9626 відвідувачів онлайн

РФ може погодитися на перемир’я з Україною, але лише за певних умов, - Bloomberg

РФ може піти на перемир’я у війні проти України за деяких умов

Росія готова обговорити тимчасове перемир'я у війні з Україною, але за умови що буде розуміння, якими будуть "рамкові принципи" остаточної мирної угоди.

Про це пише агентство Bloomberg з посиланням на джерела, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що першим сигналом "позитивної відповіді" диктатора РФ Володимира Путіна на заклик президента США Дональда Трампа щодо припинення вогню стала пропозиція, яка пролунала під час переговорів у Саудівській Аравії минулого місяця.

За словами джерел, для припинення вогню Росія хоче мати чітке розуміння рамок остаточної мирної угоди. Зокрема, Кремль наполягає на встановленні параметрів можливої ​​миротворчої місії.

Раніше РФ заявила, що не погодиться на присутність військ НАТО на українській території, чим, як пише Bloomberg, відхилила пропозицію європейських країн щодо створення "коаліції охочих" для контролю будь-якої мирної угоди.

Видання пише, що водночас Москва не заперечує проти того, щоб такі країни, як Китай, розмістили свої війська на території України.

Топ коментарі
+26
А чого не північної кореї ,ірану чи взагалі Білорусі? Теж "нейтральні" країни.
показати весь коментар
07.03.2025 19:18 Відповісти
+15
От тільки Китаю нам тут не вистачало
показати весь коментар
07.03.2025 19:19 Відповісти
+10
Зі свинособачої сторони нехай стоять Китайці а з нашої Французи ,ок
показати весь коментар
07.03.2025 19:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чого не північної кореї ,ірану чи взагалі Білорусі? Теж "нейтральні" країни.
показати весь коментар
07.03.2025 19:18 Відповісти
Х..Ло тот ещё *****
показати весь коментар
07.03.2025 19:41 Відповісти
першу умову, ми от от виконаємо. залишимо суджу.
показати весь коментар
07.03.2025 19:18 Відповісти
ви вже давно Суджу залишили
показати весь коментар
07.03.2025 19:20 Відповісти
От тільки Китаю нам тут не вистачало
показати весь коментар
07.03.2025 19:19 Відповісти
та Іран чи КНДР
показати весь коментар
07.03.2025 19:19 Відповісти
Зі свинособачої сторони нехай стоять Китайці а з нашої Французи ,ок
показати весь коментар
07.03.2025 19:20 Відповісти
Китай готується перекинути війська в Європу. Тут і Франція офігіє, про країни, які ближче до України я навіть не згадую. Європа так і кинулася виконувати цю забаганку Сі та ху_ла.
показати весь коментар
07.03.2025 19:30 Відповісти
Рашка буде виставляти своі умови - шеи Курщина посипалась і Трамп давить Украіну
показати весь коментар
07.03.2025 19:22 Відповісти
Один я вбачаю, що розумні дядьки з блумберга, не такі й розумні ?

Які позитивні сигнали? трамп по телефону сказав пітуну: давай припиняти вогонь. пітун дипломатично послав трампа на 3 букви.

Тепер блумберг обсмоктує це лайно.

Який в сраку китай в миротворці ? Може ще іран, корею (пофіг яку) миротворцями ?
показати весь коментар
07.03.2025 19:29 Відповісти
Х.йло, здохни нарешті!
Пора в мавзолеї улянова міняти!
показати весь коментар
07.03.2025 19:30 Відповісти
Якого улянова ? Бланк його првзвище
показати весь коментар
07.03.2025 19:34 Відповісти
Бланк по мамі.
показати весь коментар
07.03.2025 20:35 Відповісти
У них мама важливіша за тата.
показати весь коментар
08.03.2025 04:04 Відповісти
Мама жидівка, тато калмик, а Володя вийшов великоросом. Ось звідки з'явилися русскіє.
показати весь коментар
08.03.2025 07:26 Відповісти
сказати - посунься
показати весь коментар
07.03.2025 19:40 Відповісти
Как то лицо у путина перекошено?Может инсульт,дай бог?
показати весь коментар
07.03.2025 19:57 Відповісти
пока РФ наступает, никакого мира не будет. зачем им это....
показати весь коментар
07.03.2025 19:35 Відповісти
Недавно в тцк с мужиками обсуждали ядерку. Они все в один голос
- "Нам никто не даст"
- "Если узнают о начале разработки, то сравняют с землёй"

Тем временем я смотрю на Иран, Северную Корею и не понимаю тупости в тех словах
показати весь коментар
07.03.2025 19:42 Відповісти
Бо на нас і за менше напали. А тут ядерка, знайєш як х..ло буде по світу трубити які українці погані? І треба їх знищити вдариши ядеркою.
показати весь коментар
07.03.2025 21:15 Відповісти
*********** иди *****!любители собакоедов и риса..........................
показати весь коментар
07.03.2025 19:43 Відповісти
Китайскую армию нельзя пускать. Желательно ЕС. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
07.03.2025 19:46 Відповісти
Никаких временных быть не может, это ловушка для дураков!

Пусть выводят своих отморозков, возвращают нам наши земли, только тогда можно с ними о чём-то говорить.
показати весь коментар
07.03.2025 19:52 Відповісти
А у Китая спросили ???
показати весь коментар
07.03.2025 19:54 Відповісти
ПНХ,мразь, разом зі своєю ****** трампом.
показати весь коментар
07.03.2025 19:56 Відповісти
Бл..,хоть рожу этого пи@ара не показывайте
показати весь коментар
07.03.2025 19:57 Відповісти
Зокрема, Кремль наполягає на встановленні параметрів можливої ​​миротворчої місії. рашистський скажений пес- параметр- виведення рашистських вбивць з територіїУкраїни.
показати весь коментар
07.03.2025 20:07 Відповісти
Временное перемирие в войне с Украиной, при условии что будут "рамочные принципы" соглашения - Стамбульский самит 2022года .
показати весь коментар
07.03.2025 20:19 Відповісти
пнх. забудьте вже про "стамбульский саміт", ніяких виходів з областей не буде, ніяких скорочень зсу теж.
показати весь коментар
07.03.2025 22:20 Відповісти
У вас есть хрустальный шар, или вы попаданка со второй половины 21-го века? Как там? Вода на марсе есть? "Шаленну бджілу" ще продають?
показати весь коментар
07.03.2025 22:45 Відповісти
Это значит без нас уже всё решено.
Перемирие=>выборы=>окончательные соглашения.
показати весь коментар
07.03.2025 22:42 Відповісти
Ну нехай з нашого боку Франції, Англія і хто там ще хотів а з боку параші Таджікістан.
показати весь коментар
07.03.2025 21:02 Відповісти
Україна теж не заперечує щоб китай розмістив свої війська в рф
показати весь коментар
07.03.2025 22:20 Відповісти
А Північної Кореї?
показати весь коментар
07.03.2025 22:52 Відповісти
тут ми проти
показати весь коментар
07.03.2025 23:24 Відповісти
Я на Вас дивуюсь. Ви проти Кореї як філії Китаю, але ви не заперечуєте проти присутності в РФ основної кампанії.
показати весь коментар
08.03.2025 07:40 Відповісти
Умови виставляй на болотах, війська на болотах! На нашій території тільки наші союзники мають бути, а не запроданці луки чи китая