11709 відвідувачів онлайн

За 2 місяці на Покровському напрямку РФ втратила стільки танків, скільки є на озброєнні Бундесверу, - ОСУВ "Хортиця"

Скільки танків втратила РФ на Покровському напрямку

Ситуація на Покровському напрямку стала помітно кращою для Сил оборони України.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник ОСУВ "Хортиця" Віктор Трегубов, передає Цензор.НЕТ.

"На Покровському напрямку ситуація стала помітно кращою для нас і помітно гіршою для росіян. Попри те, що він залишається для них головним", - пояснив він.

За словами Трегубова, важкої техніки у росіян стало однозначно менше.

"Вони втратили за перші два місяці цього року тільки танкового парку більше, ніж у Бундесверу стоїть на озброєнні - це під 300 фактично, тому треба зрозуміти, що в них запаси небезмежні, і в них логістика небезмежна, тому в них все частіше відбуваються якісь нестандартні речі: то танк використовується замість БМП для транспортування десанту, бо БМП немає, то танк не використовується там, де мав би, бо танка немає. Себто, тут є ознаки виснаження і, в першу чергу, знову мова йде про Покровський напрямок, їх там так чи інакше намагалися застосовувати", - зазначив він.

Топ коментарі
+8
Бундесверу привіт. Німетчина може цьмкнуть у сраку бабцю Ангелу та продовжувати колупатись у нрсі спостерегаючи рожевих поні.
показати весь коментар
17.03.2025 13:12 Відповісти
+6
а ми при несвоєчасному відході з курщини? "наполеони" хєуві!
показати весь коментар
17.03.2025 13:35 Відповісти
+3
Зараз з курська перекинуть...
показати весь коментар
17.03.2025 13:13 Відповісти

Завантаження...