8794 відвідувача онлайн

Україна має автоматично вступити в НАТО у разі нової атаки РФ, - Стубб

Президент Фінляндії: Трамп серйозно налаштований щодо миру в Україні

Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що Україна повинна автоматично отримати членство в НАТО, якщо Росія знову здійснить напад після досягнення миру.

Про це він сказав в ефірі CNN, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на yle.

"Україні важко отримати членство в НАТО, оскільки Німеччина та США скептично ставляться до цього. То чому б не надати Україні "де-факто членство" замість цього?", - зауважив Стубб.

За словами фінського президента, таку ідею спочатку озвучив американський сенатор Ліндсі Грем.

Крім того, Стубб наголосив, що Сполучені Штати продовжують підтримувати Європу у питанні безпеки та закликав використовувати заморожені активи РФ для допомоги Україні.

"Є ще кілька країн, принаймні одна країна, яка скептично ставиться до цього. Я думаю, що якщо ви хочете максимізувати тиск, ви повинні використовувати ці кошти, і використовувати їх зараз", - заявив президент Фінляндії.

Топ коментарі
+7
))))) США уже не захищає саме НАТО - НАТО не існує на даний момент
показати весь коментар
04.03.2025 12:07 Відповісти
+5
фіця з ******* бурно апладують,)
показати весь коментар
04.03.2025 12:07 Відповісти
+5
НАТО вже не те. Якщо кацапи нападуть на країни Балтії, то сумнівно, що угорці, та словаки пошлють туди війська. Про США вже і мови не йде. Треба нову формулу безпеки. Можливо Британія, Польща, країни північної Європи та Балтії, зрозуміло з Україною.
показати весь коментар
04.03.2025 12:13 Відповісти

Завантаження...