9403 відвідувача онлайн

Зеленський особисто візьме участь у спецзасіданні Євроради, - ЗМІ

Зеленський прибуде на спецсаміт ЄС

У четвер, 6 березня, президент Володимир Зеленський особисто візьме участь у спеціальному засіданні Європейської Ради.

Про це сказав неназваний посадовець ЄС у коментарі "Суспільному", інформує Цензор.НЕТ.

Цю інформацію "Суспільному" також підтвердило джерело в Офісі президента.

Нагадаємо, що 6 березня, у Брюсселі відбудеться засідання Спеціальної Європейської ради. Її двома головними темами є зміцнення оборони Європи та нарощування допомоги для України в новому контексті, пов'язаному з ініціативами адміністрації США.

Топ коментарі
+10
Ще там посреться з усіма нашими вже небагаточисельними союзниками, і тоді нам взагалі срака...
показати весь коментар
05.03.2025 21:17 Відповісти
+7
А без нього в Україні іншого чесного порядного немає ? Що в Україні лише артисти ? Що в Україні не знайдеться кращих за дЄрмака, за татарова ... ? Немає нікого ? Лише наївні та тупі ? Не вірю я в це. Країна має кращих ! За нашого Боневтіка. Вимагаємо від Лідора йти у відставку !
показати весь коментар
05.03.2025 21:23 Відповісти
+6
Ішак вирішив на додаток ще й там обісратись. Де зявляється це чмо, там одні скандали і непорозуміння.
показати весь коментар
05.03.2025 21:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ще там посреться з усіма нашими вже небагаточисельними союзниками, і тоді нам взагалі срака...
показати весь коментар
05.03.2025 21:17 Відповісти
Може Європа - окрім слів - на шось рішиться
показати весь коментар
05.03.2025 21:18 Відповісти
На новый саммит...
показати весь коментар
05.03.2025 21:23 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 21:21 Відповісти
А без нього в Україні іншого чесного порядного немає ? Що в Україні лише артисти ? Що в Україні не знайдеться кращих за дЄрмака, за татарова ... ? Немає нікого ? Лише наївні та тупі ? Не вірю я в це. Країна має кращих ! За нашого Боневтіка. Вимагаємо від Лідора йти у відставку !
показати весь коментар
05.03.2025 21:23 Відповісти
Залужний може взяти участь замість нього !
показати весь коментар
05.03.2025 22:15 Відповісти
Ішак вирішив на додаток ще й там обісратись. Де зявляється це чмо, там одні скандали і непорозуміння.
показати весь коментар
05.03.2025 21:36 Відповісти
Це вже пятий день засідають і самітують. Результат такий же, як з 27 безпекових угод підписаних між цими ж країнами і Сцяничем сталево-яйцевим
показати весь коментар
05.03.2025 21:55 Відповісти
Краще б вІн не брав участі.
показати весь коментар
05.03.2025 22:14 Відповісти
Какая то движуха идет во фракций "слуга народа "под руководством Арахамий но без главнокомандующего в переди.
показати весь коментар
05.03.2025 22:37 Відповісти
Заховайся кудись щоб тебе ніхто не знайшов , без тебе користі більше .
показати весь коментар
05.03.2025 23:32 Відповісти
Це погроза??