3728 відвідувачів онлайн

Трамп вважає, що Путін не порушить мирну угоду: "Вони поважають мене"

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським у Білому домі відмовився говорити, чи вважає можливим порушення потенційної угоди про "припинення вогню" з боку президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

Журналістка спитала Трампа, як він буде діяти, якщо Путін вирішить порушити домовлене "перемирʼя", на що той спитав у відповідь: "А що, якби вам зараз впала бомба на голову?"

Далі американський президент розкритикував попередників Джо Байдена і Барака Обаму, яких Росія "не поважала".

"Вони поважають мене. Дозвольте мені сказати вам, що Путін пройшов через пекло зі мною. Він пройшов через фальшиве полювання на відьом, де вони використовували його і Росію, Росію, Росію", – додав Трамп, маючи на увазі розслідування втручання Росії у вибори у США 2016 року".

Потім президент США також згадав про ноутбук сина Байдена Гантера, дані з якого були потім використані ЗМІ як доказ нібито корупції президента США. "А потім вони сказали: о, "ноутбук з пекла" був зроблений Росією… Все це було аферою, і йому (Путіну. – Ред.) довелося з цим змиритися. Його звинувачували у всьому цьому", – сказав Трамп.

"Усе, що я можу сказати – це те, що він міг порушити угоди з Обамою і Бушем, і він міг порушити її з Байденом… Можливо, він так і зробив. Я не знаю, що сталося, але зі мною він її не порушив. Він хоче укласти угоду", – заявив Трамп.

Топ коментарі
+41
Їбанько.
показати весь коментар
28.02.2025 20:58 Відповісти
+26
Ну такого цирку ще небуло ніколи в світі
показати весь коментар
28.02.2025 20:58 Відповісти
+26
рудий реально хвора людина
показати весь коментар
28.02.2025 21:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Їбанько.
показати весь коментар
28.02.2025 20:58 Відповісти
старый вонючий распутник ****ун и пердунишка еврейского замеса недоумок недоразвитый с комплексом нарциссизма и дегенеративности.. самовлюблённый поця.. я о тампоне
показати весь коментар
28.02.2025 21:01 Відповісти
Рижий хвостик пуделя путєна.
показати весь коментар
28.02.2025 21:02 Відповісти
он просто шизоид, зацикленный на собственном величии да еще с комплексом, шо его когда то, типа, обидели, такого великого..
показати весь коментар
28.02.2025 21:10 Відповісти
Ну такого цирку ще небуло ніколи в світі
показати весь коментар
28.02.2025 20:58 Відповісти
Але чомусь спливає така поговірка, все що робиться - то накраще !

Те, що НЕНАВИДЯЧИЙ Україну Венс підтримав дідуся похлопованням по лівому передпліччю.
А дідусеві відмовить ПУ бо очікує від нього здачі України ...
ЩО ЖРОБИТИ ДІДУСЕВІ ? КРИЧАТИ ВИНЕН ЗЕЛЕНСЬКИЙ? зійти з розуму й віддати Білий Дім Венсу ?
показати весь коментар
28.02.2025 21:08 Відповісти
Ну так..
***** хароші хлопець.
Зе - дихтатор
Трумп - peace duke!
показати весь коментар
28.02.2025 20:59 Відповісти
Путин - *****
показати весь коментар
28.02.2025 20:59 Відповісти
***, який пздц. Трам мудак і гнида
показати весь коментар
28.02.2025 21:00 Відповісти
Хітрожопий какой,хочет бумашку впаріть.ПОЦ!
показати весь коментар
28.02.2025 21:00 Відповісти
рудий реально хвора людина
показати весь коментар
28.02.2025 21:00 Відповісти
А коли не стане трампона - то порушить?
класне, да кидалово пісувають Україні
показати весь коментар
28.02.2025 21:00 Відповісти
"сповідь" ЗАВЕРБОВАНОГО гебнявого агента в кріслі президента США...
показати весь коментар
28.02.2025 21:00 Відповісти
******* воно неадекватне...
показати весь коментар
28.02.2025 21:00 Відповісти
я ніколи не буду більше відкладати гроші в доларах США. Це якийсь абсолютний трешак
показати весь коментар
28.02.2025 21:00 Відповісти
є альтернатива-євро наприклад, чи швейцарські франки, або фунти Гранд Британії
показати весь коментар
28.02.2025 21:04 Відповісти
фунт не варіант...після виходу з ЄС дуже впав...
показати весь коментар
28.02.2025 21:09 Відповісти
Хех...президенти приходять і відходять, а доллар завжди доллар
показати весь коментар
28.02.2025 21:06 Відповісти
ні, долар - це США. Я сказав і особисто я так і зроблю. Такого сорому від США я не бачив і ніколи б не повірив що побачу. Втім, і відкладати зараз просто нема чого
показати весь коментар
28.02.2025 21:09 Відповісти
не варто плутати Трампа і США, так само як Україну і її владу
показати весь коментар
28.02.2025 21:13 Відповісти
Очень скоро до Трампа дойдёт, что его вообще НИКТО не уважает.
показати весь коментар
28.02.2025 21:01 Відповісти
не дойдет. в его больном воображении все им восхищены, кроме кучки отщепенцев, с которыми нужно расправиться...
показати весь коментар
28.02.2025 21:13 Відповісти
США это система выстроенная столетиями и никто там разгуляться Трампу-Маску не даст ,если очень повезёт они закончат на нарах а если не очень то суд Линча .
показати весь коментар
28.02.2025 21:17 Відповісти
очень на это надеюсь. но, пока они больше помалкивают в тряпочку и только некоторые тихонько бубнят. так начинались все диктатуры - сначала неохота покидать зону комфорта, чтобы возразить и, возможно, получить последствия какие то...а потом уже поздно.
остается, таки, надеяться на крепкий иммунитет той системы, о которой говорите...
показати весь коментар
28.02.2025 21:28 Відповісти
Нет , в Штатах очень много реально жёстких, решительных людей при чём хорошо вооружённых плюс там есть судебная система которая сейчас будет смотреть на Трампа как удав на кролика, думаю всё будет норм.
показати весь коментар
28.02.2025 21:32 Відповісти
ну, дай то бог...
показати весь коментар
28.02.2025 21:46 Відповісти
Клініка і більше *****.
показати весь коментар
28.02.2025 21:01 Відповісти
Похоже, что не одни мы - мудрий нарiд..
показати весь коментар
28.02.2025 21:01 Відповісти
"Дурень думкой богатiє"(с)
показати весь коментар
28.02.2025 21:01 Відповісти
"Путін не порушить мирну угоду" - ЛОХ.
"Вони поважають мене" - ЛОХ в квадрате.
показати весь коментар
28.02.2025 21:01 Відповісти
Його навіть Зеля не поважає, до чого там взагалі пупу?
показати весь коментар
28.02.2025 21:01 Відповісти
Nobody respects you, you stupid fuck. Unless they're as stupid and deprived as you are.
показати весь коментар
28.02.2025 21:02 Відповісти
Чужий, серед своїх
показати весь коментар
28.02.2025 21:02 Відповісти
Ну авжеж ***** ніколи нікого не дурив і не буде дурити. Незрозуміло лише чому у ***** така цікаве поганяло?)))
показати весь коментар
28.02.2025 21:02 Відповісти
Ґуй там!! Що ти мелеш, Додді??
показати весь коментар
28.02.2025 21:02 Відповісти
Ну що маємо в підсумку ? Зе сказав все, що було заготовлено , вірно.
Трамп з повагою до воїнів ЗСУ сказав все правильно .
А в результаті ? Трамп буде мститися кому - нелегітимному на початку , а потім прижатому на підпис ЗЕ, забувши про його нелигітмність? ...
ЧИ НАРОДУ УКРАЇНИ З ЙОГО ВОЇНАМИ ГЕРОЯМИ ?
показати весь коментар
28.02.2025 21:02 Відповісти
Трамп мислить категоріями ДИКТАТОРА , як ПУ та СІ?
Я- це США, а ЗЕ- це Ураїна?
показати весь коментар
28.02.2025 21:04 Відповісти
хєр вони на тебе положили. Просто ти ще цього не розумієш. Мама ж казала що ти ідіот.
показати весь коментар
28.02.2025 21:02 Відповісти
Іспанський соом. Немає слів,,,,
показати весь коментар
28.02.2025 21:03 Відповісти
Щось він мені все більш нагадує януковича. Папєрєдніки віноваті. Мабуть, він хоче його догнати і перегнати. Хто хнає, в Ростові є вільні місця в готелі вигнанців? Поруч з Ассадом, наприклад
показати весь коментар
28.02.2025 21:03 Відповісти
Я про Трампа
показати весь коментар
28.02.2025 21:06 Відповісти
"А що, якби вам зараз впала бомба на голову?" Джерело: https://censor.net/ua/n3538552 - це треба розуміти як "навіщо взагалі мені думати про такі малоймовірні варіанти"
відповідь президента сША
показати весь коментар
28.02.2025 21:03 Відповісти
🗞Sky News: Зеленський відкрито кинув виклик Трампу через його м'який підхід до Путіна і закликав «не йти на компроміси з убивцею».
показати весь коментар
28.02.2025 21:03 Відповісти
Він неадекват. Ну і що Зєля зробив не так?
показати весь коментар
28.02.2025 21:03 Відповісти
Тепер в українців у союзниках лише Європа і можливо Китай.

Путінські реверанси Трампу на тему рідкісноземельних матеріалів та енергоресурсів навряд чи подобаються Пекіну. А він наразі є основним міжнародним партнером Кремля і має свої інтереси щодо російських надр. Одночасно є очевидною стратегія Вашингтону щодо Москви, який хоче залучити її на свій бік у протистоянні з Пекіном. У таких умовах та гра, яку зараз веде Путін із американцями, є його намаганням балансувати між Вашингтоном і Пекіном й отримати від них вигідніші для себе умови.

«У Москві бачать бажання США відірвати Росію від Китаю і тому починають грати у двовекторність, яка нам дуже добре знайома з часів Кучми. Таким чином, росіяни отримують можливість протиставляти Сполучені Штати і Китай як конкурентів один одному за зваблення Росії на свій бік і отримувати вигідніші умови, ніж вони б мали, якби вони були або васалом Китаю, або якимось союзником Сполучених Штатів».
показати весь коментар
28.02.2025 21:04 Відповісти
Якщо з намірами Путіна щодо США і Китаю все зрозуміло, то якою буде реакція на них «брата» Сі, поки важко сказати. Адже той ще не зробив свого кроку.
показати весь коментар
28.02.2025 21:05 Відповісти
Донні обіцяв мир, але Донні розуміє що від путлєра він нічого не доб'ється, тож залишається лише одне-ламати Україну. Ламати і зливати, але Зе виявився непоступливим
показати весь коментар
28.02.2025 21:04 Відповісти
Да он конченный, ему только с плешивым общаться на борзых понятиях. Он хотел публично унизить Зе под камеры в прямом эфире. Чёрт рыжий
показати весь коментар
28.02.2025 21:07 Відповісти
схоже ******* задумала групове згалтування України в особі Зе перед телекамерами. Але щось пішло не так
показати весь коментар
28.02.2025 21:11 Відповісти
Трампончик, ти класний пацан, тобою підітруть жопу.
показати весь коментар
28.02.2025 21:05 Відповісти
ти меня уважаєш
уважаю НО пить НЕ буду
показати весь коментар
28.02.2025 21:06 Відповісти
Журналістка спитала Трампа, як він буде діяти, якщо Путін вирішить порушити домовлене "перемирʼя", на що той спитав у відповідь: "А що, якби вам зараз впала бомба на голову?" Джерело: https://censor.net/ua/n3538552
- не розумію - в США закінчились психіатри ? Чому вони мовчать ?
показати весь коментар
28.02.2025 21:06 Відповісти
Так як Кім який поклав болт на всілякі домовленості з рижим клоуном?
показати весь коментар
28.02.2025 21:07 Відповісти
Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск висловив підтримку Україні після суперечки між президентом України Володимиром Зеленським, президентом США Дональдом Трампом та його віцепрезидентом Джей Ді Венсом.

Джерело: Туск у соцмережі Х
показати весь коментар
28.02.2025 21:07 Відповісти
Логично, после Украины рыжий сдаст плешивому и Польшу
показати весь коментар
28.02.2025 21:09 Відповісти
Головне щоб рудого нарцисса побажали... хай навіть криваві упирі. Він психіатричну експертизу проходив перед виборами? Там начебто є такі вимоги.
показати весь коментар
28.02.2025 21:08 Відповісти
На питання що буде якщо ***** порушить угоду, Тампон сказав а якщо вам бомбою по голові.... О, да, Тампакс же істинний дипломат. Куда там тому Зеленському який не зміг стриматись і йому заперечити
показати весь коментар
28.02.2025 21:09 Відповісти
дєдуган савсєм плох, де тут ті підараси які розповідали що він шось там порішає, дрочуни на рижий чуб
показати весь коментар
28.02.2025 21:09 Відповісти
Якщо нагодували унітаз призначеними ліками, то прибіжать відразу, як тільки санітари підуть футбол дивитися.
показати весь коментар
01.03.2025 04:36 Відповісти
ПОПУЛІЗМ=СМЕРТЬ,КРАХ,аМЕРИКА БУДЕ В СРАЦІ,МИ ВЖЕ ТАМ ДАВНО,НАМ ПРОСТІШЕ
показати весь коментар
28.02.2025 21:09 Відповісти
Яке ж наївне та дурне те трампло. Чекаєм на перший «кидок» від московського виб.лдка. Побачим як трампло потім заспіває
показати весь коментар
28.02.2025 21:10 Відповісти
Феерический *******
показати весь коментар
28.02.2025 21:11 Відповісти
Ніт, феєричний - то наше зє!. А от казковий - то, поза всяким сумнівом, Трумп.
показати весь коментар
01.03.2025 04:33 Відповісти
Приїхав Зе, показує фото наших полонених, які як після Бухенвальду виходять з російського полону, а рижий клоун разповідає, що він поважає Путлєра. Це що таке? Обісрався старий насильник, це не жінок за піхви хватати?
показати весь коментар
28.02.2025 21:12 Відповісти
Там вся дипломатия обосралась сегодня!! Цирк, рыжий показал силу над меньшим и обескровленным, ЭТО ПОЗОР, Макрон правильно сказал "отрезаем пуповину ВАССАЛА"! Хотя когда Европа отчалит то не рыжему это расхлебывать!
показати весь коментар
28.02.2025 21:19 Відповісти
Через 4 года ты никто и слово твое воздух, старый думает что он бога вестник, я сказал так, так и будет после моей смерти!!
показати весь коментар
28.02.2025 21:13 Відповісти
Цей рижий даун справді думає що його хтось поважає? Да ним вже всі не тільки ***** і даже Ин жопу підтирають і сміються. А европейські лідери їздять до Тампона лише в надії заспокоїти як хвору на голову людину щоб воно світ не перевернула а не ради поваги.
показати весь коментар
28.02.2025 21:13 Відповісти
чтоб оно сдохло!
показати весь коментар
28.02.2025 21:13 Відповісти
Що дурню можна порадити лікуйся ,хоч що тут агент Краснов.
показати весь коментар
28.02.2025 21:13 Відповісти
і це тільки перший місяць з сорока восьми.
Треба на городі зменшити на пять соток ділянку під картоплю, і висадити кукурудзу "Попкорн жовта".
показати весь коментар
28.02.2025 21:14 Відповісти
Тобі, членограй, українці давно кажуть -- роби ядерну зброю !!! Ти жував соплі ! То ж дай відповідь на аргумент трампона -- де твої карти (козирі) в переговорах ?!!! Чого язика проковтнув ?!!!!
показати весь коментар
28.02.2025 21:19 Відповісти
Стара руда путінська прокладка вважала що Зеленського легко нагне й заставить підписати все що завгодно?.. уй тобі старий маразматик а не Україна! Посипишься з олімпу раніше ху. йла!
показати весь коментар
28.02.2025 21:24 Відповісти
Це було б смішно, якби не було так сумно.
показати весь коментар
28.02.2025 21:39 Відповісти
Аякже, тебе і пончик поважає, памʼятаємо
показати весь коментар
28.02.2025 21:40 Відповісти
"Вони поважають мене" - афігеть яка гарантія безпеки
показати весь коментар
28.02.2025 22:07 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2025 23:03 Відповісти
припустимо що це так. А що буде через 4 роки? чи після того як ти сдохнеш - то хоч потоп??
показати весь коментар
01.03.2025 03:23 Відповісти
показати весь коментар
01.03.2025 03:34 Відповісти
Путлєр взагалі нікого не поважає. Тим більше не поважатиме - трьохкопійчану політичну шлюху, яка за кілька баксів зраджує стратегічні інтереси своєї держави - Трампа. Я думаю, і Трамп це чудово знає. Але за гучними заявам хоче прикрити власну нікчемність. від нього мені хочеться блювати. Думав що наш Зе - це дно політики. Трамп - перевршив Зе в ницості. Америка грейт егейн?))
показати весь коментар
01.03.2025 09:24 Відповісти