11024 відвідувача онлайн

Росіяни просунулись на Курщині та в Донецькій області, - DeepState. КАРТА

Російські війська змогли просунутись біля Запоріжжя, що на Донеччині та в Курській області.

Про це пишуть DeepState, передає Цензор.НЕТ.

"Ворог просунувся біля Запоріжжя (Донецька область) та на Курщині", - йдеться в повідомленні.

Росіяни просунулись на Донеччині

Топ коментарі
+5
Раніше закінчаться чоловіки. Зате все тилові щури виживуть.
показати весь коментар
21.03.2025 03:29
+5
Якщо гарна українська, то це скоріше за все колишній наш з ТОТ.
Пасуться, щоб а) не потрапити в штурма, б) щоб довести собі, що вони очутілісь на правільной сторонє історіі.
показати весь коментар
21.03.2025 08:27
+4
Ну, ви там контролюйте уважно!
показати весь коментар
21.03.2025 04:12
Коментувати
Сортувати:
"Російські війська змогли просунутись біля Запоріжжя, що на Донеччині" нууу, я знаю що на Донеччині є Нью-Йорк, однак про Запоріжжя щось не чув ...
показати весь коментар
21.03.2025 01:40 Відповісти
Мапа, знаєш що це таке і як цим користуватися?
показати весь коментар
21.03.2025 07:34 Відповісти
Раніше закінчаться чоловіки. Зате все тилові щури виживуть.
показати весь коментар
21.03.2025 03:29 Відповісти
Ну, ви там контролюйте уважно!
показати весь коментар
21.03.2025 04:12 Відповісти
кацап,такі темпи "просування" вже підрахували до тебе,й вони тебе не втішать,це близько двохсот років,та більше 6 мільйонів свинособак,навіть дитина розуміє що це-не реально, так що сиди у свойому рязанському бараку та корми собою клопів,мастурбуючи на картинкуботоксно-плюгавого ху#ла.
показати весь коментар
21.03.2025 06:34 Відповісти
Повірте,я свої окопи пройшов і бачив таке,що ви собі навіть уявити не можете, хоча не розумію для чого було ваше питання.
показати весь коментар
21.03.2025 06:57 Відповісти
До речі,а з якою ціллю ви,кацапи-путлоботи пасетеся на українському ресурсі?
показати весь коментар
21.03.2025 06:59 Відповісти
Якщо гарна українська, то це скоріше за все колишній наш з ТОТ.
Пасуться, щоб а) не потрапити в штурма, б) щоб довести собі, що вони очутілісь на правільной сторонє історіі.
показати весь коментар
21.03.2025 08:27 Відповісти
ванька дірявий,ваші "обвали фронта" вже четвертий рік тільки у ваших "ватних" головах "відбуваються",ти краще купи собі карту, та вже закінчуй солов'їне гівно жерти відрами,а щодо мене то не турбуйся,бив вас у окопах,й вважаю що вже своє життя не дарма прожив.
показати весь коментар
21.03.2025 07:37 Відповісти