8974 відвідувача онлайн

Україна не погодиться на припинення вогню з РФ без гарантій безпеки, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що країна не піде на припинення вогню з РФ без надання гарантій безпеки.

Про це глава держави повідомив під час спілкування з журналістами у Білому домі разом з президентом Дональдом Трампом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Путін 25 разів порушував режим припинення вогню. Тому ми не підемо на припинення вогню без гарантій безпеки. Документу не достатньо. Потрібна сильна армія. Російські солдати бояться наших, але якщо у нас будуть порожні склади, нам не буде чим захищатися", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, американський президент Дональд Трамп заявляє, що розмова про гарантії безпеки для України не є розмовою зараз. Потрібно укласти мирну угоду про завершення війни.

Топ коментарі
+29
Ось це підтримую. Віри росії вже ніколи не буде.
показати весь коментар
28.02.2025 20:01 Відповісти
+13
БРАВО Президент Украины !!! Слава Богу что Народ Украины не ошибся в тебе!!!
показати весь коментар
28.02.2025 20:02 Відповісти
+13
дрочим дрочим дрочим
показати весь коментар
28.02.2025 20:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось це підтримую. Віри росії вже ніколи не буде.
показати весь коментар
28.02.2025 20:01 Відповісти
четко и конкретно но посмотрим что ответит шобла еврейская Трампон и его банда как всегда--начнут рассказывать про бедных евреев по Торе и Талмуду.. и что Путин отличный пацан....
показати весь коментар
28.02.2025 20:02 Відповісти
так воно вже сказало, що ***** не повернеться, трумп вже "прівєт Альцеймер". тільки мантри повторює знову і знову.
показати весь коментар
28.02.2025 20:03 Відповісти
Тобі невдалрсь нічого вкинути, так ти евреїв сюди засунув ?
показати весь коментар
28.02.2025 20:05 Відповісти
Ну Ізгаєль прголосував в оон проти резолюції, що поважає нашу територіальну цілісність, а трампакс їх дуже ********, так що обоє рябоє.
показати весь коментар
28.02.2025 20:09 Відповісти
как будто у Макса Венса Трампона национальность нигер или китаеза?? ага...истинно "православно Христопродавцы" распявшие Сына Божьего..
показати весь коментар
28.02.2025 20:12 Відповісти
У трумпа національність - ****** калію.
показати весь коментар
28.02.2025 20:22 Відповісти
от тут ви не праві!
трамп справжній англосакс.
і брит і сакс.
показати весь коментар
28.02.2025 20:28 Відповісти
так евреи то еще культурно было написано а у вас как вообще туго с логикой и аргументами.. .
показати весь коментар
28.02.2025 20:11 Відповісти
Товаріщі майори! Виконнання вашою зграєю вказівок на вкид " про євреіїв", це добе, тільки за безрезутьтат грошей не отримаєте
показати весь коментар
28.02.2025 20:15 Відповісти
Лев-Роман Михайлович Ре́бет (псевдо: Кіл, Кліщ, Левко, Лисий, Стар; 3 березня 1912, Стрий, нині Львівська область, Україна - 12 жовтня 1957, Мюнхен, ФРН) - український політичний діяч, публіцист, адвокат, один із лідерів ОУН. В'язень польських тюрем за приналежність до ОУН.
показати весь коментар
28.02.2025 20:30 Відповісти
Шобла в Америці чи у нас?
показати весь коментар
28.02.2025 20:11 Відповісти
Ви, пане кацапчику, разом із вбивцею Фаріон Зінченко мабуть готували замах на неї, перед цим прокунсультувавшись в патрушева стосовно російського побутового антисемітизму? Бачиш, кацапчику, в Україні поки що офіційною релігією є християнство, за яким єврей І. Христос є Богом. На відміну від твоєї оркородіни, де на православних храмах пора вже зрізати хрести та перепрофільовувати їх на мечеті.
показати весь коментар
28.02.2025 20:14 Відповісти
БРАВО Президент Украины !!! Слава Богу что Народ Украины не ошибся в тебе!!!
показати весь коментар
28.02.2025 20:02 Відповісти
дрочим дрочим дрочим
показати весь коментар
28.02.2025 20:05 Відповісти
Только смотри мозоли не натри..
показати весь коментар
28.02.2025 20:09 Відповісти
ты не вовк, ты козлина
показати весь коментар
28.02.2025 20:11 Відповісти
Потужно лизнув🤣
показати весь коментар
28.02.2025 20:06 Відповісти
Боневтік?
показати весь коментар
28.02.2025 20:06 Відповісти
Тю..кацапе, брись на болота
показати весь коментар
28.02.2025 20:06 Відповісти
Він з тамбовських лісів...
показати весь коментар
28.02.2025 20:09 Відповісти
Очєнь даже ошібся.
Це саме Зеленьський своєю політикою розброєння України привів до війни.
зараз, Зеленьський зробив все правильно. Але це знімає питаннямйоготвідповідальності за непідготовку до вторгнення.
показати весь коментар
28.02.2025 20:07 Відповісти
наташка, лягай спати, завтра параші в Іспанії мити
показати весь коментар
28.02.2025 20:10 Відповісти
Чій Крим?
показати весь коментар
28.02.2025 20:17 Відповісти
до речі!
а, чий крим?
обама байден сказали що кацапський!
показати весь коментар
28.02.2025 20:21 Відповісти
А ти у того росіянина супєрвайзер, чи Санчо- Пансою працюєш?
показати весь коментар
28.02.2025 20:22 Відповісти
у мене 186 суміжних спеціальностей.
треба полистати, може санчо панса там теж є.
показати весь коментар
28.02.2025 20:26 Відповісти
Та можеш не листати,в тебе на лобі написано-"Санчо-Панса, захисник російських тварин, тюху, ботів"
показати весь коментар
28.02.2025 20:30 Відповісти
так! я збираю кацапських тварин, тюху, ботів!
буду возити по світу у клітці.
показувати притомним та роззявам, як розвивається тупикова ланка людства.
показати весь коментар
28.02.2025 20:41 Відповісти
Шо прямо так Скабеева и сказала???
показати весь коментар
28.02.2025 20:11 Відповісти
Може тобі врна щось і сказала, як ти на ній оженитися захтів
показати весь коментар
28.02.2025 20:12 Відповісти
Никого по имени ВРНА не знаю Шо за имечко то такое, видать гишпанское?
показати весь коментар
28.02.2025 20:20 Відповісти
Врна, це та Су..абєва, яка тобі недала
показати весь коментар
28.02.2025 20:23 Відповісти
Ты с наркотой завязывай бо оно сначала ты издаёшь нечленораздельные звуки типа, ВРНА, ЗАХТИВ и пишешь слитно НЕ ДАЛА а потом спрыгнешь с 16го этажа и всё, привет семье.
показати весь коментар
28.02.2025 20:36 Відповісти
Зеля увидел deal Трумпа, там Украине уготована судьба Чехословакии которая стала протекторатом 3 рейха, а для Украины судьба протектората Рашки. Это полный провал дипломатической работы Зе и ко за 3 года
показати весь коментар
28.02.2025 20:03 Відповісти
не бзди в муку,малохольне.
показати весь коментар
28.02.2025 20:07 Відповісти
Зеленському потрібно було тримати себе в руках,на кону виживання України,можливо що це фатальна його помилка для всіх нас.Надіюсь що я помиляюсь
показати весь коментар
28.02.2025 20:04 Відповісти
Йому пох на Україну. Якщо держава зникне, то ні він, ні всі казнокради в тюрму не підуть... Вони з краденими грошима житимуть в Європі, ще й сформують уряд у вигнанні... Це вже все було на початку 20 століття...
показати весь коментар
28.02.2025 20:13 Відповісти
погодьтеся!
справжній потужний мегавселенський зе!лідор!
сказав, як відрізав!
завтра, або самозакоханий ананіст певерне свій рудий флюгер, або припинить постачання зброї!
зігуюча аутист ілона не дасть збрехати.....
показати весь коментар
28.02.2025 20:04 Відповісти
Ти вже повзеш в помиральну яму?
показати весь коментар
28.02.2025 20:10 Відповісти
ні!
готуюсь до найгіршого! хоча з гостомеля, з 24.02.2022 ніколи не розслаблявся!
а, ти?
показати весь коментар
28.02.2025 20:13 Відповісти
Власть в мире захватили старперы-маразматики и все остальные в офигении смотрят на этот дурдом..
показати весь коментар
28.02.2025 20:04 Відповісти
ну не такий вже зельонскій і старий, а то що вже маразматік - згоден
показати весь коментар
28.02.2025 20:15 Відповісти
Тримайся пане Президент, бачимо мужню і патріотичну людину!
показати весь коментар
28.02.2025 20:08 Відповісти
🤡
показати весь коментар
28.02.2025 20:16 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2025 20:08 Відповісти
Это не провал , это вырисовывается протекторат Украины, если сейчас назначат выборы, то впереди трэш. Будет полная смена парадигмы и деконструкция независимой Украины. И всё это сделал Зеля и ко, полный неуд украинской дипломатии
показати весь коментар
28.02.2025 20:12 Відповісти
Кацап не бреше лише в одному випадку - коли він здох
показати весь коментар
28.02.2025 20:09 Відповісти
Они и без Зеленого быкування , ничего не дадут !
Рыжий придурок об этом постоянно говорит , а так ЗЕ перед ними хоть не либезил и не вылизывал их жопы , как многим здесь хотелось бы …
показати весь коментар
28.02.2025 20:43 Відповісти
Цензор убери нахрен этих подолякотроллей!
показати весь коментар
28.02.2025 20:10 Відповісти
Я за те, щоб усіх.
показати весь коментар
28.02.2025 20:19 Відповісти
Якi спецiфично гарантiї? Такi як Будапеський Меморандум, наприклад?
показати весь коментар
28.02.2025 20:11 Відповісти
Все вірно Будапеський, а не Будапештський.
хахахах
показати весь коментар
28.02.2025 20:14 Відповісти
Не знаю почему, но мне кажется максимум 2, может 3 недели.
Там такие процессы сейчас,, это сложно объяснить
Я тут столько начитался, в ленту анализ просто не влезет 🤣🤪
показати весь коментар
28.02.2025 20:11 Відповісти
Ні Європа, ні США ніколи не нададуть справжніх гарантій безпеки Україні які передбачають відправку їх військ на територію України і на це можуть сподіватися дуже наївні люди
показати весь коментар
28.02.2025 20:11 Відповісти
Ну и какого хрена говорить о том, что не случилось? Да и ни случится, потому что никакие переговоры о прекращении огня не увенчаются успехом. Для ***** пауза опасна и дорога. Он тянет время и дает зебилу наломать дров. А это "нелох" лучше бы селедку ел.
показати весь коментар
28.02.2025 20:13 Відповісти
Що від країни залишиться через півроку-рік? чума болотяна
показати весь коментар
28.02.2025 20:14 Відповісти
Народ України помилився в 2019.Бо в 2022 ігноруючи всі попередження про вторгнення влада не готувалася до війни,заспокоючи народ,що нічого не буде До цього звернули ракетну програму,не закупили артснаряди,не розвернули і не підготували територіальну оборону,наводнили в своє оточення зрадників і агентів кремля.Це злочинна недбалість.
На зараз передих на руку бункерному.Рашу треба колоти на розміри болотних озер.Чи піде на це захід,питання друге.
показати весь коментар
28.02.2025 20:14 Відповісти
У Тампакса ворог не *****, а Байден і всі хто голосували за Байдена. Все що говорив Тампакс і підгавкував його наркоман Венс це звинувачували Байдена і всіх хто до Тромба були президентами, забувши що Тромб сам був президентом коли вже йшла війна і нічого не зробив.
показати весь коментар
28.02.2025 20:16 Відповісти
Чому ж тоді ще хоч якось були присутні залишки здорового глузду. Прийшли джавеліни, За що ми безумовно дуже вдячні. Зараз розум залишив діда. - Сумно.
показати весь коментар
28.02.2025 20:32 Відповісти
Для Трампа нема ворогів, є лише конкуренти в володарюванні світом.
А Україна с суб`єкта торгу, стала об`єктом торгу.
І не треба коверкать прізвища, нам завтра у них знову зброю просити.
показати весь коментар
28.02.2025 21:18 Відповісти
"Главнає пірістать стрілять".
показати весь коментар
28.02.2025 20:20 Відповісти
Так зєля і довів Україну до такого стану - тепер або американський протекторат ,або рашистська окупація.
показати весь коментар
28.02.2025 20:22 Відповісти
Та включіть хоч раз мозок: це зрозуміло що не буде припинення вогню.

Але чому ми даруємо шанс трампу сказати : сматрітє, так ета украінці атказиваются

Це зрозуміло що Україні треба гарантії безпеки, але ми ризикуємо нічого не отримати, а трамп вже знайшов виправдання піти з України: через Байдена і українців які не хочуть "миритись."
показати весь коментар
28.02.2025 20:23 Відповісти
Хахаха! Перші секунди зустрічі. Зеля: Як справи,містер Трамп?
Трамп: О...ви сьогодні приодягнулися!
показати весь коментар
28.02.2025 20:23 Відповісти
Вирішив корчити з себе лідера,такого собі волевого,мужнього мачо,але ти вова чмо,а не мачо,пізно ти всрався.
показати весь коментар
28.02.2025 20:25 Відповісти
А чому ніхто з юзерів не помітив, що Трамп і Венс в цьому шестихвилиному ролику фактично примушують Зелю до капітуляції?
показати весь коментар
28.02.2025 20:25 Відповісти
Тому що, на дипломата як і на президента не треба вчитися та мати досвід в веденні переговорів.
Тому що мудрий нарід не побачив, як пітун примушував Порошенка в 2014-2015 до капітуляції, але кого це вже хвилює?
Дипломати та політики не можуть вести себе як "ображенки", якщо вони професіонали.
показати весь коментар
28.02.2025 21:08 Відповісти
Як отшив рудого, айда молодець.
Єднаймось навколо Лідора, доки з 80% України не залишиться 20.
показати весь коментар
28.02.2025 20:27 Відповісти
Яйца у Зеленського точно є. Шкода що розуму немає...
показати весь коментар
28.02.2025 21:20 Відповісти
Це все що я хотів почути . Тут все правильно .
Нах.. нам та угода з Америкою всралась , без гарантій .! От яка з неї користь ? Аж ніякої .
У нас вже один шматок паперу був . І толку ?
То ж - нема гарантій і зброї - нема угоди . Все чесно .
показати весь коментар
28.02.2025 21:31 Відповісти
Не ведись Зе на слова старого рудого підараса! Він через місяць буде в дуркі а американці будуть вибачатися за своє лихо !
показати весь коментар
28.02.2025 21:43 Відповісти