10403 відвідувача онлайн

Для миру в Україні потрібен діалог, не обтяжений жодними передумовами, - Ватикан

П’єтро Паролін та Володимир Зеленський

Державний секретер Святого Престолу П'єтро Паролін у розмові з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що для завершення війни потрібен діалог без жодних попередніх умов.

Про це йдеться у комюніке, яке 17 березня поширила пресслужба Святого Престолу, передає Цензор.НЕТ.

Розмова відбулася в п’ятницю, 14 березня. 

"Святий Престол, поновлюючи свої молитви за мир в Україні, висловлює сподівання, що залучені сторони скористаються нагодою для щирого діалогу, не обтяженого жодними попередніми умовами та спрямованого на досягнення справедливого та тривалого миру", - зазначили у Ватикані.

"Водночас він закликає зробити все можливе для звільнення полонених", - додали там.

Нагадаємо, що Зеленський провів розмову з державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном, під час якої обговорили важливість обміну полоненими та запровадження 30-денного режиму тиші.

Топ коментарі
+12
забудем Бучу та Ірпінь мабуть.
показати весь коментар
17.03.2025 17:49 Відповісти
+9
цікаво, а скільки бабла та цінностей @уйло зберігає у Ватикані?
такий собі надійний світовий сейф, ніхто не чіпає
показати весь коментар
17.03.2025 17:47 Відповісти
+4
ну да, тіпа "сашлісь пасєрєдінє".
показати весь коментар
17.03.2025 17:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну да, тіпа "сашлісь пасєрєдінє".
показати весь коментар
17.03.2025 17:47 Відповісти
цікаво, а скільки бабла та цінностей @уйло зберігає у Ватикані?
такий собі надійний світовий сейф, ніхто не чіпає
показати весь коментар
17.03.2025 17:47 Відповісти
забудем Бучу та Ірпінь мабуть.
показати весь коментар
17.03.2025 17:49 Відповісти
Жоден з совкових та післясовкових рашистських (ЄЛЬЦИН) лідерів не був у такому тісному контакті як Ху з аргентинським Папою...Якщо не помиляюся- 4 зустрічі , включаючи візити один до одного...
показати весь коментар
17.03.2025 17:52 Відповісти
"З одного боку, для президента Росії Володимира Путіна як для вкладника Банк Ватикану був би "дрібним", але з іншого - цікавим як "пральний автомат". 2003 року з рахунку "Єдиної Росії" до БВ було переведено 300 мільйонів доларів з РФ.

Путіна в БВ (Банк Ватикану) привів колишній глава Ради міністрів Італії, нині покійний Сільвіо Берлусконі, який обіцяв легалізувати його гроші. На зустрічах із представниками Ватикану Путін наголошував на "довірливому діалозі".

Берлусконі мав вілли в Італії, які продав росіянам, зокрема Ротенбергам, Усманову, Тимченку. За словами економіста Віталія Шапрана, "несподіваний візит італійської прокуратури до Банку Ватикану з перевіркою зразка 2012-2013 років може не лише пояснити проросійські погляди Папи Франциска, а й дуже швидко змінити його риторику".
показати весь коментар
17.03.2025 18:05 Відповісти
з преси Італії

Вауро - Папа Франциск більш комуністичний, ніж лівацька лідерка Демократичної партії Еллі Шлейн..
Чи є Папа Франциск сьогодні, на 21-й день госпіталізації в Джемеллі в Римі, комуністом?

Відповідь пацифіста карикатуриста Вауро Сенезі, так.
показати весь коментар
17.03.2025 18:27 Відповісти
Дай Боже, аудиту
показати весь коментар
17.03.2025 18:34 Відповісти
Петр Паролин, шо за кацап?).
показати весь коментар
17.03.2025 17:54 Відповісти
Всі дрочать на перемир'я як минулого року на швейцарський саміт миру.
Результат буде той самий.
показати весь коментар
17.03.2025 17:55 Відповісти
Ватикан, це наглядач та тримач фінансів оркофюрера. Ловко живуть на дивіденди.
показати весь коментар
17.03.2025 17:56 Відповісти
Для миру в Україні потрібен діалог, не обтяжений жодними передумовами

Зі сприйняттям реальності все так погано?
показати весь коментар
17.03.2025 17:57 Відповісти
Або геть неадекват, або по методичці пу шпарить
показати весь коментар
17.03.2025 18:32 Відповісти
Чому ? Навпаки усе в межах доктрин християнства.
показати весь коментар
17.03.2025 19:22 Відповісти
Таке враження, що в ВАТИкані завелося забагато ВАТИ.
показати весь коментар
17.03.2025 18:00 Відповісти
Іди свого антихриста відкачуй, а тут ми якось і без вас педофілів розберемося.
показати весь коментар
17.03.2025 18:03 Відповісти
поролон почав розкладатися на плісняву і липовий мед
показати весь коментар
17.03.2025 18:04 Відповісти
Йдить на йух несвятиє "папи", прислужники кремлівського сатани.
показати весь коментар
17.03.2025 18:06 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2025 18:17 Відповісти
для миру необхідно і достатньо, щоб кацапи відповзли в своє болото, бо діалог з ними це пуста трата часу.
показати весь коментар
17.03.2025 18:23 Відповісти
Три роки окрім діалогів,ви ніхера не робили .
показати весь коментар
17.03.2025 18:24 Відповісти
Держава Ватикан. Що за пиха? Чому б Ватикану не визнати себе районом Риму?
показати весь коментар
17.03.2025 18:27 Відповісти
Отче, вам покаятись на часі, бо Суд Божий вже скоро
показати весь коментар
17.03.2025 18:30 Відповісти
а заповіді Божі то не умови...щоб до раю потрапити?
показати весь коментар
17.03.2025 18:32 Відповісти
"Святий Престол, поновлюючи свої молитви за мир в Україні, Бог не вислуховує молитов ватіканських слуг рашистського антихриста.
показати весь коментар
17.03.2025 18:43 Відповісти
Тим не менше. Це Зеленський вже перегинає - на зустріч з священником приперся у футболці.
показати весь коментар
17.03.2025 19:24 Відповісти
Із мусульманами та євреями такий "необтяжений" діалог ведіть!
показати весь коментар
17.03.2025 20:58 Відповісти
Так папа вже ласти склеїв, чи ще йому до сих пір вентиляцію роблять ?!! В пеклі вже зачекалися !!!
показати весь коментар
17.03.2025 21:12 Відповісти