7069 відвідувачів онлайн

Лідери ЄС планують закликати Росію продемонструвати готовність до завершення війни, - ЗМІ

єс,євросоюз

На саміті 20-21 березня лідери Євросоюзу планують ухвалити заяву із закликом до Росії продемонструвати реальну політичну волю до припинення війни в Україні.

Про це повідомило чеське інформагентство ČTK, у розпорядженні якого опинився проєкт підсумкового документа саміту, інформує Цензор.НЕТ.

У проєкті зазначається, що ЄС підтвердить підтримку "всеосяжного, справедливого і тривалого миру, заснованого на принципах Статуту ООН і міжнародного права".

Крім того, лідери ЄС привітають домовленості між Україною та США, досягнуті під час зустрічі у Саудівській Аравії 11 березня, зокрема пропозицію щодо припинення вогню, гуманітарних зусиль, а також обміну розвідданими та допомоги у сфері безпеки.

"Європейська рада закликає Росію продемонструвати справжню політичну волю до припинення війни", - йдеться у проєкті документа.

Топ коментарі
+7
Мені подобається "Планують Закликати" Закликали, закликали, а тепер ще й планово закликатимуть...
показати весь коментар
17.03.2025 17:18 Відповісти
+3
Закликають, наполягають, висловлюють стурбованість, обговорюють, планують, навіть вимагають (!) - а воно шось все ніяк. Мабуть пороблено.
показати весь коментар
17.03.2025 17:20 Відповісти
+3
"всеосяжного, справедливого і тривалого миру, заснованого на принципах Статуту ООН і міжнародного права".
Джерело: https://censor.net/ua/n3541645
Мідного посуду не вистачить, щоб накрити все що накрилось...
показати весь коментар
17.03.2025 17:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
у бункері @уйло закликів не чує
от якби таурусом по бункеру @уйла - ото тоді так, може щось почує
кабздона, до прикладу
показати весь коментар
17.03.2025 17:18 Відповісти
Потужно, потужно.
показати весь коментар
17.03.2025 17:22 Відповісти
до дупи та потужність, коли всі навколо бажають побачити мир в очах @уйла
сама наївність
показати весь коментар
17.03.2025 17:25 Відповісти
Мені подобається "Планують Закликати" Закликали, закликали, а тепер ще й планово закликатимуть...
показати весь коментар
17.03.2025 17:18 Відповісти
Враховуючи те, як швидко Європа ухвалює різні рішення, то планувати вони будуть років п'ять мінімум
показати весь коментар
17.03.2025 23:00 Відповісти
Ху-йло давно готове до "завершення війни" окупувавши всю Україну. Ще з часів "Кієв за трі дня" готовий. І говорив це сотню раз.
Що ви від нього ще хочете?
показати весь коментар
17.03.2025 17:18 Відповісти
😂🤣😂
показати весь коментар
17.03.2025 17:19 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2025 17:25 Відповісти
Так можна ще додати те, що іноді використовується як альтернатива мідному посуду.
показати весь коментар
18.03.2025 09:10 Відповісти
Тобто, "мир через силу" не вдався? Тепер будуть куйла умовляти?
показати весь коментар
17.03.2025 17:37 Відповісти