7942 відвідувача онлайн

Прем’єр Канади Карні запросив Зеленського на саміт G7 15-17 червня 2025 року в Альберті

Карні очолив уряд Канади

Президент України Володимир Зеленський отримав офіційне запрошення на саміт "Групи семи" (G7), який відбудеться в червні цього року в Канаді.

Про це повідомив представник канадського уряду агентству AFP, передає Цензор.НЕТ.

Прем'єр-міністр Канади Марк Карні передав запрошення під час телефонної розмови з Зеленським, яка відбулася напередодні.

"Президент Зеленський був запрошений на зустріч G7 в Альберті в червні", - зазначив речник уряду Канади.

Як зазначається, цьогоріч Канада головує у "Групі семи" та прийматиме саміт у Кананаскісі, що в провінції Альберта, з 15 по 17 червня. Очікується, що ключовими темами зустрічі стануть глобальна безпека, підтримка України та подолання світових економічних викликів.

Топ коментарі
+6
Трамп замутить нове Г-7.
США, т.зв. росія, КНДР, орбан і денеер.
показати весь коментар
17.03.2025 17:10 Відповісти
+1
..браво!! Еще бы от трампа отписаться - интересный каламбурчик получится..
показати весь коментар
17.03.2025 17:00 Відповісти
+1
Аль капоне(трамп) запросить ху@ла.Правда канадці виконають орден на арешт і візьмуть упиря.
показати весь коментар
17.03.2025 17:04 Відповісти

Завантаження...