4506 відвідувачів онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 880 660 осіб (+1250 за добу), 10 256 танків, 24 087 артсистем, 21 304 бойові броньовані машини. ІНФОГРАФІКА

Поранені росіяни повертаються на фронт

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 880 660 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 05.03.25 орієнтовно становлять:

особового складу - близько 880660 (+1250) осіб,

танків - 10256 (+1) од,

бойових броньованих машин - 21304 (+6) од,

артилерійських систем - 24087 (+23) од,

РСЗВ - 1306 (+0) од,

засоби ППО - 1094 (+0) од,

літаків - 370 (+0) од,

гелікоптерів - 331 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня - 27849 (+108),

крилаті ракети - 3085 (+0),

кораблі /катери - 28 (+0) од,

підводні човни - 1 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн - 39512 (+84) од,

спеціальна техніка - 3769 (+1)

втрати військ РФ в Україні

"Дані уточнюються", - додають у Генштабі.

Топ коментарі
+16
Минув 4032 день москальсько-української війни.
115! одиниць знищеної техніки та 1250! чумардосів за день.
Техніка не густо. Закриті чергові 10000 чумардосів.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 880 000 це більше, ніж все сільське населення такого регіону, як Алтайський край.
показати весь коментар
05.03.2025 08:30 Відповісти
+9
показати весь коментар
05.03.2025 08:34 Відповісти
+8
Чергові десять тисяч чумардосів, на обрії замайорів саратов.
Броня повернулась до простих чисел, на разі березень майже 65 3,14дарів на одиницю броні.
показати весь коментар
05.03.2025 07:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Погода не льотна
показати весь коментар
05.03.2025 07:26 Відповісти
Не могу понять от куда в рашке 10000 танков взялось
показати весь коментар
05.03.2025 07:35 Відповісти
З мосфільму, а ще читай уважно - бойові втрати, попередній екіпаж відшкребли, дірки фанерою залатали, мангал підправили і знову алга.
показати весь коментар
05.03.2025 07:46 Відповісти
Нє фсьо так однозначно - зараз майже 100% враження ворожої техніки фільмується з дрона, і майже у 90% випадків вони вигорають повністю від термобаричних скидів або ж детонують б/к.
Так шо не дуже там залишається, що латати хванерою.

А сумарно в кацапів "у строю" і на зберіганні у 2022 було 15-18 тис. танків: десь 5-7 тис. у військах і 10-13 - на відкритих майданчиках (розброс у даних осінт-аналітиків там дуже значний). З тих, що на майданчиках тривалого зберігання, з 3-4 штук можна зробити один працюючий.

Так що, по факту, танчики в кацапів мають закінчитись до літа цього року.
показати весь коментар
05.03.2025 10:03 Відповісти
В асолютному вимірі вони не скінчаться ніколи. Бо з 10 дуже побитих завжди можна зібрати 1 хоч якось працюючий, який і ховати по ямах, викочуючи на повітря для зйомок пропогандонських роликів.

Але як стратегічний ресурс, за допомогою якого можна вирішувати хоча б оперативно-тактичні задачі, танки в засрашці закінчаться не влітку 2025. Вони ВЖЕ закінчились. І закінчились вони, якщо хтось не зрозумів, десь на початку 2024 року.

Так же, як закінчилась арта засрашки вже давно. Реальні задачі вона в засрашинців вирішувала в 2022-2023 роках (вогняні вали - Сєвєродонецьк/Авдіївка були взяті завдяки навалі арти). Останній рік робота арти в засрашки перейшла в категорію "бєспокоящій вогонь". Звісно, вона продовжує вбивати. Звісно, вона працює. Але за доктриною - повинні бути "вогняні вали" і 120'000 снарядів на добу. А зараз в них немає і 1/10 цієї цифри. Кажуть, що і 1/20 немає.

Це і є "арта та танки скінчились" в масштабах всієї війни. А на рівні окремої особи... Так і 10.05.1945 року вояки совка та союзників вмирали на території Німеччини в ході бойових дій.
показати весь коментар
05.03.2025 11:04 Відповісти
так є там того лайна багато, червоні комуно-нацисти готувалися захопити Європу і світ ще в 30-х роках ХХ сторіччя !!! зараз кацапи кидають у бій те що ще червоножопого довбограя, сотрапа і нациста йоську сталіна (джугашвілі) бачило !!!
показати весь коментар
05.03.2025 08:19 Відповісти
Черговий бот. Вони тут щоквартально з'являються з одними й тими самими репліками "а я ни панімаю. ані всьо врут".
Не хвилюйтеся. Він скоро зникне. Моє враження, що так вони новачків тестують чи навчають кацапському флуду.
показати весь коментар
05.03.2025 09:36 Відповісти
Станом на 2021 рік у РФ було 3330 танків у строю і 10000 на базах зберігання. Ще якусь кількість виробили. До того ж статистика враховує не лише знищені в нуль, або затрофеєні танки, а й просто пошкоджені, але придатні для ремонту.
показати весь коментар
05.03.2025 09:57 Відповісти
ЩО???
ліліпутін розв'язав війну з НАТО не маючи переваги в танках???
Куди танки що вироблені кранами СССР за 70-т років ділися???
На металобрух порізали???!!!
Скандал! негайно запит в держ-дуру до мін-оборони куклачева написати: "блєдоусав - гдє танкі"???
показати весь коментар
05.03.2025 14:08 Відповісти
Чергові десять тисяч чумардосів, на обрії замайорів саратов.
Броня повернулась до простих чисел, на разі березень майже 65 3,14дарів на одиницю броні.
показати весь коментар
05.03.2025 07:39 Відповісти
Щоб щось підбивалось, треба щоб це "щось" було і викочувалось в атаки з укриттів. Очевидно (не всім), що йти в атаки шляхом сидіння в БМП/БТР-і значно ефективніше (не НА, бо цей спосіб використання техніки взагалі з області форм самогубства - стереотип щодо пересування зверху, НА броні, вірогідно, з'явився під час інтервенції в Афганістан, де пересуватись всередині душогубок совкового виробництва - теж окремою формою самогубства було. Бо під час другої світової в німців були масово спец.броньовики для піхоти, а совкова армія взагалі спец.транспорту для піхоти не мала), ніж на жигулях-баггі чи взагалі пішкодралом та на милицях.

Але я не сумніваюсь, що зараз якесь чувирло вилізе і почне утробно віщати про "100500 танкових і механізованих армій, які навчаються за Уралом, і ось-ось ЯК ВДАРЯТЬ!!!".
показати весь коментар
05.03.2025 11:16 Відповісти
Мабуть, не до простих чисел, а до одноцифрових або однорозрядних.
показати весь коментар
05.03.2025 14:07 Відповісти
Таки так, однозначні числа, або просто цифри
показати весь коментар
05.03.2025 15:50 Відповісти
сьогодні без ППО ((
показати весь коментар
05.03.2025 07:58 Відповісти
Чотири доби шість одиниць ППО - нормально.
показати весь коментар
05.03.2025 08:40 Відповісти
ну так, це трохи більше на добу ніж у лютому, але хотілось би більше чим півтори на добу. Хоча би на ще на 0,2.
показати весь коментар
05.03.2025 08:51 Відповісти
Минув 4032 день москальсько-української війни.
115! одиниць знищеної техніки та 1250! чумардосів за день.
Техніка не густо. Закриті чергові 10000 чумардосів.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 880 000 це більше, ніж все сільське населення такого регіону, як Алтайський край.
показати весь коментар
05.03.2025 08:30 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 08:34 Відповісти
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
05.03.2025 09:58 Відповісти
Алатайці десь танка нарили...