5883 відвідувача онлайн

Китай готовий долучитися до відбудови України після війни

Китай готовий відбудовувати Україну після війни

Китай готовий долучитись до повоєнного відновлення та відбудови України.

Про це сказав речник Китайського агентства міжнародного розвитку та співпраці (аналог американського USAID. - Ред.) Лі Мін, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Китай від початку "української кризи" передав Україні чотири партії гуманітарної допомоги", - сказав він, коментуючи слова Зеленського, який висловив сподівання на допомогу Китаю у відновленні миру та відбудові України.

За словами Лі Міна, Китай і надалі докладатиме зусиль для підтримання світового миру і стабільності.

"Ми готові продовжувати надавати допомогу (Україні. - Ред.) у межах наших можливостей та відповідно до побажань залучених сторін, що, звичайно, включає і повоєнне відновлення", - додав він.

Топ коментарі
+26
Ось тільки цих тут не вистачало.
показати весь коментар
18.03.2025 15:10 Відповісти
+22
Як вокзал в столиці Сербії - дорого і неякісно.
показати весь коментар
18.03.2025 15:11 Відповісти
+17
Так от для чого Китай допомагав кацапам зброєю - щоб потім відбудовувати було що і побільше. І звісно ж кредитів надають зєшоблі без будь яких вимог щодо реформ. Сибір краще нехай освоюють.
показати весь коментар
18.03.2025 15:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось тільки цих тут не вистачало.
показати весь коментар
18.03.2025 15:10 Відповісти
Як вокзал в столиці Сербії - дорого і неякісно.
показати весь коментар
18.03.2025 15:11 Відповісти
Залізничний вокзал у Нові-Саді був збудований у 1964 році. Нещодавно він пройшов капітальний ремонт та був заново відкритий у липні цього року. В управлінні інфраструктури Сербських залізниць уточнили, що бетонний навіс, що обрушився, не був предметом реконструкції, ремонт стосувався даху і фасаду під і над навісом. https://www.radiosvoboda.org/
показати весь коментар
18.03.2025 15:52 Відповісти
Це щодо накопати собі трішки, отого ЛІТІЮ??
Чи це про допомогу, прутеню-******, на окупованій території України??!
Як за своїм звичаєм, *********** заводять рака за камінь! Забалакають…
показати весь коментар
18.03.2025 15:14 Відповісти
Літію у них свого вистачає, зараз китайці хочуть транспортний шлях зробити через Одесу. У принципі, нам це тільки в плюс. Якщо, звісно ж, розгребти кримінал із корупцією в Одесі, тому що всі гроші повз касу йдуть
показати весь коментар
18.03.2025 15:48 Відповісти
Хочете замість теперішнього криміналу з корупцією китайську "тріаду"?
показати весь коментар
18.03.2025 15:52 Відповісти
Ну а ты тогда накой - с острой саблею такой? (с)

Ну а нахрена нам тоді держава - начебто це її функції
показати весь коментар
18.03.2025 16:21 Відповісти
дещо іншими словами: "Ми готові підтримувати корупцію в Україні в обмін на повзучу її анексію"...
показати весь коментар
18.03.2025 15:15 Відповісти
Ніяких тут китайців!
показати весь коментар
18.03.2025 15:16 Відповісти
Та є цих відбудовників - он і турки готові підключитися - Китаи не хоче пособити - шоб кацапи виишли з Украіни - нє?
показати весь коментар
18.03.2025 15:16 Відповісти
Так от для чого Китай допомагав кацапам зброєю - щоб потім відбудовувати було що і побільше. І звісно ж кредитів надають зєшоблі без будь яких вимог щодо реформ. Сибір краще нехай освоюють.
показати весь коментар
18.03.2025 15:16 Відповісти
ці косорилі непогано придумали, спочатку україну зруйнували руками братів своїх недоумкуватих, а тепер відбудовувати за чужі гроші, ні, орди тут більше не буде, ніколи
показати весь коментар
18.03.2025 15:22 Відповісти
пнх !
показати весь коментар
18.03.2025 15:24 Відповісти
Най бог милує)Ну,може лиш асфальт катати)
показати весь коментар
18.03.2025 15:25 Відповісти
Вибачайте, але ця ніша давно зайнята!
показати весь коментар
18.03.2025 15:34 Відповісти
Нехай відбудовують свої нові в недалекому майбутньому терріторіі колишньої раши.
показати весь коментар
18.03.2025 15:37 Відповісти
У нас комуняки під забороною , тому най в московії будують .
показати весь коментар
18.03.2025 15:40 Відповісти
Данунах!!!
показати весь коментар
18.03.2025 15:43 Відповісти
починають "китайські навозні мухи"злітатися на окровавлену війною Україну.котру ці ж китайські гниди благословили перед пекінською олімпіадою...
показати весь коментар
18.03.2025 15:46 Відповісти
Набуй з пляжа . Таких друзєй за жопу і в музєй
показати весь коментар
18.03.2025 15:56 Відповісти
Нехай відбудовують комунізм на далекому сході кацапії; турки з європейцями й самі нормально впораються.
Комуняки косоокі вважають себе за найрозумніших. Спочатку наварили на товарах подвійного призначення для кацапні, котрі розчєрачили пів України, а тепер збираються наварити на відбудові.
показати весь коментар
18.03.2025 16:29 Відповісти
Комуняки-на ....В Україні заборонена комуністична і фашістьська ідеологія.А як "відбудовує" ця діктаторська країна знають дуже богато тих хто повівся на кітайськи "будови".Пакістан в цьому впевнився коли китайські комуняки побудували порт і автостраду.Зараз все це належить кітайським компаніям,а Пакістан має від цього борги і не контролюєтам нічього.
показати весь коментар
18.03.2025 16:52 Відповісти
Жовтопикі:
1. Дали згоду на початок війни
2. Заробляють на торгівлі з рашкою і тримають їх на плаву в війні
3. А зараз будуть «відбудовувати» Україну, заробивши на цьому некисло і прагнучи зробити васалом (по принципу «допомоги» африканцями кредитами і заволодіння їх землями)
Та ні, ідіть *****, виродки.
показати весь коментар
18.03.2025 16:56 Відповісти
Ну, то нехай починають військовий полігон ЗСУ всередині МКАД заливати бетоном...