4061 відвідувач онлайн

Путін наважився на велику війну в Україні після виведення військ США з Афганістану, - Трамп

Трамп пов’язав війну в Україні з Афганістаном

Дональд Трамп припустив, що російський диктатор Путін вважав можливим здійснити повномасштабне вторгнення в Україну через те, як адміністрація Байдена впоралася із виведенням військового контингенту США з Афганістану

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на CNN, про це він заявив під час виступу в Конгресі США.

Так, у серпні 2021 року афганський уряд розвалився, а до влади повернулися Таліби. Трамп описав вибух біля воріт Abbey Gate міжнародного аеропорту Кабула, внаслідок чого загинули 13 військових США.

"Коли Путін побачив, що сталося, я думаю, він сказав: "Ну, можливо, це мій шанс". Ось так було погано. Не повинно було статися. Вкрай некомпетентні люди", - сказав він про адміністрацію Байдена.

Топ коментарі
+43
а хто ж починав вивод?
показати весь коментар
05.03.2025 08:10 Відповісти
+27
Це самозізнання. Бо саме Трамп провів договорняк з талібами за спинами уряду Афганістану.
показати весь коментар
05.03.2025 08:12 Відповісти
+21
А ще хтось перед цим підписав угоду з урядом Афганістану.
Про що ж була та угода, чи не про рідкісноземельні часом?
показати весь коментар
05.03.2025 08:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а хто ж починав вивод?
показати весь коментар
05.03.2025 08:10 Відповісти
А ще хтось перед цим підписав угоду з урядом Афганістану.
Про що ж була та угода, чи не про рідкісноземельні часом?
показати весь коментар
05.03.2025 08:25 Відповісти
РЗМ - це у нього давнішнішня ідея фікс. Якщо дурню маячню вкласти у голову, то вистачить до кінця його життя.
показати весь коментар
05.03.2025 08:28 Відповісти
Не зовсім. У нас чомусь ніхто не звернув увагу на те, що позавчора вони з представником тайванської TSMC оголосили про 100-мільярдні інвестиції у будівництво п'яти об'єктів з виробництва мікропроцесорів у США, після реалізації чого частка США у цій галузі має скласти 30-40% від світової.
показати весь коментар
05.03.2025 12:47 Відповісти
це ніяк не відміняє того що трамп старий невішлас і активний психопат з ознаками шизофренічної поведінки, який не має системи цінностей, а до людського життя ставиться з повною зневагою, навіть з огидою і затятим цинізмом.
показати весь коментар
05.03.2025 16:19 Відповісти
це були кляті папєрєдніккі! ой...
показати весь коментар
05.03.2025 09:14 Відповісти
тут впринципе можно согласиться....но кто ж начал єти начинания по выведению контингента)
показати весь коментар
05.03.2025 08:11 Відповісти
нічого подібного. коли виводили війська, ніхто Україні допомагати не збирався. тоді Україні давали 2-3 тижні.
війська вивели на переформатування для того, шоб підсилити свій європейцський контингент і допомогти польським рольнікам відійти за Віслу, як це і було передбачено їхнім стратегічним планом оборони.
показати весь коментар
05.03.2025 09:37 Відповісти
Це самозізнання. Бо саме Трамп провів договорняк з талібами за спинами уряду Афганістану.
показати весь коментар
05.03.2025 08:12 Відповісти
єто всьо поперенікі
показати весь коментар
05.03.2025 08:13 Відповісти
путін скінчить так само як і гітлер, навіть не сумнівайтесь. Але перед цим наробить багато лиха
показати весь коментар
05.03.2025 08:16 Відповісти
У Гітлера не було свого Трампа.
показати весь коментар
05.03.2025 08:28 Відповісти
У сталіна був !
показати весь коментар
05.03.2025 08:37 Відповісти
Точно, Гітлер же!
показати весь коментар
05.03.2025 08:41 Відповісти
Трумп на 4 роки
показати весь коментар
05.03.2025 08:43 Відповісти
Чи є у нас і у світу 4 роки? Та й цей дурень з гранатою в руках скільки здатен наворотити за ці 4 роки...
показати весь коментар
05.03.2025 08:46 Відповісти
Ой не факт.
показати весь коментар
05.03.2025 09:22 Відповісти
рудий дебіл
показати весь коментар
05.03.2025 08:19 Відповісти
Зараз навіть ніхто не пам'ятає, хто і навіщо почав цю ідіотську війну в Афганістані.
показати весь коментар
05.03.2025 08:20 Відповісти
Там постіна війна. Навіть Сашко Македонський намагався но і він 3,14здюлей там отримав.
показати весь коментар
05.03.2025 08:23 Відповісти
Есересера розпочинала, 1979 рік, товарісч Брєжнєв, в стані глибокої деменції і маразму.
По-факту, триває досі...
Трамп, в принципі, вже досяг такого стану, так що...
показати весь коментар
05.03.2025 08:24 Відповісти
Брєжнев Zдох у віці 75 років.
показати весь коментар
05.03.2025 08:27 Відповісти
Мова не про вік, а про стан.
показати весь коментар
05.03.2025 08:53 Відповісти
Там останні 5000 тільки хоч якось описаних на глиняних табличках років точаться безперервні війни. Тому вони там і живучі, як таргани. Тож британці туди як сунулися, так і висунулися. Як і совки. Як і американці. Вірогідно, всі 3 імперії були найлегшими окупанти за оці самі 5000 років - імперії на закаті існування...
показати весь коментар
05.03.2025 09:21 Відповісти
Залізли туди комуняки , на прохання бабрака кармаля, тодішнього секретаря кпАфганістану. А звідки там взялася кпа це і до ворожки не треба ходити.
показати весь коментар
05.03.2025 08:24 Відповісти
совки полізли в афган з метою взяти під контроль іран і вийти до узбережжя перської затоки та індійського океану - стратегічного напрямку, про який мріяли, мабуть, ще з часів катерини.
під це ж діло і була розпочата ірано-іракська війна. але шось пішло не так.
сам афган - це географічний і цивілізаційний тупик, чемодан без ручки, який сам по собі нікому не потрібен.
показати весь коментар
05.03.2025 09:52 Відповісти
Згадайте, на який війні і де був поранений доктор Ватсон з оповідань про Шерлока Холмса
показати весь коментар
05.03.2025 14:10 Відповісти
Перевів стрілки
показати весь коментар
05.03.2025 08:21 Відповісти
А не ти іздав указ о їх виводі?
показати весь коментар
05.03.2025 08:21 Відповісти
А до того ще була угода с "хорошимі рєбятами" які хочуть миру та ....... угода про спільну розробку рідкозему )))))))
показати весь коментар
05.03.2025 08:27 Відповісти
цікаво !!! а хто пдписав вивід військ США з Афганістану, га Доні ???
показати весь коментар
05.03.2025 08:21 Відповісти
Странно что не обвинил в этом зеленского
показати весь коментар
05.03.2025 08:22 Відповісти
Та чого зеленського? Порошенко ж винен! То ж все кляті порохоботи!
показати весь коментар
05.03.2025 08:26 Відповісти
Так, вы не путайте
Порошенко виноват для потужного зеленского
А доя потужного Трампа виноват Байден и примкнувший к нему потужный зеленский
показати весь коментар
05.03.2025 09:15 Відповісти
Трамп багато маячні наговорив за ці 1,5 години, зокрема що американці живуть 130 і 190 років ...
показати весь коментар
05.03.2025 08:29 Відповісти
На Марсе
показати весь коментар
05.03.2025 09:14 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 09:18 Відповісти
Старий шизік.
показати весь коментар
05.03.2025 08:22 Відповісти
Трамп говорил не про вывод,а про то как позорно это сделали.
показати весь коментар
05.03.2025 08:26 Відповісти
Він казав відверту маячню, бо для ху?ла не мало жодного значення - позорно ли ето сделали
показати весь коментар
05.03.2025 08:29 Відповісти
Еще как имело,это показало тупость политиков принимавших решения,слабость армии и ее руководства,склонность всех их к принятию поспешных,необдуманных решений и паникерству.
показати весь коментар
05.03.2025 08:58 Відповісти
Они с 2015 года тренировались в Сирии обстреливать города крылатыми ракетами из акватории Каспийского моря с кораблей, подводных лодок и стратегических бомбардировщиков - но напали из-за плохо организованного выхода из афганистана?
показати весь коментар
05.03.2025 09:05 Відповісти
Позорно "домовлятися" з талібами почав саме Трамп. Скоротив за свою каденцію особовий склад американців в Афганістані ВП'ЯТЕРО - Трамп. Всі інше - було наслідками. Руде лайно, звісно, ніколи не визнає своєї провини за провал в Афганістані.
показати весь коментар
05.03.2025 09:32 Відповісти
З позорного там було тільки рудий долбо***.
показати весь коментар
05.03.2025 11:17 Відповісти
Наскільки я пам'ятаю, ***** полізло в Україну зі словами, прийде Трамп все порішає
показати весь коментар
05.03.2025 08:36 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 08:37 Відповісти
США показали слабкість, русня пішла у наступ.
Покажете слабкість в Україні - русня згодом піде на НАТО, а Китай - на Тайвань.
показати весь коментар
05.03.2025 08:41 Відповісти
За допогою вірьовки витягували з колодязя а не знімали з дерева.Трамп не плутайй яйця з легенями.
показати весь коментар
05.03.2025 08:42 Відповісти
Яке кончене))))Спитай *****,і він скаже тобі правду.
показати весь коментар
05.03.2025 08:47 Відповісти
В городі бузина...Він неадекват! І вірять же!
показати весь коментар
05.03.2025 09:01 Відповісти
Ну тут мабуть Дональд все ж таки має рацію)
показати весь коментар
05.03.2025 09:03 Відповісти
А ще папєрєднікі неправильно воювали у В'єтнамі. В Кореї. І взагалі Паттон неправильно хєрачив німців. Ну і так далі. От якби донні спитали як висаджуватись в Нормандії - ото він би все правильно зробив. Кляті папєрєнікі.
показати весь коментар
05.03.2025 09:34 Відповісти
Наше "незламне непорозуміння" теж вмерло б, але не дозволило б окупувати Крим. Але кляті попередники...
показати весь коментар
05.03.2025 09:48 Відповісти
дебіл бл(с)...а хто прийняв рішення про виведення війвьк?
показати весь коментар
05.03.2025 09:03 Відповісти
Та він його не тільки прийняв. Він особисто наказав підписувати договори з талібами. І особисто наказав скоротити 4/5 особового складу контингенту США без всяких договорів і "поза графіком".
показати весь коментар
05.03.2025 09:36 Відповісти
а Трамп хоче покинути Україну, так як байден покинув Афганістан.
показати весь коментар
05.03.2025 09:10 Відповісти
По Афганістану трампакс рішення прийняв і почав виводити, Байден уже закінчував.
показати весь коментар
05.03.2025 09:42 Відповісти
Трамп взагалі хоче вивести війська з усієї Європи, що там той Афганістан!
показати весь коментар
05.03.2025 09:11 Відповісти
Если бы путлера волновало что там в сша он бы напал при трампе который бы лишил помощи облегчив ему нападение.трамп только хвалит путлера.
Путлер напал потому что его обосренцы не смогли прорвать оборону всу за 8 лет и его марионетка медведчук не смогла прийти к власти.И ее телеканалы пропаганды еще закрыли.
показати весь коментар
05.03.2025 09:12 Відповісти
***** напав, бо давно хотів і старіє, а "справи" не пороблені щі. А головне, тому що зі всіх шпарин до ***** доносились сигнали "все ок, все готове". Медведчук доповідав, що всі чиновники з хлібом-сіллю будуть зустрічати засрашинців. А хєрограй позакривав всі ракетні програми і почав скорочення війська. А що там було в США - ***** не особливо цікавило. З 8 років, з 2014 року, США тоді допомогли Україні аж "джавелінами", які дали Україні навіть без навчальних пострілів - хєр хто знав, як ними користуватись 24.02.2022. То була допомога з категорії "дали тубільцям суперкомпьютер, але не підвели електрику і, звісно, не дали навіть клавіатур/моніторів для доступу" - нехай бавляться, все рівно нікому шкоди не зможуть зробити...
показати весь коментар
05.03.2025 09:43 Відповісти
І він правий! Обама і Байден виплекали Путіна у тому вигляді, який він зараз. ПРи Обамі навіть алкаш смартфонний Медведев наважився напасти на Грузію.
показати весь коментар
05.03.2025 09:13 Відповісти
А Трамп решил закончить их дело
показати весь коментар
05.03.2025 09:21 Відповісти
Пуйло наважився на війну в Україні після інтеграції в українську владу кремлівської банди та після знищення зеленим пісюаністом потенціалу української оборонки та Армії.
показати весь коментар
05.03.2025 09:37 Відповісти
Я думаю, що "після інтеграції в українську владу кремлівської банди" - це всі про різне думають. Одні - про самого хєрограя і єрмака, а інші про купу "офіцерів" СБУ/МО та навіть депутатів тощо, яких викрили за ці 3 роки.

Але формально - ваші слова дають досить правильне уявлення "чому ***** наважився".
показати весь коментар
05.03.2025 09:47 Відповісти
Так, зеленський на своїх потужних плечах завів багато кого та єрмак підбирав кадри по своїх критеріях, налізло кротів, що тарганів.
показати весь коментар
05.03.2025 11:02 Відповісти
А хто прийняв рішення на вивід війск з Афгану? Трампон зовсім без памьяті...
показати весь коментар
05.03.2025 09:38 Відповісти
Він не тільки його прийняв. Він і дієво його провадив. На початок каденції Байдена з Афганістану було виведено 4/5 того контингенту, що був там на початок каденції Трампа в 2015 році. Ну і, здогадайтеся з 3 разів - за чиєю вказівкою армія звідти вивела 10'000 вояків, фактично полишивши невідомо кому весь транспорт і зброю на базах? Байден вже людей рятував фактично - вивезти звідти літаками тисячі одиниць техніки там фізично вже було важко за ті півроку, що в нього були з лютого по серпень 2021.
показати весь коментар
05.03.2025 09:52 Відповісти
У них зараз, як у зелених, Порох винен у всьому вже шість років. Вони добре знають, що їхній лохторат памʼятає кілька днів, а далі єдиний марахвон може засирати бошки чим завгодно.
показати весь коментар
05.03.2025 11:05 Відповісти
Більше того, він хотів, щоб вивід відбувся ще до кінця його каденції і підписав мирний догвір з Талібаном: " Trump has been eager to end America's two-decade-long military occupation in Afghanistan before his term of office expires. His administration signed a peace agreement with America's erstwhile enemy, the Taliban, in February. "
показати весь коментар
05.03.2025 10:02 Відповісти
США потратили на операцию в нах ненужном им Афганистане 778 миллиардов долларов. А Украине военную помощь давали по чайной ложке. А теперь и за эти копейки жмутся.
показати весь коментар
05.03.2025 10:09 Відповісти
Ну то заведи їх обратно...