10733 відвідувача онлайн

Росія вчергове атакувала Одещину безпілотниками, палають будинки, - ОВА

вибух

Ввечері 6 березня росіяни атакували Одесу безпілотниками.

Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що в передмісті Одеси палають три житлових приватних будинки, також є пошкодження енергетичної інфраструктури.

Над ліквідацією працюють всі відповідні служби. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

Топ коментарі
+7
І це ж росіяни готові до миру за словами Трампа. А українці уперті мули, яким треба дати копняка за словами Келога. І ці вперті мули не хочуть миру, а росіяни хочуть. Миру без українців.
показати весь коментар
06.03.2025 23:30 Відповісти
+7
Дякуйте Тампону за прогрес, і переговори, як він говорить. Зніммайте відео і фото і викладайте на американських ресурсах з надписом ТРАМП-ВБИВЦЯ
показати весь коментар
06.03.2025 23:31 Відповісти
+6
Це кремлівський уйоб@к посилає нам сигналу миру 🙁
показати весь коментар
06.03.2025 23:32 Відповісти

Завантаження...