Україна має автоматично вступити в НАТО у разі нової атаки РФ, - Стубб

Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що Україна повинна автоматично отримати членство в НАТО, якщо Росія знову здійснить напад після досягнення миру.
Про це він сказав в ефірі CNN, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на yle.
"Україні важко отримати членство в НАТО, оскільки Німеччина та США скептично ставляться до цього. То чому б не надати Україні "де-факто членство" замість цього?", - зауважив Стубб.
За словами фінського президента, таку ідею спочатку озвучив американський сенатор Ліндсі Грем.
Крім того, Стубб наголосив, що Сполучені Штати продовжують підтримувати Європу у питанні безпеки та закликав використовувати заморожені активи РФ для допомоги Україні.
"Є ще кілька країн, принаймні одна країна, яка скептично ставиться до цього. Я думаю, що якщо ви хочете максимізувати тиск, ви повинні використовувати ці кошти, і використовувати їх зараз", - заявив президент Фінляндії.