6388 відвідувачів онлайн
2 369 14

Дрони "Відьмак" допущено до експлуатації в ЗСУ, - Міноборони

До експлуатації у підрозділах ЗСУ кодифіковано та допущено безпілотний авіаційний комплекс "Відьмак".

Про це повідомила пресслужба Міноборони, інформує Цензор.НЕТ.

Високошвидкісні FPV-дрони цього комплексу здатні наздогнати будь-яку колісну техніку окупантів, заявили в головному управлінні забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки.

Дрони "Відьмак" допущено до експлуатації в ЗСУ

"Відьмака" виготовляють на українському підприємстві. Комплекс створено з урахуванням бойового досвіду наших воїнів. Більшість комплектуючих – вітчизняного виробництва.

"При досить компактних розмірах "Відьмак" здатен нести заряд, потужності якого достатньо для ефективного ураження бронетехніки і захищених вогневих позицій противника. При цьому коптер розвиває значну швидкість і може різко маневрувати. "Пташки" комплексу працюють вдень і вночі, виявляючи і розпізнаючи типові ворожі цілі", - додали в Міноборони.

Топ коментарі
+3
На мій погляд головне те що Більшість комплектуючих - вітчизняного виробництва що робить створення цих "пташок" незалежним від примх політичних поглядів інших країн. Хай вони несуть смерть ворогам України та захист для бійців ЗСУ.
показати весь коментар
25.02.2025 14:08 Відповісти
+1
https://x.com/i/status/1894297531003150721
показати весь коментар
25.02.2025 14:04 Відповісти
+1
Гребе під себе, здає позиції ворогу...
показати весь коментар
25.02.2025 14:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://x.com/i/status/1894297531003150721
показати весь коментар
25.02.2025 14:04 Відповісти
Щось підозріло схоже на "Дермак", то на честь завгоспа?
показати весь коментар
25.02.2025 14:05 Відповісти
Гребе під себе, здає позиції ворогу...
показати весь коментар
25.02.2025 14:11 Відповісти
Коли шось здається хреститись треба. Ти "Николай Декапольцев" мабуть з тих хто у назві Sea Baby "побачив" Малюка.
показати весь коментар
25.02.2025 14:13 Відповісти
Забанили в гугол-перекладачі? То спитайте в дорослих, що таке си бебі.
показати весь коментар
25.02.2025 14:16 Відповісти
На мій погляд головне те що Більшість комплектуючих - вітчизняного виробництва що робить створення цих "пташок" незалежним від примх політичних поглядів інших країн. Хай вони несуть смерть ворогам України та захист для бійців ЗСУ.
показати весь коментар
25.02.2025 14:08 Відповісти
Раму, пропелер, двигун, акумулятор ще можна якось-такось в Україні зробити.
Як бути з оптикою та електронікою?
показати весь коментар
25.02.2025 14:19 Відповісти
Більшість комплектуючих - усі лопаті повітряних гвинтів - вітчизняного виробництва.
показати весь коментар
25.02.2025 14:23 Відповісти
Ну це якщо вітчизною позначити США та Китай (як мінімум...)
показати весь коментар
25.02.2025 14:28 Відповісти
Відьмак...Баба яга...Трембіта...суцільне іппанатство. Йде війна на знищення а ви в іграшки дитячі бавитеся..
показати весь коментар
25.02.2025 14:26 Відповісти
ТОС-1 "Буратино".
БМ "Терминатор".
БПЛА "Мерлин".
І нічого, жодних комплексів.
показати весь коментар
25.02.2025 14:32 Відповісти
І чужому навчатися і свого не цуратися...А хіба хоч слово сказов що у касапів з назвами щось краще? Чи ми тільки з ними сперечаємося в дебілізмі?
показати весь коментар
25.02.2025 14:35 Відповісти
Від цього гірше літає?
показати весь коментар
25.02.2025 14:37 Відповісти
Пропонуйте. Є думки?
показати весь коментар
25.02.2025 14:44 Відповісти