9086 відвідувачів онлайн

США розробляють план потенційного послаблення санкцій проти РФ, - Reuters

США розробляють план потенційного послаблення санкцій проти РФ

Сполучені Штати розробляють план можливого послаблення санкцій проти Росії на тлі зусиль президента Дональда Трампа відновити зв'язки з Москвою і зупинити війну в Україні,

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на джерела, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, Білий дім доручив Держдепартаменту і Міністерству фінансів США підготувати список санкцій проти Росії, які можуть помʼякшити.

Їх планують обговорити з російськими представниками найближчими днями в рамках широких переговорів про "поліпшення дипломатичних і економічних відносин".

За словами джерел, санкційні відомства наразі готують пропозиції щодо зняття санкцій з окремих юридичних і фізичних осіб, включаючи деяких російських олігархів.

Конкретний запит Білого дому на такий документ останніми днями підкреслює готовність президента США Дональда Трампа і його радників помʼякшити санкції проти Росії в рамках потенційної мирної угоди з Москвою.

Наразі незрозуміло, чого саме Вашингтон хоче від Росії в обмін на послаблення санкцій.

Топ коментарі
+13
штирлі..... краснов відробляє борги в путіна
показати весь коментар
03.03.2025 22:33 Відповісти
+13
А як репетували трамполюби, в т.ч тут в коментарях - "Трамп сильний президент!", "примусить путлєра!", "покаже силу!" і т.п.
Ну що показав вам Трамп? Окрім звісно того, як він робить м**ет путлєру? І це лише початок їх спільної камасутри.
показати весь коментар
03.03.2025 22:36 Відповісти
+10
Доречі-всі ці тупі наїзди на Канаду,Греландію,Мексику,Панаму і на Європу як на мене розробка КГБ.Ну подумайте в перший день призиденства на гоп стоп.Цей стиль вам щось не нагадує?
показати весь коментар
03.03.2025 22:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо не російський вброс
показати весь коментар
03.03.2025 22:33 Відповісти
штирлі..... краснов відробляє борги в путіна
показати весь коментар
03.03.2025 22:33 Відповісти
Навіщо ***** сказав що санкції корисно.
показати весь коментар
03.03.2025 22:34 Відповісти
Виходить що він щей ***** -******.
показати весь коментар
03.03.2025 22:48 Відповісти
это план такий хитрий - мнагахадовочка
санкції вводят для того щоб їх потім знімати
показати весь коментар
03.03.2025 22:56 Відповісти
Продався, к¥рва, за крипту - стежте за деклараціями та розходами трампа.
показати весь коментар
03.03.2025 22:35 Відповісти
Крипта то за гарну роботу а вот героя ********** це головне.
показати весь коментар
03.03.2025 22:37 Відповісти
А як репетували трамполюби, в т.ч тут в коментарях - "Трамп сильний президент!", "примусить путлєра!", "покаже силу!" і т.п.
Ну що показав вам Трамп? Окрім звісно того, як він робить м**ет путлєру? І це лише початок їх спільної камасутри.
показати весь коментар
03.03.2025 22:36 Відповісти
Нормальні люди казали що трамп презерватив. Але ти правий пару рудолюбів було.
показати весь коментар
03.03.2025 22:40 Відповісти
"Мир через силу" (с)
показати весь коментар
03.03.2025 22:36 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 22:36 Відповісти
Відновити зв"язки з рашкою і зупинити віину в Украіні - як це Трамп зв"зав? - путлєр ше більше озвіріє від безнаказоності
показати весь коментар
03.03.2025 22:36 Відповісти
Та він рятує пуйла! Бо російська економіка і до кінця цього року не доживе, якщо санкції залишаться
показати весь коментар
03.03.2025 22:41 Відповісти
Тупо йдуть по шляху Обами,якого постійно критикували.
показати весь коментар
03.03.2025 22:37 Відповісти
Эта лихорадка мирится кончается достаточно быстро. Нужно просто время потянуть. Американские презы все такие.
показати весь коментар
03.03.2025 22:49 Відповісти
Ось і "вісь зла" реальна розпочала формуватися....
показати весь коментар
03.03.2025 22:41 Відповісти
Никогда еще агент краснов не был так близок к провалу
показати весь коментар
03.03.2025 22:43 Відповісти
Доречі-всі ці тупі наїзди на Канаду,Греландію,Мексику,Панаму і на Європу як на мене розробка КГБ.Ну подумайте в перший день призиденства на гоп стоп.Цей стиль вам щось не нагадує?
показати весь коментар
03.03.2025 22:46 Відповісти
For a bully to be feared in the schoolyard, he does not have to fight another bully, it hardly ever happens. It is totally enough to beat the shit out of the nerds.
показати весь коментар
03.03.2025 22:47 Відповісти
Нах уя ти тут ліпиш цю свою маячню?
показати весь коментар
03.03.2025 23:30 Відповісти
Ну як вам угода? ***** отримує захоплену українську землю, з рашки знімають санкції, за це ***** дає Україні гарантії безпеки написані на зворотній стороні вже засраного будапештського меморандуму, а Тампон отримує українські ресурси за те що все так чудово придумали і притягнув Зеленського за шиворот на переговори. Ну як вам такий мир? По мойму на таку угоду даже ***** не розраховував.
показати весь коментар
03.03.2025 22:56 Відповісти
Зеленський вірить, що гарантії безпеки можна продати як перемогу нашому нещасному народу, а про повернення територій Зе навіть не говорить.

По суті втрата Півдня це програш у війні, ніякі вступи до нато чи гарантії безпеки не змінять цього.
показати весь коментар
03.03.2025 23:13 Відповісти
Так і є. Те що Тампон називає угодою це ***** отримує все ще й дадаткові бонуси від сша, а Україна втрачає всі і землю і ресурси і за це ще повинна низько кланятись і дякувати Тампону. Це нінаяку голову не налазить
показати весь коментар
03.03.2025 23:22 Відповісти
Трамп грає хорошого поліцейського до росії, а з нами грають поганого поліцейського. Така тактика у США.

Що з цього вийде тяжко сказати.

Наша тупа влада на перше місце поставила не повернення територій півдня, а гарантії безпеки, знову селюковатий народ з синдромом неповноцінності не вірить в самодостатність, що ми самі все можемо, знове хоче халяви, знову байки про нато, знову ті самі граблі, не годувати свою армію, а чекати халяви, що хтось нам має помогти із Заходу, з таким мисленням 25 років деградували армію і країну.
показати весь коментар
03.03.2025 23:06 Відповісти
Ніякого«доброго-злого»поліцейського трамп не грає.
Просто агент краснов тупо виконує завдання кгб-фсб
показати весь коментар
04.03.2025 02:21 Відповісти
Трамп наш ворог а що роблять з ворогами ? Їх вбивають ?
показати весь коментар
04.03.2025 13:22 Відповісти
Це якийсь сюр... Та зупиніть вже хто-небудь цього шизофреника!!! Невже 300-річну демократію у США може зруйнувати одна руда потвора?
показати весь коментар
04.03.2025 01:16 Відповісти
Як виявляється не тільки у США. Скрізь. Одна людина може розвалити країну виключно словами.
показати весь коментар
04.03.2025 02:14 Відповісти
Вот и весь разговор...