10480 відвідувачів онлайн

Зеленський візьме участь у спецсаміті ЄС в онлайн-режимі, - ЗМІ

зеленський на саміті ЄС

Президент України Володимир Зеленський братиме участь у спеціальному саміті ЄС, який пройде 6 березя, в онлайн-режимі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це високопосадовий дипломат ЄС повідомив Суспільному.

Крім того, у п’ятницю, 7 березня, президент Європейської Ради після саміту ЄС організує брифінг з деякими партнерами з-поза ЄС, які брали участь у зустрічах у Парижі та Лондоні.

У розпорядженні Суспільного опинився драфт комюніке, яке винесуть за підсумками екстреного засідання країн-членів ЄС 6 березня.

Зокрема, ЄС наголошує:

  • Не може бути переговорів щодо України без України;
  • Не може бути переговорів, які стосуються європейської безпеки, без участі Європи;
  • Перемир’я можливе лише в межах всеосяжної мирної угоди;
  • Угода має містити надійні гарантії безпеки для України.

ЄС підтверджує готовність і надалі надавати всебічну підтримку Україні для її максимально сильної позиції в переговорах.

Кореспондентка Суспільного також отримала інформацію, що ЄС розглядає можливість призначення спеціального представника ЄС на потенційних мирних переговорах щодо завершення російсько-української війни.

Топ коментарі
+10
Тільки у треніках. 😁
показати весь коментар
05.03.2025 10:03 Відповісти
+9
Вилітий Чертіль...
показати весь коментар
05.03.2025 09:56 Відповісти
+7
І накласти фільтр з костюмом. 😁
показати весь коментар
05.03.2025 10:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зеленский главный в Европе.
показати весь коментар
05.03.2025 09:53 Відповісти
Вилітий Чертіль...
показати весь коментар
05.03.2025 09:56 Відповісти
Тільки у треніках. 😁
показати весь коментар
05.03.2025 10:03 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 10:11 Відповісти
Добре, хоч пляшки не збирає
показати весь коментар
05.03.2025 10:41 Відповісти
Черчиль другий у списку після потужного.
Так само, як и Вашингтон після тромба.
показати весь коментар
05.03.2025 10:08 Відповісти
Ага. Тільки його без супроводу Стармера та Макрона випускати не можна.

А так головний да...
показати весь коментар
05.03.2025 10:04 Відповісти
Щоб було кому в туалет завести, коли пісю-каку захоче. Бо ж само може і не встигнути.
показати весь коментар
05.03.2025 10:12 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 10:14 Відповісти
Все, бійся рашка. То були саміти, а це вже спецсаміт.
показати весь коментар
05.03.2025 09:54 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 09:59 Відповісти
Якщо ЗЄ знов обісреться, завжди можна знов перепостити перший допис. 😁
показати весь коментар
05.03.2025 10:09 Відповісти
Якщо? а є сумніви?
показати весь коментар
05.03.2025 10:10 Відповісти
Ну тут можна зам'ютити звук і навіть відео вимкнути.
А у США його повезуть Стармер та Макрон (бажано у мішку). Може вдвох подужають нестримну потужність.
показати весь коментар
05.03.2025 10:14 Відповісти
в онлайн режимі щоб звук можна було вимикати? гарна ідея
показати весь коментар
05.03.2025 10:00 Відповісти
І накласти фільтр з костюмом. 😁
показати весь коментар
05.03.2025 10:02 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 10:10 Відповісти
А як же обнімашки і обіцянки?...
показати весь коментар
05.03.2025 10:07 Відповісти
Імодзі є для цього. Для олдскулів смайлики.

Ну в руктями ЗЄ зможе потужні сердечки показувати.
показати весь коментар
05.03.2025 10:12 Відповісти
Так менше можливості накосячити
показати весь коментар
05.03.2025 10:08 Відповісти
Усім задаю питання- куди піде 1 мильон навчених досвідчених військових у разі припинення війни ?
Україна вже один раз проходила у 90 х знищення арміі- скільки особистих трагедій було в українців. Мені глибоко жаль ті родини.
ТОМУ, Зеленський зараз повинен запропонувати формулу збереження української армії , що має бути в інтересах Европи і світу. ( хто з військових не захоче служити у ЗСУ- це їх особистий вибір)
Важливо зберегти армію без паркетного баласта ( який сяде не шію бюджета) , з досвідченими військовими, зробити їм оклади на рівні офіцерів НАТО, зробити родинам якісні умови проживання, дітям навчання безкоштовне у вузах , жінкам військових - працевлаштування.
Особливо важно вже зараз розмістити европейський контингет ( з українськими військовими) в якісних військових містечках поряд з великими містами , а не серед поля.
ВЕСЬ ПРОЕКТ мають робити спеціалісти у Брюсселі, а не дурні з міністерства УМЕРОВА 😀😀
показати весь коментар
05.03.2025 10:10 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 10:13 Відповісти
А по суті коментаря у Вас бачення е ? Що видумаєте про майбутне української армії? ***** розумія небезпеку вже зараз говорить про скорочення до 100 тис.
недопремьер Шмигаль занять статками Ахметова, Ермак - збереженням місця сидіння 😂😂😂
Вони у шахи явно не грали
показати весь коментар
05.03.2025 10:24 Відповісти
на нас чекає тотальна партизанська війна.
тому, питання армії вирішується само собою.
зе!шобла тут взагалі ні до чого!
свою місію вони виконали, хоча і не в повному обсязі.
україна, що досі існує, як незалежна держава.
показати весь коментар
05.03.2025 10:29 Відповісти
питання армії вирішується само собою.? Це у Вас гучні лозунги .
Ось чому східна орда колись не просунулась до Европи - тому що ОБОЗ через гори Карпати і Альпи протягнути нереально по поймі річок
ТОБТО ГОЛОВНЕ- це ОБОЗ ( логістика)
Вже сьогодні потрібно думати як зробити придатну логістику , а не відпускати армію на заробітки у кримінальні структури
а якщо почнеться партизанщіна- то хутин буде на усіх майданчиках волати що українці - терористи , як він робив у Чечні і Сирії
показати весь коментар
05.03.2025 10:39 Відповісти
Перепрошую, а що, війна до...?
Ну і... з того мільйона відсотків 80 то мобілізовані цивільні люди, яких чекають їх діти, дружини, домашні справи, робота і просто цивільне життя. З того мільйона щоб тисяч 200 професійних залишилось, і то б добре було.
Ну і найголовніше, щоб цю проблему розв`язувати треба щоб війна завершилась, а до того, щоб реально, чомусь ще зовсім не свтить.
показати весь коментар
05.03.2025 10:23 Відповісти
Ось ***** вже зараз требує скорочення армії до 100 тис. Тобто він думає наперед , А ПРО ЩО ДУМАЄ УКРАЇНСЬКА ВЛАДА
Усі , хто хоче звільнитись - звільняться
АЛЕ куди підуть ці українці? До ЕС ПОЇДУТЬ будівельниками чи водіями? В Україні зруйновані сами промислові райони, будуть проблем з працевлаштуванням і житлом
Тому я пропоную зараз з европейцями конструювати нову европейську армію . Зараз , а не через тиждень
показати весь коментар
05.03.2025 10:28 Відповісти
Ну так Зеленський і "підписує" інвестиційні угоди. Старається! зі штатами, хіба не чули?
показати весь коментар
05.03.2025 10:35 Відповісти
Взагалі то я про навчену армію Про досвід ЩО МАЄ ЦІНУ
показати весь коментар
05.03.2025 10:40 Відповісти
європа вже не та!
а, от потужний гундосий зе!лідор в панталонах, це класика.
всі ж бачили, як він кластерно насадив рудого піндоса на кукан?
показати весь коментар
05.03.2025 10:11 Відповісти
По ходу насадився.....
показати весь коментар
05.03.2025 10:19 Відповісти
А чому ви не хейтите маркарову? Це ж провал дипломатії Нехай іде поли мити у ЕС.
Так неть же- вона свій ресторан в Америці не бросить і в Україну не повернеться, а зараз сидить на двох стільцях і гадит Україні - бо це вже другий громкий гучний скандал
показати весь коментар
05.03.2025 10:32 Відповісти
а, до чого тут маркарова?
у маркарової все добре, як і у багатьох зелених міньонів.
показати весь коментар
05.03.2025 10:37 Відповісти
Чому ви її не хейтите Вона ж посол України . Вона має подать у відставку. А з неї як з гуся вода і усі мовчать
показати весь коментар
05.03.2025 10:42 Відповісти
та, я захоплююсь такими здібностями вибивати місце під сонцем!
послиця рестораторка.
от, я так не вмію.
ще є, послиця мінєтчиця. посол зоотехник.
не на того я вчився.
показати весь коментар
05.03.2025 10:59 Відповісти
Маркарова проплатила свою посаду, не знаю тільки точно чим - мовчанням, грошима, показами, поділилася потрібним компроматом, може тупо купила за гроші.
показати весь коментар
05.03.2025 11:18 Відповісти
Вона записала на телефон як Гончарук на засіданні Кабміну хейтив Зеленського і ту запис віддала Ермаку
Гончарука звільнили , а Маркарова стала послом у США