11883 відвідувача онлайн

Мир неможливо оголосити за одну годину. Без гарантій безпеки це не спрацює, - Зеленський

Зеленський назвав гарантії безпеки важливим для закінчення війни

Президент Володимир Зеленський наголосив, що припинення війни без будь-яких гарантій безпеки не спрацює.

Про це глава держави заявив на саміті "Підтримуй Україну", інформує Цензор.НЕТ.

"Путін не подарує нам мир. Не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою, мудрістю і єдністю, нашою з вами співпрацею. Про мир неможливо просто оголосити за одну годину, неможливо оголосити за один день, сьогодні, завтра, післязавтра. На жаль. Така реальність.

Якщо хтось спробує це зробити без будь-якої опори - це не спрацює. Без будь-яких гарантій безпеки це не спрацює. Надійний та тривалий мер це значно більше, ніж тиша на фронті. Ми пам'ятаємо, що з 2014 року більше 25 разів Росія порушила режим припинення вогню", - наголосив президент.

Топ коментарі
+9
Ти ж сотню цих гарантій попідписував, як ідіот, що, не працюють? Кончений.
показати весь коментар
24.02.2025 11:39
+6
"Сонце, вихідні, шашлик, день Перемоги" - ви це маєте на увазі?
показати весь коментар
24.02.2025 11:25
Коментувати
Сортувати:
Та хай воно промовчить хоч півдня!
показати весь коментар
24.02.2025 11:19 Відповісти
Якби «воно», як ти кажеш,мовчало, дуло рашистського автомата давно рознесло б тобі голову.
показати весь коментар
24.02.2025 11:21 Відповісти
Ти велика -воїтельніца, Анхеліна? Шарія ?
показати весь коментар
24.02.2025 11:24 Відповісти
Просто якась кончена зебіліна, яка обісравшись, втікла з країни, а тепер всирається за Гундоса з закордону. Таке тільки в спам.
показати весь коментар
24.02.2025 11:41 Відповісти
"Сонце, вихідні, шашлик, день Перемоги" - ви це маєте на увазі?
показати весь коментар
24.02.2025 11:25 Відповісти
Поки я помину побратимів!
показати весь коментар
24.02.2025 11:29 Відповісти
показати весь коментар
24.02.2025 11:20 Відповісти
Пане Зєлєньській! Послухайте уважно, що радить Вам в частині досягнення миру з агресором колишній радник керівника цього агресора Андрій Ілларіонов! Може хоч тоді Ви припините нести повну ахінєю?
показати весь коментар
24.02.2025 11:23 Відповісти
Не сміши… Іларіонов фуфлоексперт.
показати весь коментар
24.02.2025 11:26 Відповісти
....в нас і своїх екпердддів вистачає - часу не вистачить всіх слухати!!!
Для цього повинні державні структури працювати, а не офіс дЄрмака і 5-6 дефективних менеджерів!!!
показати весь коментар
24.02.2025 11:29 Відповісти
цікаво,а які гарантії,хоче Гундос і від кого??..шо пуйло більше не нападе?-чи як нападе,то амери впряжуться?-так не буде того!..що завалять нас зброєю,а ви і дальше будете бабло пи..дити,не розвиваючи ВПК?-так і того не буде...може я щось пропустив..не можу зрозуміти за ті гарантії...
показати весь коментар
24.02.2025 11:30 Відповісти
чому не можна за 1 годину? он трамп вже анонсує , що на цьому тижні буде мир.

правда ні Україна, ні параша не в курсі (а підори ще й встигають вимагати капітуляцію).

але трамп в своїй голові вже закінчив війну. А ще став королем світу. Він же не якийсь Дядя Лох
показати весь коментар
24.02.2025 11:34 Відповісти
Ти ж сотню цих гарантій попідписував, як ідіот, що, не працюють? Кончений.
показати весь коментар
24.02.2025 11:39 Відповісти
- Дайте ему селёдки....
показати весь коментар
24.02.2025 12:06 Відповісти
У не військової людини яке може бути поняття безпеки? Гарантії - теж дике слово для вас. Є одне - гарантовано збреше. Який сьогодні рецепт шашликів?
показати весь коментар
24.02.2025 14:16 Відповісти