8582 відвідувача онлайн

РФ здійснила 17-ту атаку на об’єкти "Нафтогазу", є пошкодження (оновлено)

Росія обстріляла об’єкти Нафтогазу. Відомо про пошкодження

У ніч на 7 березня 2025 російські окупанти атакували обʼєкти газової інфраструктури "Нафтогазу".

Про це повідомила пресслужба компанії, передає Цензор.НЕТ.

Там зазначили, що це 17 атака від початку повномасштабного вторгнення РФ.

"Пошкоджені виробничі потужності, що забезпечують видобуток газу. На щастя, обійшлося без постраждалих", - йдеться в повідомленні.

Наразі триває ліквідація наслідків обстрілу та оцінка пошкоджень.

У ДТЕК повідомили, що вранці були атаковані об'єкти газовидобутку ДТЕК на Полтавщині.

Внаслідок завданих руйнувань об’єкти припинили свою роботу.

Топ коментарі
+9
Для перехвату ракет та бпла можна спробувати використати кацапсько-болгарський реактор.
показати весь коментар
07.03.2025 09:17 Відповісти
+3
Тільки регулярне обезживлення Москви з чЛенінградом тавсеякими Саранськами, Воронежами, Пензами, Ростовами, Краснодарами тощо, і удар по Ямальському хресту можливо зможуть якось припинити з боку Параші знищення нашой інфраструктури.
показати весь коментар
07.03.2025 09:18 Відповісти
+2
на тлі відмови США надання військової допомоги і розвідувальної інформації маємо https://www.youtube.com/shorts/y4k6mmFgvbY повне право почати завдавати ударів по кацапській енергетиці.
показати весь коментар
07.03.2025 09:19 Відповісти

Завантаження...