РФ здійснила 17-ту атаку на об’єкти "Нафтогазу", є пошкодження (оновлено)

У ніч на 7 березня 2025 російські окупанти атакували обʼєкти газової інфраструктури "Нафтогазу".
Про це повідомила пресслужба компанії, передає Цензор.НЕТ.
Там зазначили, що це 17 атака від початку повномасштабного вторгнення РФ.
"Пошкоджені виробничі потужності, що забезпечують видобуток газу. На щастя, обійшлося без постраждалих", - йдеться в повідомленні.
Наразі триває ліквідація наслідків обстрілу та оцінка пошкоджень.
У ДТЕК повідомили, що вранці були атаковані об'єкти газовидобутку ДТЕК на Полтавщині.
Внаслідок завданих руйнувань об’єкти припинили свою роботу.
Топ коментарі
+9 Сармат Сарматович
показати весь коментар
07.03.2025 09:17 Відповісти Посилання +3 Старый зольдат
показати весь коментар
07.03.2025 09:18 Відповісти Посилання +2 Urs
показати весь коментар
07.03.2025 09:19 Відповісти Посилання