10956 відвідувачів онлайн

Трамп і Путін дуже хороші друзі, які зосереджені на зміцненні відносин, - глава нацрозвідки США Габбард

У США підтвердили відновлення обміну розвідданими з Україною

Глава Національної розвідки США Тулсі Габбард заявила, що президент США Дональд Трамп і кремлівський правитель Володимир Путін є "дуже хорошими друзями" та зосереджені на пошуку шляхів зміцнення відносин між двома країнами.

Про це повідомляє Sky News, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Габбард, взаємозв’язки між США і Росією мають "давнє коріння", і Трамп прагне їх розширювати, орієнтуючись на "мир, процвітання, свободу і безпеку".

"У нас є два лідери двох великих країн, які є дуже хорошими друзями і дуже зосереджені на тому, як ми можемо зміцнити спільні цілі і спільні інтереси", - зазначила Габбард.

Топ коментарі
+31
Бути другом маніяка-вбивці? Сумнівний привід вихвалятися цим
показати весь коментар
18.03.2025 11:44 Відповісти
+19
Ющенко знав, що без кооперації з глобальним Заходом брацця схавають нашу країну без зусиль. Це якраз з тих історичних паралелей які ти привів.
показати весь коментар
18.03.2025 11:46 Відповісти
+19
Навіть русня має союзників у вигляді КНДР та Ірану, трохи Китаю.
А от ми маємо бути гордими і незалежними ні від кого.
Ну щоб росії роботи було менше.
показати весь коментар
18.03.2025 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
трамп і путін політичні тварини, пройдисвіти і психопати, які знайшли одне одного і сподіваюсь так вдвох і залишаться назавжди десь в стороні від здорових, цивілізованих суспільств
показати весь коментар
18.03.2025 12:21 Відповісти
Мені більш цікаво де всі? Де Америка, де нормальні люди, де сенат, конгресс - чи оця є'бола це нормально для країни яка останні 200 років втирала про "свободу та демократію"?
показати весь коментар
18.03.2025 12:27 Відповісти
втираючи останні 200 років про демократію це не заважало тій же америці на протязі тих же 200 років постійно рятувати дику і деспотичну кацапію від голоду, політичного краху, бунтів, програшу у якихось диких війнах і ін. тож усі рівні, та дехто рівніший - демократія по американськи.
показати весь коментар
18.03.2025 12:35 Відповісти
Бути другом військового злочинця - таке собі досягнення.

Цікаво, чому журналюги язики собі у дупу позасували з цього приводу.
показати весь коментар
18.03.2025 12:27 Відповісти
Вона просто озвучує неприховану манію величі у двох старців - в Трампа улюблене слівце "great", у путлєра "вєлікій". До речі обидва не розуміють значень цих слів - росія всього лише "бальшая", а "велич" США до сих пір асоціювали із свободою і демократією, рівень яких був більшим, ніж в інших. На жаль, у Трампа це поняття співпадає з путінським, йому імпонують "сильні" одноосібні самозакохані диктатори, такі як путін, Кім Чен Ін, про що писала його племінниця-психіатр Мері Трамп, поставивши діагноз "нарцисизм".
показати весь коментар
18.03.2025 12:28 Відповісти
америка стала співучасником злочинів кацапії тому вести з ними якісь перемовини це теж злочин, тож президенту слід уже визначитись де він і з ким він - з україною чи з політичними тваринами і міжнародними злочинцями
показати весь коментар
18.03.2025 12:29 Відповісти
Тутси хоче зайняти таке ж місце як Боброєдка біля окурка.
показати весь коментар
18.03.2025 12:29 Відповісти
А ничего что на одного террориста -диктвтора выписан ордер на арест?
показати весь коментар
18.03.2025 12:29 Відповісти
2ий диктатор його не визнає
показати весь коментар
18.03.2025 14:25 Відповісти
Так и норовит свечу подержать или что то другое.
показати весь коментар
18.03.2025 12:32 Відповісти
Хусіти, будь ласка, роз..ште кацапською ракетою авіаносець США! Буде майже friendly fire...
показати весь коментар
18.03.2025 12:37 Відповісти
Ми вже побачили що вони друзі. І однаково мислять.... може ще і коханці?
показати весь коментар
18.03.2025 12:41 Відповісти
Чорна мавпа, іди до біса. Вони підорази
показати весь коментар
18.03.2025 13:08 Відповісти
Путєнські шльондри на всіх стільцях американської влади. Відсосюють стоячі
показати весь коментар
18.03.2025 12:44 Відповісти
Куди скатилися Америка? Старий абьюзер и старий вбивця-диктатор друзі. Ми це знаєм. 87 рік, коли був завербований.
показати весь коментар
18.03.2025 12:45 Відповісти
Невже не зрозуміло що у ***** є компромат на рудого ще з радянських часів, коли це гівно приїжджало до мацкви....але Слава Україні !!!
показати весь коментар
18.03.2025 12:49 Відповісти
Да это и понятно, в одной дурке, в одной палате и один лечащий врач, как тут не сдружиться?

Дружба у параноиков, как правило, заканчивается смирительной рубашкой или поножовщиной.
показати весь коментар
18.03.2025 12:55 Відповісти
в довготривалій перспективі треба залишати америку саму.
і коли її почнуть усі гуртом ї*ошити сказати - у вас немає карт, поступайтеся територією.
показати весь коментар
18.03.2025 13:08 Відповісти
Відео -- https://www.youtube.com/watch?v=kHkWRKW9-xI Виталий Портников: Конец первого перемирия Трампа
показати весь коментар
18.03.2025 13:09 Відповісти
Скажи хто твій друг, і я скажу тобі хто ти
показати весь коментар
18.03.2025 13:12 Відповісти
На%уй з пляжу.
показати весь коментар
18.03.2025 13:15 Відповісти
Ото понавибирали у США !
Подруга Баканова ?
показати весь коментар
18.03.2025 13:28 Відповісти
Тетка тупая, хоть подумала о чем говоришь??? Разве кто то хочет быть другом маньяка-убийцы и шизофреника-гитлера??? Короче, не думая дискредитирует Трампа.
показати весь коментар
18.03.2025 13:46 Відповісти
І ви цим пишаєтесь?
показати весь коментар
18.03.2025 13:56 Відповісти
Вочевидь - за 11 років українська дипломатія щось недопрацювала ...
показати весь коментар
18.03.2025 14:03 Відповісти
Це дама, американський варіант, відомої своїми безглуздими і ні чим не обґрунтованими заявами, парламентської клікуші мар'яни божевільної.
показати весь коментар
18.03.2025 14:13 Відповісти
Женщины, в силу какого-то особого склада своего ума, обычно видят в человеке талантливом только его недостатки, а в дураке - только его достоинства.
Оноре де БАЛЬЗАК
показати весь коментар
18.03.2025 20:49 Відповісти
Сторінка 2 з 2