.2025 09:00 Відповісти
А я бачу , як зейло з першого дня ПРІШЕСТВІЯ , почав мавпувати владу ДИКТАТОРА ***** ! Видужував дуру блідноі молі:» я бачив « мир « в оч пуйла , призначив агентів ФСБ - ермака Баканова Наумова, Кулініча , ТАТАРОВА , смірнова демченко і роззброювати ЗСУ, відводити війська з обладнаних позицій на ‼️українській землі ‼️Розмінував акваторіі Маріуполя , закрив ракетні програми і будував дороги в напрямку ойму відомому нараду РАШИСТІВ , закрив школу зовньошніі розвідки …………… якого біса ⁉️
показати весь коментар
20.02.2025 11:23 Відповісти
Нормас, у мудрого нарида есть отличная возможность проголосовать за пороха и ес и перестать ныть. Но и тут недовольны чем-то
показати весь коментар
20.02.2025 09:02 Відповісти
Можливість є, але цього не станеться. У Пороха великий антирейтинг. Певною мірою - це його провина. Не треба було, свого часу, тягнути у владу своїх бізнес-партнерів. Зараз - надія на Залужного, а Порох, в принципі, може стати прем'єр-міністром.
показати весь коментар
20.02.2025 11:35 Відповісти
Для чого знов???
показати весь коментар
20.02.2025 11:49 Відповісти
Залужний це Надія позбавитись 30- річного правління олігархів та їх любих друзів.
показати весь коментар
20.02.2025 11:51 Відповісти
Порох - прем'єр? Він вже показав себе, як ефективний менеджер-державник. Якщо ти цього не зрозумів, то це з цієї "опери" - https://www.youtube.com/watch?v=FETU3jumwe8
показати весь коментар
20.02.2025 12:47 Відповісти
Дуже цікаво, особливо що Ви запропонували держзаколот як подарунок Путіну. Геніальний Ви чел. А скажіть, людям будь ласка, кого ж Ви зараз на президенство вважаєте доцільним? Чи зільєтесь як дешева кремлівська дівка.?
показати весь коментар
20.02.2025 12:29 Відповісти
Ну канешна подарунок путину, не на часи. Червинский боевые генералы по тюрягам, сми под контролем опы. Сбу, суды под офисом. Главное что не пыхтеть а потерпеть или это в рашке говорили?... Ох вейт...😄
показати весь коментар
20.02.2025 12:58 Відповісти
Порох единственный адекватный кандидат. Все остальные ни о чем
показати весь коментар
20.02.2025 13:08 Відповісти
Залужний не про що?
Хлопче, в тебе щось з адекватністю.
показати весь коментар
21.02.2025 18:00 Відповісти
Дитино! Іди грайся м'ячиком і дорослішай!
показати весь коментар
20.02.2025 12:41 Відповісти
Ничего умнее я от тебя и не ожидал услышать 😄
показати весь коментар
20.02.2025 12:55 Відповісти
"Не ожидал" - то й прямуй собі у кільватері руссского воєнного корабля!
показати весь коментар
20.02.2025 13:05 Відповісти
Маск не є особою,яка може говорити від імені держави.Окрім того його не вибирали! Аналогічно як і синка Трампа! Здається,скоро будуть різкі зміни в керівництві цієї держави-тепер не вухо постраждає а щось друге із важливих органів!
показати весь коментар
20.02.2025 09:06 Відповісти
Володья , а хто з вас 🤢🤡🎪73% , ВИБИРАВ Рига АГЕНТА ермака «козиря «, вбивцю героїв Майдану ТАТАРОВА , РИГІВ : ПОДОЛЯКА , портнова( який склав для списки ГЕУШОДНИХ ПАТРІОТІВ) шурму, ……… кирилку Тимошенко …………
показати весь коментар
20.02.2025 11:28 Відповісти
Ларечнік Ермак , апріорі немає втручатися в державні справи, а , тим паче в дипломатію , призначати сексологінь, КРАДІЇВ , мародерів послами
показати весь коментар
20.02.2025 11:31 Відповісти
Маск державний службовець США DOGE, він говорить від народу США
показати весь коментар
20.02.2025 11:39 Відповісти
Лизун амерських срак, державний клерк це призначений апаратчик а не виборна особа. Його рівень - розмір будки в яку його посадили. От хай і тявкає той олігофрен про ефективність уряду своїх штатів. А не сує пику не в свою миску
показати весь коментар
20.02.2025 13:33 Відповісти
Зараз Китай має унікальну можливість стати найбільшим політичним гравцем в світі! Приструнивши кацапів із повним виведенням військ та репараціями,гарантувавши повний захист ЄС та Україні із найкращими угодами залишить США на задвірках світу! На фоні останніх подій політики Трампа із Канадою,Панамою,ЄС,Україною,Мексикою,Гренландією США втрачають свою першість та статус надійного союзника!
показати весь коментар
20.02.2025 09:15 Відповісти
Даун
показати весь коментар
20.02.2025 09:59 Відповісти
ТАРАСА ЧЕРНОВОЛА В ПРЕЗИДЕНТЫ !!!
показати весь коментар
20.02.2025 10:00 Відповісти
тоді вже Вітю зека . нащо обирати прислугу якщо можно покликати господаря .
показати весь коментар
20.02.2025 22:59 Відповісти
ВІН НЕ СЛУГА ЙОГО !!! А ТОЙ ЩО ПЕРЕД НИМ ТАНЦЮВАВ КРАЩЕ !?)
показати весь коментар
21.02.2025 01:59 Відповісти
в даному випадку обидва використані тампони ! міняти один використаний тампон на інший немає сенсу .
показати весь коментар
21.02.2025 02:30 Відповісти
Трамп і Маск просто повторюють мантри тупіна. Неймовірно
показати весь коментар
20.02.2025 10:06 Відповісти
Неймовірно, що ви , такі тупі! Він прав 💯Свобода слова , це не ЗЕБЛОМАРАФОН ПРОПАГАНДИ ! Закриття трех патріотичних каналів , Цє свобода слова ⁉️І не пі…… , що війна Тому , що війна Йдє з 2014 р ! В Ізраїлі війна , там нема ніякого утиску ОПОЗИЦІЇ І ЖУРНАЛІСТАМ РОЗСЛІДУВАЧАМ , а ЗЕЙЛО ВЛАШТУВАЛО СЛІЖКУ СБУшників по САУНАХ , коли їх викрили на оборудках МІЛЬЯРДНИХ в МО
показати весь коментар
20.02.2025 10:35 Відповісти
Тупо нет слов... Он-то куда лезет и зачем? В чем его мотивация нести этот бред?
показати весь коментар
20.02.2025 10:22 Відповісти
Літій хоче, бажає дешевий уральський алюміній. Він на Марс хоче себаться.
показати весь коментар
20.02.2025 11:45 Відповісти
так а суддя маск хто? неповносправне опудало, вузькоокий фрік.
показати весь коментар
20.02.2025 10:32 Відповісти
Чи народ америки вибирав куди-небудь Маска, що він зараз скрізь представляє США?
показати весь коментар
20.02.2025 10:35 Відповісти
Він так і робить. Вся наша біда через дебільний вибір 2019. Пожинаємо плоди...
показати весь коментар
20.02.2025 10:39 Відповісти
наїздом на зеленського америка дала зеленському друге дихання.
думаю що зараз його рейтинги знову зростуть.
показати весь коментар
20.02.2025 10:45 Відповісти
И шо?
Рейтингами будем воевать ?
Это теперь будет нашим оружием на передовой?
На передовой всем насрать на рейтинги
На передовой нужно побольше оружия
Желательно - американского
А вы оружие на рейтинги решили обменять?
Флаг в руки!!!!!!
показати весь коментар
20.02.2025 12:06 Відповісти
Мерця скільки не кутуй все одне не зігрієш.
показати весь коментар
20.02.2025 12:26 Відповісти
Так Маска взагалі ніхто в Америці не вибирав, на якій підставі він пхає свого носа? Тільки тому, що любить Пуйла? Куди ж поділась американська демократія з приходом до влади гопника Трампа?
показати весь коментар
20.02.2025 10:53 Відповісти
В принципі, він, як і будь-яка людина, має право висловити свою думку, а ми маємо таке ж право з нею не погодитись: "Тебе призначили оптимізатором роботи уряду? Ось і займайся своєю справою!"
показати весь коментар
20.02.2025 11:04 Відповісти
10:53 , а ти ермака обирала⁉️😀А він пхає носа в кожну щелину 💯, гірше Маска !
показати весь коментар
20.02.2025 11:34 Відповісти
На Бубу знову нападають! Не здамо Бубу! До останнього українця!
показати весь коментар
20.02.2025 10:54 Відповісти
Я, жодним чином, не за Зеленського. Не був, не є і не буду. Але вибори в Україні мають проводитись відповідно до українського законодавства, а не через зовнішній тиск. Ніхто з українських політиків незалежних від немитої зараз не наполягає на негайному проведенні виборів. Вибори - це не просто вкидання бюлетенів у скриньки, цьому передує передвиборча компанія, провести яку належним чином зараз неможливо.
показати весь коментар
20.02.2025 11:01 Відповісти
А, можливо, це навіяно москвою, і ціллю цього є звільнення Зеленського від підписання акту капітуляції. Він усе необхідне для цього зробив, і залишається білим і пухнастим, а ганьба нехай впаде на іншого.
показати весь коментар
20.02.2025 11:20 Відповісти
Наркоридло заангажоване.. хай поїде на свою першу батьківщину в ЮАР і бореться з жополизом х...ла Рамафосою ..
показати весь коментар
20.02.2025 11:31 Відповісти
Туда кстати полетела сегодня тупая коняка на какой-то "саммит"
показати весь коментар
20.02.2025 11:40 Відповісти
Все как по команде из кремля. Такое впечатление, что вчера перевод пришел и началась "работа"...
показати весь коментар
20.02.2025 11:38 Відповісти
Маск, а ти взагалі хто такий, аби вказувати українцям ?
Знімати Зеленського чи ні - це наше рішення, а ти займайся бізнесом в США і не пхай свого носа, куди не просять. МСК ПНХ.
показати весь коментар
20.02.2025 12:14 Відповісти
Он и его подручные нас вообще всех держит в заложниках. Нам нужна помощь США и других развитых стран. Нас ловят на улицах и как скот держат в застенках нового гестапо созданного узурпаторами. Тех из нас кто идет добровольно и хочет защищать Украину он сделал ресурсом и поставил везде своих мясных генералов.
Свободы сворачиваются. Политические конкуренты устраняются. нет никаких правовых рычагов в что бы устранить диктатора. Нас разделяют и разжигают между нами вражду и они не собираются это заканчивать. Нет никаких видимых намерений закончить войну или хотя бы вести ее эффективно, что доказывает их цель оставаться у власти как можно дольше.
показати весь коментар
20.02.2025 12:25 Відповісти
Нашому мудрому нариду это не интересно) они на телемарафоне 24/7 даже почитать тут цензор таких дебилов порой читаешь что диву даешься с кем заперли в одной клетке)
показати весь коментар
20.02.2025 13:06 Відповісти
Как вариант много тех кто тут на работе + те кто присосался к корыту.
показати весь коментар
20.02.2025 15:52 Відповісти
А хіба це не правда?)))
показати весь коментар
20.02.2025 12:42 Відповісти
Камуфлюють свою зрадницьку позицію щодо України. Сценарій божевільних. А хто в оркестрі ?За дирижера Донні Рудий Чубчик, перша скрипка нарік-аутист, а меблі пересовує -синок Трампа. Незабаром будуть тягнути - нєвінаватиє ми, ето ані всьо самі, ані віновати. Валодя, прасті, что так долго.
показати весь коментар
20.02.2025 13:11 Відповісти
Дивлячись на Censor такого не скажеш, на платформі Х тебе скоріше забанять.. Судячи Маск вже на Марсі, хто йому скиду таку інформацію?
показати весь коментар
20.02.2025 13:29 Відповісти
Musk , це ти трампу через 4 роки скажи
показати весь коментар
20.02.2025 15:44 Відповісти
Elon sucks!!!
показати весь коментар
20.02.2025 14:15 Відповісти
А навіщо взагалі коментувати чи цитувати Маска - він навіть не посадовець, а приватна особа, жодного значення його слова не мають в контексті політичних видносин. Давайте тоді ще публікувати думки баби Галі, яка розказує про політику на лавці біля будінку - цензор перетворюється на якусб жовту пресу.
показати весь коментар
20.02.2025 14:48 Відповісти
Аутист должен в больнице лежать, а не заявления заявлять