5971 відвідувач онлайн

Зустріч в Саудівській Аравії: США хочуть визначити готовність України до поступок заради миру, - Reuters

Команди України та США зустрінуться в Ер-Ріяді

Американські чиновники планують використати зустріч з українською делегацією в Саудівській Аравії у вівторок частково для того, щоб визначити, чи готова Україна піти на матеріальні поступки Росії заради припинення війни.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters із посиланням на анонімні джерела.

Очолити американську делегацію має очолити Держсекретар Марк Рубіо. Від України переговори очолить керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак. Очікується, що разом із Рубіо братимуть участь радник з національної безпеки Білого дому Майк Волц та спецпосланник президента США Дональда Трампа з питань Близького Сходу Стів Віткофф.

"Американські чиновники мають намір використати зустріч з українською делегацією частково для того, щоб з’ясувати, чи готова Україна піти на матеріальні поступки на користь Росії задля припинення війни", - йдеться в матеріалі.

Зазначається, що американська сторона також розглядатиме переговори як можливість оцінити прагнення Києва покращити відносини з адміністрацією Трампа. Це питання стало особливо актуальним після того, як попередня зустріч президентів США та України завершилася суперечкою минулого місяця.

"Не можна говорити "я хочу миру" і "я відмовляюся йти на компроміси", – заявив один з американських посадовців, коментуючи майбутні переговори.

Інший чиновник наголосив на важливості реалістичних очікувань щодо мирного врегулювання: "Ми хочемо побачити, чи зацікавлені українці не просто в мирі, а в реалістичному мирі. Якщо вони зацікавлені лише в кордонах 2014 або 2022 року, це про щось говорить".

Нагадаємо, 8 березня Володимир Зеленський розкрив склад української делегації, яка поїде наступного тижня до Саудівської Аравії на переговори зі США. За його словами, на переговорах зі США, запланованих на вівторок, 11 березня, у Саудівській Аравії, Україну представлятимуть керівник Офісу президента Андрій Єрмак, міністр закордонних справ Андрій Сибіга, міністр оборони Рустем Умєров і заступник керівника ОП Павло Паліса.

Топ коментарі
+39
Трамп - 3,14-дар, а Україні в жодному випадку не можна погоджуватись на анексію української території. такого не зробила жодна країна у світі після Другої Світової війни, яеі б війни не відбувалися.
показати весь коментар
10.03.2025 01:35 Відповісти
+35
поступки?
не тре їхати зовсім
показати весь коментар
10.03.2025 01:31 Відповісти
+29
"...Якщо вони зацікавлені лише в кордонах 2014 або 2022 року, це про щось говорить".

авжеж!
в кордонах 1991 р !

Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.

Україна є унітарною державою.

Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

посягання на територію України є державною зрадою
показати весь коментар
10.03.2025 02:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вони це розуміють.
показати весь коментар
10.03.2025 08:20 Відповісти
Так це план такий? Зупинити допомогу, дати вбити більше українців росіянам, а потім сказати, що росіяни недоговіроздатні і дати Україні в 4 рази більше зброї, щоб розгромити росіян на полі бою?
показати весь коментар
10.03.2025 08:33 Відповісти
А що ми спостерігаємо вже три роки? Як тільки Україна має успіхи на полі бою, їй тут же припиняють надавати повноцінну допомогу. Вже на третє коло пішли
показати весь коментар
10.03.2025 08:48 Відповісти
Бо є ризик ядерної війни, якщо путін зрозуміє і побачить, що він лох і це бачать всі інші. Принаймні так думають американські сцикуни-можновладці. Їх можна зрозуміти. Така ймовірність існує. Тому треба було домовитися, що вони нам даватимуть дуже багато зброї, щоб ми могли знищувати росіян по лінії зіткнення і не переходити в наступ, поки військ у путіна не залишиться. Якщо в наступ не переходити, то він не відчуватиме загрози і не застосує ядерну зброю. А після того, як війська у Росії закінчаться, то вона сама розвалиться і території тоді повернуться самі.
показати весь коментар
10.03.2025 09:36 Відповісти
Щось завоняло Оманом... Час виконувати обіцянки прийшов
показати весь коментар
10.03.2025 08:26 Відповісти
Єдине чим в цій війні Україна може поступитись це своєю окупованою орками територією але це буде капітуляція і кінець України - все по плану ***** узгодженому з ЗЕблазнем на "стрєлці" в Омані тільки є одне АЛЕ це вже буде винен Трамп на що і розраховує ФСБешна ЗЕбанда!
показати весь коментар
10.03.2025 08:38 Відповісти
Взбесившийся кремлёвский параноик поставил свой быдлостан с ног на голову, а теперь хочет это сделать со всем миром и как это не печально, такой же параноик трамп помогает ему в этом преступлении.
Они хотят, чтобы жертва агрессии пошла на уступки. виданное ли это дело? Если Украина и мир на это согласятся, то значит уже завтра эти уроды начнут резать мир по живому, как торт на своём праздничном столе!

Если это произойдёт, то погибель мира просто неизбежна, в таком случае, лучше умереть стоя, чем погибать на коленях вместе с этими гнидами!
показати весь коментар
10.03.2025 08:46 Відповісти
Про желание воевать до победного конца могут рассуждать те, кто сейчас на «0»! Даже не командиры батальонов и тем более комбриги со своими штабными! Не те, кто воевал, но сейчас не воюет. Не те, кто точно знает,что не пойдет воевать. И уж тем более не проплаченная «перхоть», разные «эксперты» и престарелые дегенераты! Только тот, кто сейчас в окопе воюет ( или … разные есть места дислокации, но непосредственно рискует своей жизнью ради выполнения поставленной задачи) может говорить - «Я буду воевать до победного конца»!
показати весь коментар
10.03.2025 08:48 Відповісти
ви що. Коли це юезправним людям давали можливість приймати важливі рішення. Є Єрмак
показати весь коментар
10.03.2025 09:03 Відповісти
показати весь коментар
10.03.2025 09:10 Відповісти
показати весь коментар
10.03.2025 09:12 Відповісти
Ніяк не будуть - просто проігнорують !
показати весь коментар
10.03.2025 11:52 Відповісти
Україна готова піти на територіальні поступки. Згодні віддати росії частину Аляски...
показати весь коментар
10.03.2025 09:21 Відповісти
показати весь коментар
10.03.2025 11:01 Відповісти
чи готова Україна піти на матеріальні поступки на користь Росії задля припинення війни", Джерело: https://censor.net/ua/n3540204
- тобто - лише Україна повинна йти на поступки ?
показати весь коментар
10.03.2025 11:51 Відповісти
Сторінка 2 з 2