10283 відвідувача онлайн

46% американців вважають, що США роблять недостатньо для допомоги Україні, - опитування

майже половина американців кажуть, що США замало допомогають Україні

Майже половина американців (46%) важають недостатньою допомогу США Україні.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Gallup, інформує Цензор.НЕТ.

46% американців вважають, що США роблять недостатньо для надання допомоги Україні. Автори дослідження зазначають, що це на 16% більше, ніж у грудні минулого року.

Також скоротилася частка тих, хто вважає, що США роблять для України занадто багато (30%) або достатньо (23%).

Опитування проводилося 3–11 березня – невдовзі після зустрічі президентів США та України в Білому домі, яка завершилася їхньою суперечкою.

Топ коментарі
+5
Як Зе-шапіто поклало болт на думку Зе-скота , так і трамп поклав на думку Мага
Йому головне було щоб вони - проголосували
А тепер - все. Відпрацьований матеріал
показати весь коментар
18.03.2025 18:53 Відповісти
+4
І вони мають рацію...
показати весь коментар
18.03.2025 18:52 Відповісти
+3
Тепер у цій країні думка народу - випадковий пук. Попереду трампівські п"ятирічки з опанування панамського каналу, звільнення Канади від канадців та підкорення далекої півночі Гренландії. Так щось подібне вже колись було ... на болотах.
показати весь коментар
18.03.2025 18:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І вони мають рацію...
показати весь коментар
18.03.2025 18:52 Відповісти
і крім рації читають інтернет
показати весь коментар
18.03.2025 18:53 Відповісти
Це прямо пов'язано з стрімким падінням довіри до Трампа та більш критичним відношенням до його заяв. Рудий та його команда вже наробили багато біди в економіці і прості американці починають думати, що може демократи й не такі погані були, як їм розповідали пропагандисти на Фокс.
показати весь коментар
18.03.2025 19:01 Відповісти
Нема там ніякого "стрімкого падіння". Припиніть марити.
показати весь коментар
18.03.2025 22:21 Відповісти
Прикрийте "Russia Today" і любов до України зросте втричі.

показати весь коментар
18.03.2025 19:25 Відповісти
Як Зе-шапіто поклало болт на думку Зе-скота , так і трамп поклав на думку Мага
Йому головне було щоб вони - проголосували
А тепер - все. Відпрацьований матеріал
показати весь коментар
18.03.2025 18:53 Відповісти
не всьо так просто:
у США є проміжкові вибори в Конгрес та Сенат через кожні 2 роки.
При опозиційному конгресі доні буде К мінімум буксувати, а по максимуму може й імпічмент схлопотати за держзраду Америки
показати весь коментар
18.03.2025 18:58 Відповісти
Щвидше твоєму янєлоху зроблять імпічмент.
показати весь коментар
18.03.2025 19:05 Відповісти
То твій янєлох відпрацьований матеріал.
показати весь коментар
18.03.2025 19:06 Відповісти
Тепер у цій країні думка народу - випадковий пук. Попереду трампівські п"ятирічки з опанування панамського каналу, звільнення Канади від канадців та підкорення далекої півночі Гренландії. Так щось подібне вже колись було ... на болотах.
показати весь коментар
18.03.2025 18:54 Відповісти
Коротше, янкі, іжте та не обляпайтесь.
показати весь коментар
18.03.2025 19:28 Відповісти
Недавно слухав дебати в Конгресі. Сподобався виступ енергійної жінки Джазмін Крокет, дуже переконливо вона знищувала фактами Трампа, Маска та рашку і робила проукраїнські заяви.
показати весь коментар
18.03.2025 19:06 Відповісти
І що тут дивного , Джазмін Крокет - опозиційна конгресвумен від демократів ,тому і не дюбить Трампа , так само як в нас зєля і його слуги не ******* Порошенка і навпаки - ЄС і Порошенко не любить слуг і зєлю . це звичайна політична боротьба ,як кажуть -"нічого особистого ,тільки політика ". І не потрібно все сприймати на віру і брати близько до серця.
показати весь коментар
18.03.2025 19:17 Відповісти
дядя, она республиканка.
показати весь коментар
18.03.2025 19:27 Відповісти
Зайди у Вікіпедію ,і почитай яка вона "республіканка "
показати весь коментар
18.03.2025 19:43 Відповісти
Конгрессмен от Республиканской партии Жасмин Крокет жестко раскритиковала своих коллег из-за неоднозначной позиции политической силы в отношении российско-украинской войны. Она упрекнула коллег в явном нежелании заявить о факте https://www.obozrevatel.com/topic/vojna-v-ukraine-2022/ вторженияРоссии в Украину.

https://www.obozrevatel.com/politics-news/eto-ne-ukraina-vtorglas-v-rossiyu-vse-byilo-naoborot-kongressmen-kroket-upreknula-trampu-v-nezhelanii-priznat-agressiyu-kremlya-video.htm
показати весь коментар
18.03.2025 20:21 Відповісти
Конгрессвумен от Республиканской партии Жасмин Крокет резко раскритиковала своих коллег за неопределенную позицию политической силы по поводу российско-украинской войны. Она обвинила коллег в явном нежелании признать факт вторжения России в Украину.

Крокет также подчеркнула, что конгрессмены просто боятся противоречить позиции президента Дональда Трампа. Об этом она заявила во время слушаний в Палате представителей США.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/ru/articles/753970-kongressvumen_kroket_upreknula_trampa_v_nehelanii_priznatj_agressiju_kremlja_eto_ne_ukraina_vtorglasj_v_rossiju
показати весь коментар
18.03.2025 20:23 Відповісти
Вона конгрессвумен від Демократичної партії ,прочитай її біографію у Вікіпедії і не пиши дурні ,і мене не цікавить ,що такі пишуть доморощені журналюги з обозрєватєля чи антікора ,і до речі чому ти пишеш на рашистській мові ти ж великий диванний патріот з Італії.
показати весь коментар
18.03.2025 21:07 Відповісти
Какого уя я буду лезть по любому поводу в википедию, я читаю новости из трех источников и везде она респа.
показати весь коментар
18.03.2025 22:19 Відповісти
Це тому, шо новини на стрічки кидають такі ж ідіоти й нездари, як ти. Титрування Rep. означає Representative. Представниця. Бо Палата представників.
показати весь коментар
18.03.2025 22:23 Відповісти
Слышь, грызун, тебя не *бут - ты не корячься.
показати весь коментар
18.03.2025 22:30 Відповісти
Таварісчь Пєтрєнка! Політична боротьба і зрада Батьківщини - то різні речі.
показати весь коментар
18.03.2025 19:31 Відповісти
Ореста Бартка перекладись на українську ,то вже справа американців кого ким рахувати , ти не громадянин США і не сунь свого носа куди тебе не просять !
показати весь коментар
18.03.2025 19:47 Відповісти
Ні один москаль не знає, що Ореста - це жіноче ім'я.
показати весь коментар
18.03.2025 19:49 Відповісти
Орест - це чоловіче ім"я ,а звідки це взялась Ореста ,чи то в тебе батьки такі жартівники
показати весь коментар
18.03.2025 19:52 Відповісти
Алєксєй, Ореста - це Орися.
показати весь коментар
18.03.2025 19:55 Відповісти
Так Орися ,а не Ореста ,пишись правильно ,і не Алєксєй ,а Олексій . і якщо я москаль ,то звідки я так добре знаю українську мову ? До речі ,а скільки тобі років ?
показати весь коментар
18.03.2025 19:59 Відповісти
Рускій, відчепися...
показати весь коментар
18.03.2025 20:06 Відповісти
Я до речі , по батьку українець ,а по матері-поляк. ,ну то так , подобається мені, як дівчата починають сердитись .
показати весь коментар
18.03.2025 20:16 Відповісти
Крокет-

https://www.youtube.com/watch?v=oBOSr8R9YrI
показати весь коментар
18.03.2025 19:24 Відповісти
показати весь коментар
18.03.2025 19:08 Відповісти
Де вепс пуйло, а де Рюриковичі...
показати весь коментар
18.03.2025 19:34 Відповісти
Так то прихильники демократів ,які не ******* Тампа. В нас теж зєлєботи не ******* Порошенка і що тут нового ?
показати весь коментар
18.03.2025 19:08 Відповісти
І це вони ще забули (або й не знають) скільки США допомагали Афганістану!
показати весь коментар
18.03.2025 19:11 Відповісти
Мені здається, що Трамп і його команда задумали якийсь план, щоб затягнути пуйла до цього плану, зробити для нього капкан. Або дійсно вони симпатизують пуйлу і за рахунок розділу пошматованої України хочуть створили ілюзію миру, на умовах пуйла. Все буде зрозуміло після сьогоднішньої телефонної розмови Трампа і пуйла і їх зустрічі. Українці з Боневтіком дожилися, що наші проблеми вирішують без нас.
показати весь коментар
18.03.2025 19:13 Відповісти
Мені здається, шо ти ідіот.
показати весь коментар
18.03.2025 22:25 Відповісти
Із 3% американців, які чули, що є така Україна, майже половина (46%) важають недостатньою допомогу США.
показати весь коментар
18.03.2025 20:34 Відповісти
Півтора місяці вже ворожому бото-акаунту. І досі не забанили.
показати весь коментар
18.03.2025 22:26 Відповісти
Виборці трампа заявляють що не достатньо грошей отримують від продажі України.
показати весь коментар
18.03.2025 20:59 Відповісти