10536 відвідувачів онлайн

Україна планує закупити 4,5 млн FPV-дронів у 2025 році, - Міноборони

Понад 44 млрд спрямують на закупівлю FPV-дронів

Міністерство оборони України у 2025 році планує закупити 4,5 млн FPV-дронів, спрямовуючи понад 110 млрд грн на розвиток безпілотних систем для зміцнення обороноздатності.

Про це повідомив директор Департаменту політики закупівель Міністерства оборони України Гліб Канєвський, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, у 2024 році Міноборони разом із Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України вже закупили понад 1,5 млн дронів, 96% з яких були придбані у вітчизняних виробників. Це позитивно вплинуло на розвиток української галузі виробництва БПЛА.

"Цього року цифри будуть ще більшими, тому що спроможності вітчизняного ОПК у 2025 році складають приблизно 4.5 млн FPV-дронів. І Міноборони планує їх всі закупити", - зазначив Канєвський.

Як зазначається, загальний бюджет на закупівлю дронів цього року перевищує 110 млрд грн, з яких понад 102 млрд грн будуть спрямовані через Агенцію оборонних закупівель. Всі плани отримали бюджетне фінансування, що дозволить швидко насичувати фронт необхідними засобами.

Канєвський також наголосив, що державне виробництво дронів, про яке Міноборони оголосило у січні, має сприяти конкуренції на ринку. Контроль за ціноутворенням та виробничими процесами дозволить знизити вартість і забезпечити ефективність витрачання коштів.

Топ коментарі
+6
Для мене показником роботи Міноборони - це коли Юсупова перестане закуповувати дрони
показати весь коментар
10.03.2025 11:55 Відповісти
+6
тут ще таке .. всі мої друзі в ЗСУ кажуть дрони волонтерів і краще ..і ти не тонеш в паперовій роботі коли його втратиш

офіційні же дрони - це і якість гірше . і просто ПОТОНЕШ в паперах пояснюючи де дівся дрон
або ж просто повісять на тебе борг

УПА - Українська Паперова Армія
показати весь коментар
10.03.2025 11:58 Відповісти
+5
і знову майбутній час - ПЛАНУЄ ..всі ці "завтраки"

як планує Міноборони умєртвія ми в курсі.. браковані міни..гранати..
показати весь коментар
10.03.2025 11:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не,14здить а робить.
показати весь коментар
10.03.2025 11:50 Відповісти
Як ти три роки звіздів, що не буде тисяч, а потім мільйона гривень. А тепер знову перебудувався?
показати весь коментар
10.03.2025 12:27 Відповісти
Ты сам-то тут год, а два года из кустов наблюдал?
показати весь коментар
10.03.2025 12:51 Відповісти
Він спостерігав скрізь колообразного отвору у підлозі жОПи Параші. Винирнув з гівна, пардон, з отвору, поспостегігав і знов занурився, винирнув - озирнувся- занурився, винирнув- подивився - занурився і так два рокі поспіль.
показати весь коментар
10.03.2025 12:58 Відповісти
Аха, щось гівном потягнуло...
показати весь коментар
10.03.2025 13:53 Відповісти
Пан не помилився адресатом?
показати весь коментар
10.03.2025 14:50 Відповісти
По-моему там кто-то в очко нырял?
показати весь коментар
10.03.2025 15:10 Відповісти
Я зрозумів про кого пан.
показати весь коментар
10.03.2025 15:38 Відповісти
ми читаємо, планує на 2025 рік
а бажано читати, половина дронів на 2025 рій вже на складах ЗСУ
а половина вже виготовлена та в дорозі
показати весь коментар
10.03.2025 12:58 Відповісти
Навіщо 3,14здіти про це де завгодно? То нехай ще у СМІ викладають де та скільки снарядів у якій артбатареї є та зберегаєтся. 3,14здобол - знахідка для шпігуна. Но піар їх все. Головне пропіарится такими звітами.
показати весь коментар
10.03.2025 13:01 Відповісти
і знову майбутній час - ПЛАНУЄ ..всі ці "завтраки"

як планує Міноборони умєртвія ми в курсі.. браковані міни..гранати..
показати весь коментар
10.03.2025 11:51 Відповісти
У тому то й річ. Перший квартал вже скоро закінчиться. Виходить десь мільйон дронів ВЖЕ повинен був бути переданий. А у них все у майбутньому.
показати весь коментар
10.03.2025 12:54 Відповісти
з яких понад 102 млрд грн будуть спрямовані через Агенцію оборонних закупівель Джерело: https://censor.net/ua/n3540251

а..ясно.. так от чим викликано зараз гівнометання на АОЗ під керіництво 2024 року Безрукової

а 102 млрд видають новому керівнику гниді жумаділову.
показати весь коментар
10.03.2025 11:52 Відповісти
або ж просто повісять на тебе борг

УПА - Українська Паперова Армія
показати весь коментар
10.03.2025 11:58 Відповісти
Взяв би я бандуру
Та й заграв, що знав.
Через ту бандуру
Бандуристом став
показати весь коментар
10.03.2025 11:55 Відповісти
показати весь коментар
10.03.2025 11:56 Відповісти
Коли це царь перед холопами звітував?
показати весь коментар
10.03.2025 12:01 Відповісти
На Новий Рік хрінь з екрану несе, типу звітує..
показати весь коментар
10.03.2025 12:24 Відповісти
яке щастя..., а я планую отримати спадок у в 1 лимон зелених..., жаль тільки, що про це ніхто не знає..., крім мене...
показати весь коментар
10.03.2025 11:59 Відповісти
як тобі таке рудий ?
показати весь коментар
10.03.2025 11:59 Відповісти
а чого не СЕКСтильйон?..ви ж гниди зельоні все одно наЕ-балите..

особливо коли на дерібан 102млрд назначили власного холуя та гниду жумаділова в АОЗ
показати весь коментар
10.03.2025 12:01 Відповісти
це вино на полі бою , дрони роблять погоду
показати весь коментар
10.03.2025 12:01 Відповісти
дохєра тобі погоди наробили браковані міни від гниди умєрова ?

риторичне звісно.
показати весь коментар
10.03.2025 12:06 Відповісти
да да ..я в курсі від вас зебілів про дані в методичці )))

здохни, ботоферма
показати весь коментар
10.03.2025 12:16 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/news/2025/03/10/7502099/ Сирський розповів про зростання ефективності дронів і назвав найкращі типи БПЛА
показати весь коментар
10.03.2025 12:03 Відповісти
А Остап Бендер також про плани розказував, правда потім ледве втік...
показати весь коментар
10.03.2025 12:36 Відповісти
А есть инфа, шо на этот год нет ни одного контракта с производителями дронов.
показати весь коментар
10.03.2025 12:56 Відповісти
УП поспілкувалась із кількома виробниками різних БПЛА, і станом на початок березня ситуація з контрактуванням доволі непроста. Частина виробників мала перехідні контракти з минулого року до початку березня, частина - не має угод взагалі. Декому підписали невеликі короткі контракти на маленькі партії дронів і обіцяють підписати великі "скоро". Для частини це "скоро" уже настало, але одразу почалось інше - чекання реальних авансів "сьогодні - завтра", - зазначає автор матеріалу. Джерело: https://censor.net/ua/n3540238
показати весь коментар
10.03.2025 12:59 Відповісти
Кожен рік планують. Від мільярда дерев до кави в Ялті. І ні одного звіта про виконання. Обіцяти це не означає робити - девіз Зеленского і його шобла.
показати весь коментар
10.03.2025 13:46 Відповісти
І все це буде виготовлено з мільярда дерев зеленського, які вошдь завбачливо самотужки висадив ще до війни. А ви кажете, що бубачка до війни не готувався