9187 відвідувачів онлайн
7 990 87

Трамп планує закрити військову базу США в Греції, через яку постачали зброю Україні, - ЗМІ

Допомога Україні: Трамп хоче закрити військову базу в Греції

Президент США Дональд Трамп планує ліквідувати американську військову базу в грецькому місті Александруполіс, яку створили для постачання озброєнь і техніки в Україну та країн НАТО у Східній Європі.

Про це пише грецька газета "Демократія", яку цитує видання "ГНОМІ", передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що доцільність використання такого об'єкта була поставлена ​​під сумнів після переговорів США та РФ про завершення війни в Україні, які відбулися минулого тижня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). 

У США розпорядилися терміново переглянути життєздатність і необхідність подальшого функціонування бази в Греції, пише видання. 

Вказано, що Вашингтон може відмовитися від постачання зброї в Україну, а тому й базу в Греції можуть визнати непотрібною.

Трамп своїм рішенням "виконає спільну вимогу" як російського диктатора Володимира Путіна, так і президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана.

Раніше Росія зарахувала Грецію до "ворожих країн" саме через наявність на її території американської бази, через яку Україна отримувала військову допомогу.

Грецький уряд своєю чергою повинен буде вирішити, чи зберігатиме інфраструктуру бази для можливих майбутніх операцій у рамках ЄС, але без участі США, додає грецьке видання.

Топ коментарі
+25
Хтось ще має сумніви що Тампакс не несе Україні ніякого миру а просто тупо виконує накази ***** по розвалу ЄС і НАТО
показати весь коментар
24.02.2025 16:27 Відповісти
+22
показати весь коментар
24.02.2025 16:27 Відповісти
+18
Трамп розуміє, що на путіна він нічим не може повпливати, тому взявся за Україну. Зазвичай, це називається цинізмом.
показати весь коментар
24.02.2025 16:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
24.02.2025 16:27 Відповісти
показати весь коментар
24.02.2025 16:43 Відповісти
А справжнім клоуном виявився не Зеленський.
показати весь коментар
24.02.2025 17:45 Відповісти
Не принижуйте бубачьку! Він за звання найсправжнішого ще побореться і, побоююсь, виграє.
показати весь коментар
24.02.2025 18:00 Відповісти
До речі, канадці єдині, хто захоплювали Білий Дім і спалили його *****
показати весь коментар
24.02.2025 16:46 Відповісти
Та ну нах.
Нам только голубые штаты в союз, а остальные пусть бутся сами
показати весь коментар
24.02.2025 18:41 Відповісти
Рішив поставити на віиськовіи допомозі хрест?
показати весь коментар
24.02.2025 16:27 Відповісти
... болт!
показати весь коментар
24.02.2025 16:29 Відповісти
Трампон жжет пора начинать всеукраинский молебен о вызове трампона на небеса старый пердун геть деменцировался головкой на своем ранчо
показати весь коментар
24.02.2025 17:22 Відповісти
аграхімія сказав, що молитва запіздвла
показати весь коментар
24.02.2025 18:02 Відповісти
Це волохата мавпа сказала на засіданні ВР про молитву за Україну!
показати весь коментар
24.02.2025 18:12 Відповісти
скільки було цих молебенів проти путіна - здоровіших всіх! не чує нас Господь, якщо він звісно є
показати весь коментар
24.02.2025 19:13 Відповісти
З такою позицією маємо класти хрест на домовленностях про корисні копалини. Ніяких відносин з союзником кремлівського терориста.
показати весь коментар
24.02.2025 16:31 Відповісти
Пустопорожня демагогія. А чим збиватимете балістика та кинджали, корисними копалинами?
показати весь коментар
24.02.2025 16:42 Відповісти
Що пропонує пан Ярослав?
показати весь коментар
24.02.2025 18:08 Відповісти
у нас що, є вихід? доведеться підписати. З надією потім оскаржити в судовому порядку, бо справа виграшна.
показати весь коментар
24.02.2025 19:14 Відповісти
Так трампоняра по перше не включає пункт про захист у цю домовленість, а по другеяк що і включить то не буде виконувати. На ЙУХ трампона і *****!Україна і Європа об ' єднайтеся проти цих йуйобків!
показати весь коментар
24.02.2025 19:27 Відповісти
З якого то переляку підписувати таке. Наступним після репарацій на суму 500 лярдів, закон про органи і дітей. Також підписати, з надією оскаржити?
показати весь коментар
24.02.2025 22:45 Відповісти
що ви будете робити, як ці повори відключать нам старлінк і не дадуть жодної зброї? від балістики відбиватися будете лопатами кулеби? ну думайте хоч трохи
показати весь коментар
24.02.2025 23:27 Відповісти
А, ну всьо, тоді звісно, краще все віддати.
Хоча, по вашій лозіці, те ж саме можна було віддати на самому початку рускоговорящім рекетирам, при тому самому ж кінцевому результаті.
показати весь коментар
25.02.2025 13:28 Відповісти
не краще. Безвихідь
показати весь коментар
25.02.2025 16:42 Відповісти
То може кращє здатися русні - ми і спілкуватися зможемо по-рускі, і колись свята спільні були - 23-є февраля, красний дєнь калєндаря.
Що порадить пан-англієць?
показати весь коментар
25.02.2025 17:14 Відповісти
Та ні, він решив постваити хрест на США.
показати весь коментар
24.02.2025 16:38 Відповісти
В нього вже є новий покупець - росія.
показати весь коментар
24.02.2025 17:14 Відповісти
Трамп розуміє, що на путіна він нічим не може повпливати, тому взявся за Україну. Зазвичай, це називається цинізмом.
показати весь коментар
24.02.2025 16:27 Відповісти
І тупізмом та деменцією.
показати весь коментар
24.02.2025 16:42 Відповісти
Трамп і є путін! Які доводи Вам ще потрібні?
показати весь коментар
24.02.2025 16:52 Відповісти
Хтось ще має сумніви що Тампакс не несе Україні ніякого миру а просто тупо виконує накази ***** по розвалу ЄС і НАТО
показати весь коментар
24.02.2025 16:27 Відповісти
Ще два роки тому таке підозрювали за трампом !
І це значить нове горе:
- або визнання захопленного і повторення 24******* знову, через пару років.
- або повна капітуляція, де альтернатива невеличка : або гулаг з катівнями або спочатку партизанські бої, а потім "буча" і гулаг з катівнями .
І хто тепер скаже що вони "панікери то сповідують дурні теорії змови"???
показати весь коментар
24.02.2025 16:32 Відповісти
Та в нас, наче, сумнівів не має. Навіть в декотрих, хто сподівався на трампа. Але ж БОрис Джонсон?..
Чи може він так помилитися?..
показати весь коментар
24.02.2025 18:06 Відповісти
Ну і пуй з тобою, агент Краснов? Все одно скоро посодють!
показати весь коментар
24.02.2025 16:28 Відповісти
Ну от:
Зазначається, що доцільність використання такого об'єкта була поставлена ​​під сумнів після переговорів США та РФ про завершення війни в Джерело: https://censor.net/ua/n3537638
Знач абрамгутанг Агрохімія із Сухумського зоопитомника каже що це не капітуляція а Потужний прорив???
показати весь коментар
24.02.2025 16:29 Відповісти
Ця неголена мавпа з Сухумського заповідника запіздалась (це його слова про молитву за Україну на засіданні ВР. В ютубі є).
показати весь коментар
24.02.2025 18:10 Відповісти
Я не знаю, что еще нужно нашим трампистам, чтобі открыть свои глаза на реальность. Ну разве-что растоптать наш флаг перед СМИ.
показати весь коментар
24.02.2025 16:29 Відповісти
Проблема не в їх очах , а в сумлінні яке вони продали за 30 ********* трампону
показати весь коментар
24.02.2025 16:35 Відповісти
а хіба одні трампісти мовчать? мовчить більшість респів і демів. Нічого нікого не смущає. Це позиція суспільства.
показати весь коментар
24.02.2025 19:16 Відповісти
Сьогоді планує, завтра не планує, післязавтра на неорганіку перейде.
Навіщо коментувати слова?
показати весь коментар
24.02.2025 16:29 Відповісти
Йолупе, що таке правда про перетворення трампом США у ФША - очі коле? Отож
показати весь коментар
24.02.2025 16:36 Відповісти
за несколько недель слова ржавого убрали сша с пьедестала мирового лидера
показати весь коментар
24.02.2025 18:45 Відповісти
Це одна з найганебніших капітуляцій в історії. Навіть без бойових дій...
показати весь коментар
24.02.2025 16:31 Відповісти
Бидло абсолютно в руках пуйла. З ним має розбиратись американський народ.
показати весь коментар
24.02.2025 16:32 Відповісти
нікому там розбиратися. Навіть наша ср*на діаспора - вийшло на мітинг пару десятків людей. А ви хочете щоб амери вступилися?? ну ну
показати весь коментар
24.02.2025 19:17 Відповісти
показати весь коментар
24.02.2025 16:32 Відповісти
І де?
показати весь коментар
24.02.2025 17:13 Відповісти
серьйозна справа... США по ходу залишає ЄС ,на розшматування московією та китаєм , авторітаризм небезпечна річ , пахне Аушвіцами ,та Гулагами в ЄС...
показати весь коментар
24.02.2025 16:34 Відповісти
Ну не підтягуй сюди Китай. Зараз від Китаю зла меньше ніж від ФША
Тому ЄС треба з Китаєм про військове співробітництво
Зброя там така сама тіки дешевша
Китай їм - зброю , вони йому - гроші
Якщо при цьому Китай посяде місце єдиної над-держави - добре
ФША при трампі make America weak again
показати весь коментар
24.02.2025 16:38 Відповісти
ой ніт..я не така наівна ,бо доросла ...китай підтримав та підтримує війну в Україні ,навіть не приховував зацікавленності прибрати до рук пів України з копаленами та нашим хлібом... та і дозвіл надавати війська та зброю північній кореї , яка шагу не зробить, без вказівки китаю .
показати весь коментар
24.02.2025 16:46 Відповісти
"Сама себе не похвалиш - ніхто не похвалить" Не приписуйте собі то чого не маєте
Китай ПРОДАЄ зброю рашці. Значно меньше ніж міг би. Видоюючи з неї ресурси у три дорога
Ба більше частина торгового "шовкового шляху" має пройти через Україну
Так , Китай - прогматичний, а тому він меньше зло зараз ніж ФША
А отже , як кремлівські пасіпаки і просто корисні ідиоти намагаються продемонструвати зворотнє
А краще співпрацювати з ним , за таким шаблоном

Китай Європі - зброю , вони йому - гроші
Якщо при цьому Китай посяде місце єдиної над-держави - добре
ФША при трампі make America weak again
показати весь коментар
24.02.2025 16:51 Відповісти
ти бот ...тому ...
показати весь коментар
24.02.2025 16:53 Відповісти
Пригорати від правди. Типова поведінка корисних дурнів
Візьми цеберко з льодом та сядь на нього
показати весь коментар
24.02.2025 16:59 Відповісти
ти знаєш шо все шо кажеш ,дешева провокація , пригоряєш ти ,бо працюєш погано і не вдало маніпулюєш фактами ...
показати весь коментар
24.02.2025 17:02 Відповісти
Ще палай. Люблю коли макати ідіотів у факти і бачити ,як вони істерять
показати весь коментар
24.02.2025 21:27 Відповісти
...
показати весь коментар
24.02.2025 21:35 Відповісти
Китайські компанії заходять на Донбас, - NV
Китайці активно створюють спільні з РФ компанії та шукають громадян на окупованих територіях для роботи на таких підприємствах. Зараз відомо про понад десяток таких компаній із Піднебесної.
Китай освоює окуповані землі України

Видання повідомляє, що понад 10 приватних компаній з Китаю активно працюють на тимчасово окупованих українських територіях, де вже почалося відновлення зруйнованих заводів. Вони представляють різні галузі - від енергетики та сільського господарства до легкої промисловості.

"Наразі росіянам не вистачає грошей для розвитку захоплених українських земель. Тому Кремль намагається залучити китайські компанії до інвестування в окуповані райони України", - сказав виданню директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський.

Видання зазначає, що китайці постачали обладнання для захоплених росіянами шахт у Торезі, Сніжному та Хрестівці. Крім того, РФ намагається залучити автомагістраль "Ростов-на-Дону - Маріуполь - Мелітополь - Сімферополь", яку РФ активно будує, до міжнародного транспортного коридору "Європа - Західний Китай".

Експерти повідомили виданню, що у першому півріччі 2023 року викрадене майно та ресурси з окупованих територій Донбасу йшли на експорт до Китаю. Водночас уже понад 60% імпорту у тимчасово окуповану Луганщину складали товари з Піднебесної.
показати весь коментар
24.02.2025 17:40 Відповісти
Китай допомагає РФ робити безпілотники, - розвідка Естонії

Пекін допомагає Москві у виробництві військових безпілотників, шляхом постачання критично важливих західних компонентів. Про це повідомляє "https://www.radiosvoboda.org/a/news-kytai-rf-drony/33312718.html Радіо Свобода" із посиланням на щорічну доповідь про національну безпеку зовнішньої розвідки Естонії.

Згідно із доповіддю, РФ отримує близько 80% таких компонентів із Китаю. У документі сказано, що Китай є "основним центром" для постачання Росії високотехнологічних товарів і товарів подвійного призначення в обхід західних санкцій.

Зазначається також, що РФ не має вітчизняних аналогів деталей для безпілотників, тому вони в основному закуповуються на Заході.

"Інтереси Китаю тут полягають у тому, щоб не допустити поразки Росії у війні в Україні, оскільки такий результат означав би перемогу Сполучених Штатів, які є головним суперником Китаю", - заявив генеральний директор Департаменту зовнішньої розвідки Естонії Каупо Розін.
показати весь коментар
24.02.2025 17:41 Відповісти
НЕ_піднебесна!! А Гулагія кпк !!!
показати весь коментар
24.02.2025 18:37 Відповісти
Я не автор даного матеріалу, а просто копіпастив текст. Так що, звиняйте добродію, бо з пісні слів не викинеш.
показати весь коментар
24.02.2025 18:40 Відповісти
https://realgazeta.com.ua/kytay-investuie-v-okupatsiiu-ukrainy-rozsliduvannia-realnoi-hazetykytayski-kompanii-buduiut-zavody-dlia-rosii-na-okupovaniy-donechchyni-rozsliduvannia/ 15.02.2025Китай інвестує в окупацію України.

Китайські компанії допомагають Росії вести "велике будівництво" на окупованій Донеччині

Китайські фірми створюють з нуля фабрики з видобутку та виробництва будматеріалів на окупованій частині Донецької області, щоб допомогти Росії швидко відбудовувати знищений нею ж Маріуполь та прокладати дороги для військової техніки, яка їде на українсько-російський фронт.

Китай активно інвестує в російські проєкти на захоплених Росією територіях України. Україна та міжнародна спільнота поки що не дає оцінки такої політики та діяльності Китаю.

"Реальна газета" провела розслідування, під час якого дізналася, як китайський бізнес працює в окупації, та хто за цим стоїть.


У листопаді 2023 року так званий прем'єр "ДНР" Євген Солнцев заявив про те, що Каранський кар'єр підписав угоди про співпрацю з двома китайськими фірмами.

«ТОВ "Каранський кар'єр" підписав угоди про співпрацю з двома китайськими підприємствами - фабрикою з виробництва обладнання для подрібнення порід Amma Сonstruction Machinery Co. Ltd та фабрикою з виробництва дробильно-сортувального обладнання Zhongxin Heavy Industry Machinery Co., Ltd», - написав Солнцев у своєму Телеграм-каналі. І виклав фото, де він позує із китайською делегацією на тлі державного прапора КНР.

показати весь коментар
24.02.2025 17:45 Відповісти
Хаха, яка "реакція"... Ніякої оцінки бо верховна влада це аразамія
показати весь коментар
24.02.2025 18:39 Відповісти
Зрозуміло, що "приватний бізнес" Китаю не з'явився б на окупованих територіях України без дозволу партії

Китай не тільки підтримує https://news.telegraf.com.ua/ukr/novosti-rossii/2025-02-10/5897391-glava-kitayu-si-tszinpin-poide-do-putina-u-kremli-gotuyut-masshtabne-svyatkuvannya активні політичні контакти з росіянами, але й готується грабувати Україну. Зокрема, так званий "приватний бізнес" китайців почав активно "заходити" на тимчасово окуповані українські території, які зараз перебувають під контролем російського режиму. Щонайменше десяток приватних китайських компаній зараз активно співпрацює з підприємствами на окупованих територіях Донецької та Луганської області (в тому числі з підсанкційними), постачають їм промислове устаткування, відбудовують зруйновані заводи.

Про це https://nv.ua/ukr/ukraine/events/kitay-buduye-zavodi-na-donbasi-ta-postachaye-ustatkuvannya-yaki-kompaniji-zalucheni-50489133.html пише українське видання NV. Зазначається, що представники китайського бізнесу чудово розуміють, що вони роблять, але схоже, вони впевнені, що залишаться без будь-якого покарання. "Приватні бізнесмени" не ризикнули б так демонстративно порушувати міжнародне право, якби це не дозволила їм Комуністична партія Китаю.

Зокрема, судячи з відкритих джерел, в тому числі публікацій російської пропаганди та повідомлення окупаційних адміністрацій, китайські компанії розгорнули активну діяльність на окупованих територіях України. Китайські бізнесмени з різних сфер - від енергетики та інфраструктури сільського господарства до легкої промисловості - їздять на ТОТ, створюють там спільні підприємства з росіянами та намагаються залучати на роботу місцевих.
показати весь коментар
24.02.2025 17:49 Відповісти
Не те щоб добре. США, принаймні раніше, були більш ніж прийнятним лідером, що поважав права своїх союзників. Китай таким не буде. Світ під Китаєм - це авторитарний світ, де всі мовчки виконують накази хазяїна. І віддають усе за так на першу вимогу.
показати весь коментар
24.02.2025 18:30 Відповісти
Трамп і його Джонсон не збираються допомагати Україні.
Тоді за що Зермаки збираються віддавати їм українські корисні копалини?
показати весь коментар
24.02.2025 16:35 Відповісти
Виходить щоб не казали поганого про нашого славного президента...
показати весь коментар
24.02.2025 16:36 Відповісти
Купує лояльність до себе особисто.
Але платить за це традиційно не зі своєї кишені, а за рахунок всіх українців.
Тугенький лохторат плескає в долоньки і верещить "Браво!".
показати весь коментар
24.02.2025 16:42 Відповісти
Причина проста і банальна у них просто вже немае коштів для утримання !ось той дурень і думае! Король ГОлий!
показати весь коментар
24.02.2025 16:35 Відповісти
Долари скінчилися, а станок зламався.
показати весь коментар
24.02.2025 17:30 Відповісти
Трамп це пііііііідор. Що вас дивує? Він перетворює амеріку на афріку. Кинув усіх.
показати весь коментар
24.02.2025 16:37 Відповісти
Отже, немає озбоєння-немає угоди про копалини"
показати весь коментар
24.02.2025 16:40 Відповісти
Капітуляція США перед московією без війни . Трамп і пу розвалюють Америку .
показати весь коментар
24.02.2025 16:41 Відповісти
Ні-ні, Америку вони не розвалять, вони розвалять Європу. Така Європа, як зараз, їм не потрібна.
показати весь коментар
24.02.2025 17:02 Відповісти
Ось проглядаються умови переговорів.
показати весь коментар
24.02.2025 16:43 Відповісти
Мой ответ трампососу на цензоре, где-то с пол-года в зад.
"Трампушка наш" - шо сделал для х-ла трампон за прошлую свою каденцию.

ТРАМП.

В подробности вдаваться не буду - уже осто*издело. Он сделал все шо нужно было х-лу.
1. Обложил санкциями Турцию и тем самым помог х-лу поимериться с Эрдоганом.
2. Вывел войска из Сирии и этим помог х-лу расправиться с оппозицией Асада.
3. Вышел из ЯС с Ираном, а х-ло тут же дал Ирану кредит на 10 лярдов.
4. Начал торговую войну с Китаем. Китай снюхался с х-лом.
5. Разосрался с саудитавми и ОПЕК послал нах штаты в политике формирования цен на нефть.
6. Обосрался с пончиком Ином и утерся, клоун, тут его товарищ си умыл.
И шо, с кем теперь Турция, Китай, Иран, КНДР, Саудовская Аравия?

Это так, навскидку, основное.
показати весь коментар
24.02.2025 16:44 Відповісти
Да, еще. Решение о выводе войск из афгана принимал трампон, а бидон его выполняя обгадился.
показати весь коментар
24.02.2025 16:47 Відповісти
Тут ти лише частково правий, бо Байден вже не міг нічого змінити лише відтермінувати.
показати весь коментар
24.02.2025 17:00 Відповісти
показати весь коментар
24.02.2025 16:55 Відповісти
Агент Красноф почав виконувати завдання контори: виведення війск США з Європи та припинення постачання зброї Україні. Рудий віддає Європу ***** та його варварам, бо вільна та демократична Європа їм не потрібна. Континент буде за ****** і Трамп вмиває руки.
показати весь коментар
24.02.2025 16:59 Відповісти
Здається, зрозумів сенс його девізу "Make Amedica great again"
Зробити Америку великою знову не можна, бо вона вже велика.
Значить, Америку спочатку треба добряче опустити.
І тільки потім вже можна буде "make great again".
показати весь коментар
24.02.2025 17:01 Відповісти
показати весь коментар
24.02.2025 17:04 Відповісти
значить, скоро там буде кітай або росія
показати весь коментар
24.02.2025 17:23 Відповісти
Мир должен уже перестать удивляться действиям больного на голову трампа, я всё таки уверен, что американцы не будут его долго терпеть, значит и мы потерпим.
показати весь коментар
24.02.2025 17:29 Відповісти
Зрадуни вгамуйтеся, краще підра***те скільки гучних ініціатив Трампа вже спустили на нуль... Почати можна від указу про ліквідацію права громадянства за народженням.

Про це пише грецька газета "Демократія", яку цитує видання "ГНОМІ", передає Цензор.НЕТ.

Тобто це навіть не офіційна заява США, а якась, *** пойми яка грецька газетка про яку до сьогодення ніхто і не чув за межами островів.
показати весь коментар
24.02.2025 18:01 Відповісти
Этое писанина в какой то малоизвесной газетенке и за кремлевских олигархов денги ,воспринмается как большая сенсация !. Русские попросили и "мигом " Пр. Трамп "закрывает" . Я удивляюсь что вы клюнули на этот фейк. Эта база США в Греций есть самая старая послевоеная опора военных США на Европейским континенте от 1946 г.Она возникла когда начали "бражение " в голове Сталина об присоединений Турций к ссср.
показати весь коментар
24.02.2025 18:34 Відповісти
Складається враження, що Трамп збирається перетворити США на Вашинтонсьську область Російської Федерації