4257 відвідувачів онлайн

В Британії вважають, що Зеленському варто "грати в гру" та проявити повагу до Трампа, - The Times

Володимир Зеленський та Дональд Трамп

Велика Британія вважає, що президент Володимир Зеленський "має прийняти правила гри" та повернутись до діалогу з президентом США Дональдом Трампом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

Джерело видання у британському уряді сказало, що Зеленському потрібно "грати в гру" і виявити повагу до президента США Трампа, щоб повернутися за стіл переговорів.

Водночас зазначається, що поки неясно, чи готовий Зеленський це зробити.

The Times нагадує, що він раніше заявив, що вірить у те, що конфлікт минеться, і що він готовий підписати зі США угоду щодо корисних копалин.

Очікується, що уряд Зеленського підпише угоду цього тижня, хоча очікується, що український президент не поїде для цього у Вашингтон.

Своєю чергою Велика Британія не повністю згодна з цією угодою – у Лондоні вважають, що Україні необхідна військова гарантія безпеки.

Водночас британська сторона переконана, що ця угода – це крок у правильному напрямку.

Топ коментарі
+18
От і вся обіцяна потужна підтримка від Європи
показати весь коментар
03.03.2025 21:44 Відповісти
+16
я теж так вважаю. бикувати в такій ситуації не варто. бо зєля може полетіти до Ізраілю на пмж, а українці остануться сам на сам з людожерами без зброї та підтримки.
І я підтримую відкритий формат діалогу, а не договорняки незрозумілі.
показати весь коментар
03.03.2025 21:44 Відповісти
+16
Так янєлох боневтікович а не Трамп ,розмінувавши Чонгар і здавши Південь ще в 2022 році зробив територіальні поступки рашці,так що не потрібно перекладати проблеми з хворої голови на здорову.
показати весь коментар
03.03.2025 21:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
З цією підтримкою розумієш
Що всі Вони на боці рашкі
показати весь коментар
03.03.2025 21:42 Відповісти
Так янєлох боневтікович а не Трамп ,розмінувавши Чонгар і здавши Південь ще в 2022 році зробив територіальні поступки рашці,так що не потрібно перекладати проблеми з хворої голови на здорову.
показати весь коментар
03.03.2025 21:51 Відповісти
США загальмували поставки зброї на Україну
Військове фінансування припинено, і офіційні особи збираються обговорити можливість припинення надання іншого виду допомоги, стверджує The Wall Street Journal.

https://www.wsj.com/politics/national-security/u-s-hitting-brakes-on-flow-of-arms-to-ukraine-980a71d1?mod=hp_lead_pos2
показати весь коментар
03.03.2025 22:03 Відповісти
а чого самі не хочете пограти?
показати весь коментар
03.03.2025 21:42 Відповісти
Вони й грають... Тільки в преф а не в дурня (зрозуміло про кого)
показати весь коментар
03.03.2025 21:48 Відповісти
Не шариш - вони хочуть, щоб ми в піддавки зіграли, про дурня скажуть пізніше.
показати весь коментар
04.03.2025 00:26 Відповісти
я теж так вважаю. бикувати в такій ситуації не варто. бо зєля може полетіти до Ізраілю на пмж, а українці остануться сам на сам з людожерами без зброї та підтримки.
І я підтримую відкритий формат діалогу, а не договорняки незрозумілі.
показати весь коментар
03.03.2025 21:44 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 21:45 Відповісти
Ага, в КВН. І путін розвалившись в першому ряді аплодує.
показати весь коментар
03.03.2025 21:44 Відповісти
Так потрібно повернутись до діалогу зі США - а як Трамп гонить пургу?
показати весь коментар
03.03.2025 21:44 Відповісти
От і вся обіцяна потужна підтримка від Європи
показати весь коментар
03.03.2025 21:44 Відповісти
Такий глобальний висновок лише через те, що якийсь невідомий маніпулятор до фрази "якась окрема невідома ×уйня щось вважає" приліпив слово Британія.
показати весь коментар
03.03.2025 22:24 Відповісти
Так в цьому річ що трапон не дає ні військової не цивільної гарантії. Він хоче покласти Україну ***** на тарілці.
показати весь коментар
03.03.2025 21:45 Відповісти
Грати треба по американським правилам ?
показати весь коментар
03.03.2025 21:46 Відповісти
Зачем придумывать велосипед? Война ведётся на территории Украины. Украина даёт разрешение на ввод миротворческих войск. Войска вводятся и разграничивают стороны. Дальше уже начинается дипломатические разговоры на уровне официальных встреч. Как можно добиться мира когда одна сторона наступает, а вторая обороняется?
показати весь коментар
03.03.2025 21:48 Відповісти
Так,тільки ньюанс-війська вводяться не під час бойових дій,а коли буде перемир"я.
показати весь коментар
03.03.2025 22:02 Відповісти
Наша Вава балувана і дуже прошена
показати весь коментар
03.03.2025 21:49 Відповісти
Был бы смысл. Помиримся, отдадим ресурсы и территории. Ничего другого нам не предлагали и до эпического визита Зельки в Белый дом. А что-то с Путлом перетирали втихаря. Было? Было.
показати весь коментар
03.03.2025 21:50 Відповісти
Думаю, ми не знаємо і половини того, хто кому там скільки "прєдлагав"...
Якщо вам все зрозуміло, чого Зєлька епічний туди перся?
показати весь коментар
03.03.2025 21:59 Відповісти
Це іншє питання. І немає вже ніякого сенсу це обговорювати. Сталось, як сталось.
показати весь коментар
03.03.2025 22:19 Відповісти
Це сталося випадково, Зєльц, мабуть, мимо проїжджав?
Чи те для чого він приїхав, узгоджували з США якісь рознощики піци з Борщагівка?
показати весь коментар
03.03.2025 23:22 Відповісти
грати в дебільні ігри ціною нашого життя…
ту ціну яку заплатила Україна мільйон втрачених життів та ще декілька мільйонів розбитих сімей повинен та неодмінно пропустить через себе ситий захід …. не амортизуєтья все це тут…. зміняться усі….
показати весь коментар
03.03.2025 21:50 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 21:50 Відповісти
Чекаю пендель... при майбутній зустрічі Овальному....
Два пенделя - ще один Венсу
показати весь коментар
03.03.2025 21:50 Відповісти
Естественно, Европа будет до последнего держаться за США так как эта была и есть их единственная надежда на защиту на протяжении десятилетий. США говорит надо прекращать войну и они будут следовать этому а не как многие подумали щас от Европа возьмет и на перекор США будет спонсировать войну Зеле просто надо немножко протрезветь и понять что Европа и сша в одной лодке и ссоришься с одним ты не получишь поддержку от другого
показати весь коментар
03.03.2025 21:51 Відповісти
Головне , що ''факи'' потицяли один одному Україна з СШАми , а повсиралися інші. В минулому ж імпєрії були куданахуй.
показати весь коментар
03.03.2025 21:51 Відповісти
"Джерело видання у британському уряді сказало"

А можна більш серйозні посилання?!
показати весь коментар
03.03.2025 21:51 Відповісти
кремль.ру
показати весь коментар
04.03.2025 02:16 Відповісти
Everyone understands what is going on, but no one wants to say it out loud, because it will only make things worse, so they just keep saying it's no big deal.
показати весь коментар
03.03.2025 21:53 Відповісти
Everyone should be clear about this - the U.S. under MAGA and techno- fascists care less then anytime else about any so-called "democracy, nation-building principles, or freedoms." In this new world, there are no principles left - only economic profitability and the rule of the strongest. Everything else is just disposable noise.
And you are dang right - all just saying it's no big deal instead.
показати весь коментар
03.03.2025 22:12 Відповісти
Тобто погоджуватись, що путіну можна довіряти і він хороший хлопець, якому можна вірити на слово, а Україна напала сама на себе?
показати весь коментар
03.03.2025 21:53 Відповісти
Та вже не сама на себе. По дебілу Маску Україна продовжує грабіжницьку війну без бажання закінчувати. Оруел просто крутиться у труні дзигою.
показати весь коментар
03.03.2025 21:54 Відповісти
Тоді пошийте йому костюм де б ховалося безліч тузів в рукавах. Як у шулерів Трампа.
показати весь коментар
03.03.2025 21:53 Відповісти
Можете представить ситуацию когда двое на улице сцепились в драке, уже пошли ножи, а толпа полицейских стоят рядом и боятся вмешаться в конфликт?

Это абсурд если честно. В первую очередь нужно разграничить стороны - ввести миротворческий контингент для сдерживания сторон. И только потом приступать к разговорам.
показати весь коментар
03.03.2025 21:53 Відповісти
Зараз роблять як у радянські часи. Забирають в кутузку того кого побили.
показати весь коментар
03.03.2025 21:57 Відповісти
В яку гру грати? На піанінє?
показати весь коментар
03.03.2025 21:55 Відповісти
Будь які спільні розробки родовищ корисних копалин можуть відбутися тільки в мирний час. Зараз війна. Рішення не проходило жодних професійних і фахових експертиз і тому по суті є "договорняком" між двома придурками які вважають себе президентами-баригами. Зєлєнскій не має права вирішувати долю добробуту українців і торгувати тим чим не володіє особисто. В Конституції чітко вказано кому належать надра України. Трамп це імперіаліст найгіршого "олігархічно-кримінального розливу". Стосунки з ним плямують кожного, а "правила гри" Трампа вимагають приниження і підлабузництва. Він не лідер "вільного світу". Він кримінальний мерзотник проти якого висунуто 90 кримінальних позовів, які призупинені на час його президентства. Потім його будуть судити і він здохне в тюрмі.
показати весь коментар
03.03.2025 22:00 Відповісти
Супер правильно сказано! Президент Америки - кримінальний мерзотник. Тільки щось його судити не поспішають. Точніше, все одно караван іде... А наш колись шапки крав в молодості, і то вже казали, що не можна в президенти...
показати весь коментар
03.03.2025 22:33 Відповісти
То не наш. Він білорус. Цей теж не наш. Ну а ми хто? Якою ж треба бути національно несвідомою істотою щоб проголосувати за чужинця з етнічних меншин. Коли прочитав прізвище депутатки ВР України Аллахвєрдієвої з Азербайджану то зайшов на сайт їхнього парламенту. В Азербайджані сьогодні немає жодного депутата який би не був азербайджанцем. ЖОДНОГО, Ну от не голосують азербайджанці за чужинців. Тільки за своїх.
показати весь коментар
04.03.2025 01:25 Відповісти
Пропонують погратися в рольові ігри раба перед американським плантатором так як це робив Дуда чи Орбан?Діло в тому шо навіть це ніяк не вплине на те шо Трамп хоче підписати пакт Рубіо-Лаврова і втюхати нам це як якусь велику перемогу і фантомні гарантії ненападу.
показати весь коментар
03.03.2025 22:02 Відповісти
Подейкують що Ахметов до всього іншого ще й добрий катало в карти може він зіграє з Трампом на його статки раз зеля піаніст а не картяр.
показати весь коментар
03.03.2025 22:04 Відповісти
В яку гру і хто буде грати? Зеленому недоумку сценарії пишуть кремлівські кроти.
показати весь коментар
03.03.2025 22:05 Відповісти
Мой дядя самых честных правил (Trump),
Когда не в шутку занемог (на голову),
Он уважать себя заставил (Канаду, Мексику, Гренландію, Україну...)
И лучше выдумать не мог.
Его пример другим наука (Європам);
Но, боже мой, какая скука
С больным сидеть и день и ночь,
Не отходя ни шагу прочь!
Какое низкое коварство
Полуживого забавлять,
Ему подушки поправлять,
Печально подносить лекарство,
Вздыхать и думать про себя:
Когда же черт возьмет тебя!
показати весь коментар
03.03.2025 22:12 Відповісти
«Ти прийшов до Дона Карліоне просити щоб я відновив справедливість, але робиш це без поваги.»
10 штук F-16 від Дональда і нехай Зєля вибачається.
показати весь коментар
03.03.2025 22:27 Відповісти
Складається враження, що напад росіян на Україна був ініційований зі сша, які від війни в Європі отримали найбільшу вигоду
показати весь коментар
03.03.2025 22:29 Відповісти
Нехай він іде ***** той Трамп, ніхто в його гру не збирається грати!
показати весь коментар
03.03.2025 22:44 Відповісти
Яка гра? Зеленський ще не награвся у гру за правилами пітьми з 20 травня 2019 по 24 лютого 2022 ?
І чому все, що ми чуємо зараз від Трампа відносно України нагадує нам те, що ми вже чули від Зеленського, коли він грав за правилами пітьми?
Невже не зрозуміло, що результат буде той самий - новий напад рашистів і окупація усе більшої території України?
показати весь коментар
03.03.2025 23:17 Відповісти
А в що грати? В піддавки? Нехай з ****** Трамп грає, але не на Україну, а на Аляску.
показати весь коментар
04.03.2025 00:23 Відповісти
Коротше, Стармер то не Черчіль, від слова зовсім...