8229 відвідувачів онлайн

РСЗВ "HIMARS" влучає касетним боєприпасом по рембазі російських морпіхів із 155-ї бригади. ВIДЕО

Український екіпаж американської РСЗВ "HIMARS" знищив рембазу російської 155-ї бригади морської піхоти.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної атаки українських воїнів опублікований у соцмережах.

"Удар касетного HIMARS по рембазі російської 155-ї бригади морпіхів. Виявлення та коригування виконано розвідротою 47 ОМБр", - зазначається у коментарі до запису.

Топ коментарі
+7
А я думав, що касетним *********** треба бити по скупченням живої сили та техніки противника... Чи вже б'ємо тим, що є в наявності?
показати весь коментар
17.03.2025 13:23 Відповісти
+6
смачно!
показати весь коментар
17.03.2025 13:16 Відповісти
+6
дожили, на 4й рік війни не мати якоїсь стабільної масової дешевої зброї, для ураження 30-40км за лбз.
30км від кордону, витрачати дорогі та дуже обмежені в наданої кількості ракети, які можуть летіти на 70-80км.
Там достатньо граду на 40км. Що, ми не можемо налагодити виготовленя ракет для граду? Навідь Богдана б'є на 40км. Пару Богдан би рознесли ту "базу" дешевше, а хаймарс би запустили кацапам поглибше..
показати весь коментар
17.03.2025 13:17 Відповісти

Завантаження...