9896 відвідувачів онлайн

Сигнали від Росії на пропозицію США про припинення вогню незадовільні, - Туск

туск

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що реакція Росії на пропозицію США щодо 30-денного припинення вогню є незадовільною, проте він не втрачає надії на дипломатичні зусилля.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву польського прем’єра наводить The Guardian.

Туск висловив свою думку щодо пропозиції США про 30-денне припинення вогню, зазначивши, що перші сигнали від Росії є "незадовільними".

"Добре, що після переговорів у Саудівській Аравії не залишилося сумнівів не тільки в тому, хто агресор, а й у тому, хто справді хоче перемир'я і миру, а хто хоче продовжувати війну", - сказав Туск. 

Попри це, прем'єр-міністр Польщі зберігає надію на дипломатичні зусилля США, України та Європи, що вони зможуть привести до закінчення війни.

Топ коментарі
+7
А вы ждали от террористов чего-то другого?

Проснитесь наконец-то, с этими упырями нельзя вести никакие переговоры, их нужно только уничтожать.
показати весь коментар
13.03.2025 13:20 Відповісти
+7
Зараз ..просто зараз треба дати Україні вал ракет та снарядів. Кацапський коллос на глиняних ногах тримається лише за рахунок блефу, м'яса....і Трампа. Яка трагічна іронія
показати весь коментар
13.03.2025 13:24 Відповісти
+5
Путін *****?
показати весь коментар
13.03.2025 13:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дешева вистава для відкриття секрету полішенеля начебто до сих пір ніхто не розумів хто "хто агресор, а й у тому, хто справді хоче перемир'я і миру, а хто хоче продовжувати війну Джерело: https://censor.net/ua/n3540928"
показати весь коментар
13.03.2025 13:16 Відповісти
Та невже ? Оце так несподіванка ...
показати весь коментар
13.03.2025 13:18 Відповісти
Досить вже кружляти навколо них з цими улесливими заявами. Вони ж себе вважають чьоткімі пацанами. Сказали про денацифікацію та демілітаризацію? Ну і всьо. Здохнєм, а сдєлаєм. Сказали про те, що чотири області собі заберуть? Ну і всьо. Щас забєрьом. І пох на всє ваші мірниє плани.
показати весь коментар
13.03.2025 13:19 Відповісти
Путін *****?
показати весь коментар
13.03.2025 13:21 Відповісти
***** *********
показати весь коментар
13.03.2025 13:22 Відповісти
А вы ждали от террористов чего-то другого?

Проснитесь наконец-то, с этими упырями нельзя вести никакие переговоры, их нужно только уничтожать.
показати весь коментар
13.03.2025 13:20 Відповісти
Ти, бачу, проснувся у Німеччині. І нікого в Україні не а, щоб серце краялось.
показати весь коментар
13.03.2025 13:24 Відповісти
Засохни , портянка путинская и не воняй, вас по вони сразу слышно откуда вы.
показати весь коментар
13.03.2025 13:45 Відповісти
А може ти, портянка? На що ще здатен мужик у Німеччині.....
показати весь коментар
13.03.2025 14:09 Відповісти
Мужчина в Германии на многое способен, например, кормить такую гниду, как ты, посылая вам помощь и деньги, а ты, срань неблагодарная, гадишь на форуме.
показати весь коментар
13.03.2025 14:15 Відповісти
На що може бути здатна портянка кацапська в Німеччині.ти мову українську не змогло вивчити.може шпрехаєш, кормілєц грьобаний, поки реальні українці твою сраку прикривають.
показати весь коментар
13.03.2025 15:05 Відповісти
От із-за таких портянок-мужиків, українки з дітьми по світах мотаються.
показати весь коментар
13.03.2025 14:11 Відповісти
Наскільки можна зрозуміти, Трамп вимагає негайно припинити вбивства людей на війні.
Негайно припинити вбивства можливо лише шляхом негайного припинення вогню.
Про це мова. Це пропонує Україна, ця пропозиція підтримана США.
Не мирні переговори, а припинення вогню. Терміново.
Ті, хто під різними приводами ухиляється від припинення вогню, повинні бути силою примушені до припинення вогню спільними зусиллями України, США та всіх країн-партнерів України.
показати весь коментар
13.03.2025 13:22 Відповісти
А вони не ухиляються, у них просто є маленькі умови. Не постачати зброю Україні та почати знімати санкції.
показати весь коментар
13.03.2025 13:26 Відповісти
"Маленькі умови" - всім очевидна спроба кремля ухилитися від негайного припинення вогню.
Умови, які "заважають" припиненню вогню (крім технічних), слід розглядати, як фактичну відмову припинити вогонь, яку кремль намагаються замаскувати "маленькими умовами".
показати весь коментар
13.03.2025 13:37 Відповісти
Так Трамп може на такі маленькі умови погодитись. Що йому варте знову заблокувати постачання нам зброї та скасувати санкції? Пара наказів - та й все.
показати весь коментар
13.03.2025 13:39 Відповісти
Може. Але є сподівання, що Трамп та його радники знайдуть правильну відповідь на логічне запитання: "Як саме постачання військової допомоги Україні може заважати припинити вогонь?"
Стисла відповідь - ніяк не може.
Вимога русні про припинення постачання зброї Україні - стратегічно вигідна лише русні, бо її виконання послабить обороноздатність України та створює передумови для подальшого збройного нападу путіна на Україну, продовження війни, продовження вбивств.
показати весь коментар
13.03.2025 13:52 Відповісти
Є класична логіка, а є нечітка логіка.
Ця остання - якраз про Трампа.
показати весь коментар
13.03.2025 13:55 Відповісти
Навряд чи логіку Трампа можна моделювати відомою формальною "нечіткою логікою". Логіка Трампа , IMHO, є складнішою, неформальною. Неформальна логіка вивчає логіку, яку використовують при арґументації у природній мові. Вона є набагато складнішою, ніж "нечітка", бо семантика природної мови є суттєво складнішою, аніж семантика формальних мов, через наявність такого явища, як заперечуваність тверджень.
показати весь коментар
13.03.2025 14:15 Відповісти
Трампа з точки зору клінічної психіатрії розглядати треба, а не логіки.
показати весь коментар
13.03.2025 14:19 Відповісти
Розглядати з точки зору клінічної психіатрії зараз можна можна будь-кого.
Адже здорових людей зараз важко знайти. Більшість недообстежені
І якщо професійно виконувати контроль та діагностику, то без знань і вмінь користуватись різною логікою не обійтися.
показати весь коментар
13.03.2025 14:32 Відповісти
Але поцієнт явно ************.
показати весь коментар
13.03.2025 14:33 Відповісти
Зараз ..просто зараз треба дати Україні вал ракет та снарядів. Кацапський коллос на глиняних ногах тримається лише за рахунок блефу, м'яса....і Трампа. Яка трагічна іронія
показати весь коментар
13.03.2025 13:24 Відповісти
Хто змушує росію купляти снаряди, ракети і БПЛА у Ірану, КНДР, і Китаю, тягати підсанкційну електроніку?
Хай теж самі роблять зброю, без сторонньої допомоги.
показати весь коментар
13.03.2025 13:41 Відповісти
Судячи з усього, інших виправдань у вас немає.
показати весь коментар
13.03.2025 13:44 Відповісти
нас вимусили вийти з суджі.
плєшива крємлядь, бачить в цьому можливість і надалі розводити трампа на більше.
многаходовачнік *****.....
показати весь коментар
13.03.2025 13:26 Відповісти
Ще з кінця 1990-х років, після розвалу совдепії, московія воює, проти держав-сусідів: Іскерії, Грузії, Молдови, Абхазії, Осетії, Нагірного Карабаху, Сирії, а тепер з 2014 року, ще й проти Мирної України!!
Відкормили Західні Демократії, голодного убивцю з московії, от його і марудить, злидня прутіна! А тут, ще й шредер з меркельшою, підтримали кривавого ґвалтівника, за отримані ними «БОНУСИ»!!
показати весь коментар
13.03.2025 13:32 Відповісти
Крім , як кулак в зуби , москаля ніщо не зупинить .
показати весь коментар
13.03.2025 14:02 Відповісти
Ну наконец-то выяснили кто агрессор и кто не хочет войны. Теперь выясним кто в этом виноват.
показати весь коментар
13.03.2025 14:47 Відповісти