5330 відвідувачів онлайн

Напади на активістів в Одесі: Офіс Президента та Кабмін відхилили три петиції з вимогою санкцій проти Труханова, - журналіст

Геннадій Труханов

На сайтах уряду та Офісу Президента відмовляються реєструвати звернення з вимогою накласти обмеження на мера Одеси. Громадські діячі заявляють про можливу причетність Труханова до вбивства Дем’яна Ганула та замовлення нападів на інших активістів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на допис автора петиції Андрія Гайдая у соцмережі фейсбук.

Офіс президента та Кабінет міністрів з надуманих причин відхилив три петиції з вимогою запровадити санкції проти мера Одеси Геннадія Труханова. Міський голова відомий тим, що відкрито висловлював проросійські погляди, а також конфліктував з місцевими активістами, зокрема - вбитим 14 березня Дем’яном Ганулом.

Журналіст і громадський діяч Андрій Гайдай, - автор петиції про позбавлення звання Героя України проросійського політика Юрія Бойка, повідомив, що наразі він готує четверте звернення щодо запровадження обмежень проти Труханова. Активіст висловив сподівання, що цього разу петицію "нарешті пропустять, а не будуть "футболити" формальними відписками".

Гайдай висловив припущення про можливу причетність мера Одеси до замовлення вбивства Дем’яна Ганула. "Ганул був одним із тих, хто у 2014 році разом з іншими одеситами вийшов проти проросійських бойовиків, яких тоді підтримував Геннадій Труханов. Труханов у ті часи був членом "Партії регіонів" і відкрито працював на інтереси Кремля, сприяючи "рускому міру" в Одесі, - написав журналіст у пості на Facebook. - Це не перший гучний злочин в Одесі, який виглядає як цілеспрямована ліквідація неугодних Труханову".

Раніше, 6 березня, Андрій Гайдай повідомив про те, що сайт Офісу президента втретє відмовився реєструвати петицію про накладення санкцій на Геннадія Труханова.

Нагадаємо, 14 березня 2025 року в Приморському районі Одеси невідомий вбив активіста Дем'яна Ганула, вистріливши в нього.

Згодом правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві активіста Дем'яна Ганула, яке трапилося сьогодні, 14 березня. Президент України Володимир Зеленський прокоментував затримання підозрюваного у вбивстві активіста Демʼяна Ганула.

31-річний Дем’ян Ганул був відомим волонтером і громадським діячем, засновником ГО "Вуличний фронт", колишнім членом одеського "Правого Сектору". У 2014 році брав участь у Революції гідності та подіях 2 травня в Одесі. Перебував у багаторічному конфлікті з мером Одеси Геннадієм Трухановим, з-поміж іншого - звинувачував його у незаконній забудові морського узбережжя Одеси.

Колишній побратим Ганула по одеського "Правому Сектору", відомий волонтер і блогер Сергій Стерненко неодноразово заявляв про причетність Труханова до замовлення нападів на проукраїнських активістів в Одесі, зокрема - трьох нападів на себе у 2018 році. Стерненко також звинуватив мера Одеси у тому, що той залишається громадянином рф, посилаючись на дані "злитих російських баз".

Топ коментарі
+27
У когось з українців- патріотів ще Є питання до влади?
показати весь коментар
15.03.2025 17:01 Відповісти
+19
Уряд не знайшов підстав для впровадження санкцій проти Портнова: Шмигаль відповів на петицію

показати весь коментар
15.03.2025 17:06 Відповісти
+17
Які санкції ? Треба провести розслідування діяльності цього москаля ,але хто буде його проводити бо "влада" сама така
показати весь коментар
15.03.2025 17:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У когось з українців- патріотів ще Є питання до влади?
показати весь коментар
15.03.2025 17:01 Відповісти
Убогое,иди вслед за рос военным кораблем
показати весь коментар
15.03.2025 18:51 Відповісти
Замість відкрити справу, довести до суду, і до в'язниці, пропонуються якісь санкції! Він же тут, в досяжності, а не на Канарах.
показати весь коментар
15.03.2025 17:02 Відповісти
Санкції проти самих себе?
показати весь коментар
15.03.2025 17:04 Відповісти
Які санкції ? Треба провести розслідування діяльності цього москаля ,але хто буде його проводити бо "влада" сама така
показати весь коментар
15.03.2025 17:05 Відповісти
грека
показати весь коментар
15.03.2025 18:22 Відповісти
Уряд не знайшов підстав для впровадження санкцій проти Портнова: Шмигаль відповів на петицію

показати весь коментар
15.03.2025 17:06 Відповісти
Кацапських агенттів вони не чепіють. Вони з ними співпрацюють. Он від держзрадника Козака отримали флешку з фальсифікованими матеріалами і Петра охоронника закрили і Петру нову справу шиють. Найвеличніший боїться що на виборах може пролетіти і сісти, за все, що натворив.
показати весь коментар
15.03.2025 17:06 Відповісти
Не петиції треба подавати, а діяти. Але всі ж бояться. А вата нахабніє...
показати весь коментар
15.03.2025 17:07 Відповісти
Ану ану, порадьте, як то треба діяти.
показати весь коментар
15.03.2025 17:22 Відповісти
attentat ...
показати весь коментар
15.03.2025 17:25 Відповісти
А ну, а ну спробуйте ще раз перечитати новину про Ганула. Особливу увагу приділіть таким словам як "зброя", "вогнепальне поранення", "кілер".
показати весь коментар
15.03.2025 17:51 Відповісти
Давайте не ходити коло і навколо. Конкретно скажіть, що робити. А якщо не кажете, то краще вже мовчіть.
показати весь коментар
15.03.2025 18:00 Відповісти
Розумні люди вже все зрозуміли.
показати весь коментар
15.03.2025 18:15 Відповісти
В Труханова є кацапський паспорт, тому для ОПи та опєшного Кабміна він "свій".
показати весь коментар
15.03.2025 17:13 Відповісти
Так переможемо 👍
показати весь коментар
15.03.2025 17:14 Відповісти
Так а які партії пройшли до міськради Одеси у 2020р. і стали
у кермо влади в місті!
"Довіряй справам" - 26,19%, сепаратисти вороги України!
ОПЗЖ - 23,66%, колаборанти найлютіші вороги України!
"Слуга народу" - 12,46%, корупціонери і баласт в Україні!
Європейська Солідарність - 11,87%, частково проукраїнська партія!
Партія Шарія - 6,82%. зрадники найлютіші вороги України!
Зокрема, тепер у міській раді 20 депутатів від партії "Довіряй справам", 18 - від ОПЗЖ, по 10 - від "Слуги народу" та "Європейської Солідарності" та ще 6 депутатів від "Партії Шарія". І така міськрада Одеси разом
с мером вона повністю антиукраїнська!
Бачили очі, що вибирали - їжте, хоч повилазьте, і може вдавитися!!
Але Український нарід 100 % що не дасть цим кацапським виродкам
при владі в Одесі згубити Україну
показати весь коментар
15.03.2025 17:16 Відповісти
"Довіряй справам" совки, но не связаны с РФ как ОПЗЖ, Шарий, МАГА, АдГ, Орбан и прочие.
Все чего они хотят это тихо воровать и чтобы все оставалось по старому. Им не нужны западные санкции и диктатура из Москвы.
Поэтому ни Зеленский ни Порошенко не видят в них реальной угрозы для Украины.
показати весь коментар
15.03.2025 18:42 Відповісти
ЯКА ВЛАДА В ОДЕСІ ТОЧНО ТАКА І В УКРАЇНІ....
показати весь коментар
15.03.2025 17:18 Відповісти
Клоун небритий працює на ФСБ.
показати весь коментар
15.03.2025 17:19 Відповісти
Слуги За Життя працюють, не покладаючи рук...
показати весь коментар
15.03.2025 17:49 Відповісти
Кремлівська привладна помийка московське лайно з України не змиє.
показати весь коментар
15.03.2025 18:03 Відповісти
Сваіх нє брасают...
показати весь коментар
15.03.2025 18:08 Відповісти
Ще б пак! А хто їм буде "робити" вибори?
показати весь коментар
15.03.2025 18:43 Відповісти
Риги своїх не здають
показати весь коментар
15.03.2025 18:46 Відповісти
Здається "Слуги урода" все зробили для відсторонення мера Чернігова,якщо не помиляюсь по рішенню Львівського суду.Скільки разів "слуги" наїзжали на Кличко.Так хотілось цій шоблі і Єрмаку взяти під контроль Києв.Труханов на гачку у владного угрупування,тому він відпрацьовує і ніхто ніякі петиції реєструвати не буде.ДУМАЙ-ТЕ!
показати весь коментар
15.03.2025 19:44 Відповісти
Ось тобі, голосували и на ?голосували?...............ДумаЙ..те
показати весь коментар
15.03.2025 22:00 Відповісти
Державна мафія, про які перемоги на фронті може йти мова.
показати весь коментар
16.03.2025 05:49 Відповісти
А що про те думає Білецький? А дже убили його соратника? Дуже цікаво, чи посміє він відкрити рота, адже сьогодні він свій у зелених.
показати весь коментар
16.03.2025 14:16 Відповісти
труха "залипуха какая-то" ту ни при чём в этот раз. убил человек доведённый до отчаяния.
показати весь коментар
17.03.2025 03:11 Відповісти