9246 відвідувачів онлайн

Лукашенко запросив Трампа, Зеленського та Путіна на переговори до Білорусі: "Спокійно домовимося"

Лукашенко пропонує переговори про мир у Білорусі

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив про готовність Мінська організувати переговори між Дональдом Трампом, Володимиром Зеленським та Путіним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю американському блогеру Маріо Науфалу.

"Не треба Зеленського зараз нахиляти, який би він не був. Треба переконати, домовитися і з Зеленським, тому що за Зеленським стоїть велика частина українського суспільства. Тому треба домовлятися. Хочете – приїжджайте. Ось, поруч – 200 кілометрів від білоруського кордону до Києва. Пів години літаком. Приїжджайте. Ось тут сядемо. Спокійно, без шуму, без криків домовимося. Тому передайте Трампу: я його чекаю тут разом із Путіним і Зеленським. Сядемо і спокійно домовимося", - зазначив диктатор.

Лукашенко вважає, що Москва і Вашингтон можуть бути союзниками.

Раніше повідомлялось, що Лукашенко вирішив перевірити, чи є запаси рідкісноземельних металів на території Білорусі.

Топ коментарі
+22
Зоряний час всіх маріонеток Кремля- Лукашенко, Трамп, Орбан..
показати весь коментар
05.03.2025 07:46
+16
"Переговорщик" членов.
показати весь коментар
05.03.2025 07:45
+14
бульбашія вороги України. ти таракан шось попутав.
показати весь коментар
05.03.2025 07:49
Коментувати
Сортувати:
"Переговорщик" членов.
показати весь коментар
05.03.2025 07:45 Відповісти
Зоряний час всіх маріонеток Кремля- Лукашенко, Трамп, Орбан..
показати весь коментар
05.03.2025 07:46 Відповісти
Так млдь приїжайте в незавісімаю белорусськаю губернию домовімся про все без ядіних предразсудкау
показати весь коментар
05.03.2025 07:47 Відповісти
А мы тебя, картофельный пахан, пока по хорошему приглашаем в Гаагу, займи первым лучшее место в клетке и жди путлера, орбана и фицо.
показати весь коментар
05.03.2025 07:47 Відповісти
Пішов до дипи вусатий підор!
показати весь коментар
05.03.2025 07:48 Відповісти
І я вам карту покажу, додав він
показати весь коментар
05.03.2025 07:48 Відповісти
где литиевую бульбу копать,танталовая синеглазка высший сорт)
показати весь коментар
05.03.2025 07:50 Відповісти
бульбашія вороги України. ти таракан шось попутав.
показати весь коментар
05.03.2025 07:49 Відповісти
Пішов нах бульбофюрер!
показати весь коментар
05.03.2025 07:49 Відповісти
Що воно несе. Мінськ-3 - пропонує
показати весь коментар
05.03.2025 07:50 Відповісти
Лукашенко завжди хотів миру. Саме тому і пропустив російські війська на Київ і Бучу
показати весь коментар
05.03.2025 07:53 Відповісти
А чим погано Мінськ-3? Мінськ-2 був же добре?
показати весь коментар
05.03.2025 08:31 Відповісти
Беріть вище - Біловезьку угоду-2. Вся Україна по ній стане одним суцільним ди-ни-ри/ли-ни-ри.
показати весь коментар
05.03.2025 08:35 Відповісти
",,,,, зараз нахиляти, який би він не був,,," , -- на себе краще подивись, ********** ******.(
показати весь коментар
05.03.2025 07:50 Відповісти
Явно сидів всю ніч на телефон надрачував.
показати весь коментар
05.03.2025 07:50 Відповісти
можно ще у Пхеньяні перемовини провести. Тим більше що колись там трамп ******* вдалі перемовини провів.
показати весь коментар
05.03.2025 07:51 Відповісти
А чего северокорейского друга забыли пригласить, пончик может обидеться и ядеркой пульнуть
показати весь коментар
05.03.2025 07:52 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 07:53 Відповісти
Ну в цього точно карти є
показати весь коментар
05.03.2025 07:54 Відповісти
А бацька-то пропетлял походу пьесы...
показати весь коментар
05.03.2025 07:54 Відповісти
ну,он еще в марте 2022 понял что дело пахнет тухлыми дерунами ,а не киевом и украиной и офф. войска не применял с кацапами,что что а чуйка у бульбажида усатого сработала правильно
показати весь коментар
05.03.2025 07:59 Відповісти
Коваль коня кує,і Лукашенко лапу дає.Сидів би вже нишком,колгоспний фашист.
показати весь коментар
05.03.2025 08:05 Відповісти
Пішов ти бульбу саджати.З твоєї території орда сунула,а тепер миротворцем став.Хитрожопа скотиняка.
показати весь коментар
05.03.2025 08:17 Відповісти
Бульба тепер не на часі. Зараз терміново корисні копалини треба рити для Трампа
показати весь коментар
05.03.2025 15:59 Відповісти
Відірвати суці ті вуса і на анус приклеїти
показати весь коментар
05.03.2025 08:20 Відповісти
Лукашенко курва. У прямому і переносному смислі. Тепер, коли пройшли роки війни, загинули сотні тисяч, мільйони залишились без домівок і Батьківщини, зруйнована країна... ( у т.ч. і з його допомогою)- воно пафосно закликає приїхати до нього і "спокійно домовитися". Падло.
показати весь коментар
05.03.2025 08:34 Відповісти
А ця сявка куди ще лізе?
показати весь коментар
05.03.2025 08:37 Відповісти
А картопля є ?
показати весь коментар
05.03.2025 08:46 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 08:50 Відповісти
Минск-3?
показати весь коментар
05.03.2025 09:09 Відповісти
Грашов нема, бульба падаражала, арганізуєм секс тур у Бєларусь
показати весь коментар
05.03.2025 09:23 Відповісти
Ще один учасник Оманських угод...
показати весь коментар
05.03.2025 09:26 Відповісти
А він карти вже намалював звідки нападєніє готовиться? Нє? Тоді це всьо постная *****, давай по новой!
показати весь коментар
05.03.2025 09:29 Відповісти
Короткий анекдот - "Лукашенко-геополітик"😂🤣🤣🤣
показати весь коментар
05.03.2025 09:46 Відповісти
Нема хитрішого "лиса" за бульбофюрера.Почав оди Трампу співати Мабуть готовий і між булками лизнути.Думає:"Може і мені щось перепаде"Осиновий кол вам з бункерним.
показати весь коментар
05.03.2025 10:10 Відповісти
Украинця помнят.как с его земли летели на нас снаряды.
показати весь коментар
05.03.2025 10:56 Відповісти
иди ***** *************** ***********.............................
показати весь коментар
05.03.2025 11:01 Відповісти
Амерыканцы уже не сволачы?
показати весь коментар
05.03.2025 11:02 Відповісти
Лукашенко рот пуйла. Понимая это можно делать выводы, что у пуйла дела пошли не по плану.
показати весь коментар
05.03.2025 11:08 Відповісти
спокійно домовимося?!!! нічого вже не буде спокійно!!! ні з рашкою, ні з Білоруссю, ні з США, ні з Европою, бо навіть бачачи загрозу своїм країнам, три роки майже не чухались, дивились як штати реагують, а давно треба було навалитись і на початку може і не солдатами, так озброенням допомагати, то вже все і закінчилось, боягузи і імпотенти.
показати весь коментар
05.03.2025 11:32 Відповісти
************ зашевелився ..пакажи карти падла аткуда ракети з ********** летели на нас и танковие калони захаділі .. як тебе отаку нечисть земля терпить яка так настраждалася у другій світовій . як хочеться дожити коли тебе десь на дереві повісять або прив.яжуть за ногу до джипа і тягатимуть поки шкура не злізе