8640 відвідувачів онлайн

У Пентагоні заперечують згортання наступальних кібероперацій проти Росії, - Bloomberg

Кіберборотьба проти РФ

У Пентагоні спростували повідомлення  про зупинку всіх наступальних кібер- та інформаційних операцій проти Російської Федерації.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Bloomberg із посиланням на неназваного високопосадовця.

"Міністр оборони Гегсет не скасовував і не відтерміновував жодних кібероперацій проти зловмисних російських цілей.
Не було жодного наказу про припинення цих операцій", - розповів співрозмовник видання.

Нагадаємо, напередодні ряд видань повідомило, що США призупинили наступальні кібероперації та планування атак проти Росії.

Топ коментарі
+4
Єдине чого просити при рижих підорах Пентогон, щоб не бомбили Україну.
показати весь коментар
04.03.2025 08:14 Відповісти
+3
Пентагон перетворюється на цирк
Шкода...
Може скоротити армію штатів, якщо вона вже недіюча. Для чого цей популізм.
показати весь коментар
04.03.2025 08:18 Відповісти
+3
- Пане міністр , ви ж буквально кілька днів тому заявляли про згортання кібероперацій проти росії ..
- Хм ! Щось не пам'ятаю . Невже я міг таке говорити .
..
показати весь коментар
04.03.2025 08:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Єдине чого просити при рижих підорах Пентогон, щоб не бомбили Україну.
показати весь коментар
04.03.2025 08:14 Відповісти
Вірим вірим)))) от дійсно говорив той шутнік з боліт « оні тупиє еті піндоси «
показати весь коментар
04.03.2025 08:15 Відповісти
Завтра скажут что военную помощь не отменяли.
показати весь коментар
04.03.2025 08:18 Відповісти
Вчора. Вчора казали. Сам Трамп. Сказав, що навіть розмов таких не було.
показати весь коментар
04.03.2025 08:37 Відповісти
Пентагон перетворюється на цирк
Шкода...
Може скоротити армію штатів, якщо вона вже недіюча. Для чого цей популізм.
показати весь коментар
04.03.2025 08:18 Відповісти
"Школа танцев Соломона Пляра"...
показати весь коментар
04.03.2025 09:24 Відповісти
Тобто то був вкид жовтої пресси? Хтоб сумнівався.
показати весь коментар
04.03.2025 08:21 Відповісти
Ні мага-йолупе. це жалюгідні потуги трампістів відбрехатися.
Не вийде. Люди навіть у США вже їм не вірять
https://www.youtube.com/watch?v=ieXcaRvKAz4
показати весь коментар
04.03.2025 08:23 Відповісти
Цікаво ,а чому ж високопосадовець - не названий ? Не хотів засвітити своє ім'я та бути відповідальним за таку безсоромну брехню. Зрозуміло.
показати весь коментар
04.03.2025 08:25 Відповісти
- Пане міністр , ви ж буквально кілька днів тому заявляли про згортання кібероперацій проти росії ..
- Хм ! Щось не пам'ятаю . Невже я міг таке говорити .
..
показати весь коментар
04.03.2025 08:28 Відповісти
Та ні він як раз казав як є, тому і не йде ,як "не назване джерело"
показати весь коментар
04.03.2025 08:35 Відповісти
Якщо вже на те пішло , то - він взагалі нічого не казав . Офіційно у всякому разі .
Інфа про те що кібероперації припинились - пішла від якогось таємного високопосадовця .
І про те що кібероперації не припинялись теж говорить якийсь високопосадовець .
По суті ці міністри і нах не потрібні , якщо за них говорять і все вирішують - високопосадовці .!
показати весь коментар
04.03.2025 08:49 Відповісти
Exclusive: Hegseth orders Cyber Command to stand down on Russia planning

Defense Secretary Pete Hegseth last week ordered U.S. Cyber Command to stand down from all planning against Russia, including offensive digital actions, according to three people familiar with the matter.

Hegseth gave the instruction to Cyber Command chief Gen. Timothy Haugh, who then informed the organization's outgoing director of operations, Marine Corps Maj. Gen. Ryan Heritage, of the new guidance, according to these people, who spoke on the condition of anonymity because of the matter's sensitivity.

The order does not apply to the National Security Agency, which Haugh also leads, or its signals intelligence work targeting Russia, the sources said.
https://therecord.media/hegseth-orders-cyber-command-stand-down-russia-planning
Якщо погано з англійською - гугл допоможе
показати весь коментар
04.03.2025 08:52 Відповісти
Міг би й сам перекласти ну та ладно вже.. Обійдуся .

Так от , у твоєму посилання теж йдеться про - неназвані джерела ,, - Міністр оборони Піт Хегсет минулого тижня наказав кіберкомандуванню США відмовитися від усіх планів проти Росії, включаючи наступальні цифрові дії - за словами трьох людей, знайомих із цим питанням.

Заяви ж самого міністра , як то кажуть - з перших вуст , як не було так і немає .
показати весь коментар
04.03.2025 09:14 Відповісти
Я зрозумів, що розмовляю з невігласом. Вибачай. Зараз розтлумачу відмінність
Коли мова про неназвані джерела то так і вказується.
Коли питають у дрібних чинуш ,але з оточення - то так і пишуть
Це як Гондор і Гондурас. Необізнаному знається , що тотожне, а люда , що в темі - розуміє відмінність
Не дякуй
показати весь коментар
04.03.2025 09:19 Відповісти
Нарешті ти зрозумів що розмовляєш - сам з собою .
Дякувати і не думав .
показати весь коментар
04.03.2025 09:36 Відповісти
Те . що ти і не думав - зрозуміло. Тому довелося тобі все розжовувати.
показати весь коментар
04.03.2025 09:39 Відповісти
В тебе зубів не вистачить - все розжовувати .
Спеціально для рибок гуппі , таких як ти - є офіційні заяви міністра ( на камеру ) , а є фантазії журналюг , тобто заяви якихось невідомих додіків - високопосадовців . Дійшло чи знову - ні ?
показати весь коментар
04.03.2025 09:45 Відповісти
Гадаєш ти настільки тупенький ? Самокритично
І знов за рибу гроші
Ще раз для володорів IQ дошколят ,
Коли мова про неназвані джерела то так і вказується.
Коли питають у дрібних чинуш ,але з оточення - то так і пишуть
показати весь коментар
04.03.2025 09:51 Відповісти
. Таки не дійшло значить .
Ну шо ж - тримайся там .. І головне не падай духом хлопче ,, можливо ще не все втрачено - і розум до тебе повернеться .
показати весь коментар
04.03.2025 09:59 Відповісти
Ну знов тупиш. Вже розумні люди тобі все пояснили, а ти як завжди доводиш, що
розумні думки намагались тебе наздогнати ,але ти - був швидший
показати весь коментар
04.03.2025 10:03 Відповісти
Де тут - розумні люди . Це ти про себе чи що ??
.
показати весь коментар
04.03.2025 10:28 Відповісти
Ваша незаплямована репутація просто не викликає сумнівів щодо будь-якої офіційної заяви.
показати весь коментар
04.03.2025 08:33 Відповісти
Павло так в тому то і річ , що НЕ офіційна заява. Ба більше , заява від "не названого джерела"
А ось офіційна заява Хегсета
https://www.unian.ua/world/ssha-pripinyayut-kiberataki-proti-rosiji-nyt-12932592.html
показати весь коментар
04.03.2025 08:37 Відповісти
Це калька з початку правління ЗЕ. Тоді ЗМІ дуже часто писали "у Зеленського сказали...."
показати весь коментар
04.03.2025 09:03 Відповісти
Слово - не горобець. Джавеліном не влучиш...
показати весь коментар
04.03.2025 08:53 Відповісти
С приходом трампа и его больной команды, Америка превратилась во всемирное посмешище, каждый считает себя президентом и каждый делает противоречащие друг другу заявления, такого история этой страны ещё не знала.

То ли ещё будет??
показати весь коментар
04.03.2025 09:00 Відповісти
"Дурдом "Веселка" всесвітнього масштабу...
показати весь коментар
04.03.2025 09:06 Відповісти
А ленд-ліз для кацапів буде?
показати весь коментар
04.03.2025 09:12 Відповісти
Ну звісно ж, ми усі вам віримо...
показати весь коментар
04.03.2025 09:18 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2025 09:20 Відповісти
На місці ЦРУ, ФБР, Пентагону та інших бравих хлопців прибрав би Трампа і його свиту.
показати весь коментар
04.03.2025 11:07 Відповісти