9652 відвідувача онлайн

Велика Британія готова відправити винищувачі в Україну, - The Telegraph

Британія готова надати винищувачі

На зустрічі в Постійному об'єднаному штабі Великої Британії в четвер обговорювали відправку британських винищувачів в Україну.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Telegraph із посиланням на джерела.

Зокрема зазначається, що британські винищувачі готові забезпечити прикриття миротворчого контингенту в Україні з повітря. За даними джерел, ВПС Британії нададуть або винищувачі Typhoon, або F35, оскільки обидва забезпечують "відмінну повітряну патрульну службу".

При цьому джерело у ВПС Британії сказало, що "британська армія і Королівські ВПС будуть частиною першого авангарду в Україні, і британці, ймовірно, будуть однією з перших країн, які візьмуть на себе зобов'язання".

Зазначається також, що кілька країн будуть готові до відправки повітряного прикриття в потрібний момент, і воно здійснюватиметься на ротаційній основі. Водночас поки що жодних зобов'язань щодо повітряного прикриття не було обіцяно або підтверджено.

Велика Британія вже погодилася, що в рамках розширеної передової присутності НАТО шість літаків Typhoon будуть відправлені в Польщу для проведення повітряної патрульної служби. Джерело додало, що Британія може відправити "більше", якщо Typhoon буде потрібно перенаправити в Україну.

Також, за даними The Telegraph, обговорення в четвер також охоплювали те, який вигляд матиме повітряне прикриття, які країни можуть надати літаки, де вони базуватимуться і дозаправлятимуться.

Також одне з військових джерел підкреслило, що ключовими пріоритетами для коаліції є гарантування безпеки повітряного простору України та повернення Чорного моря в міжнародні води.

"Україна має бути впевнена у своїй країні, щоб почати економічний шлях і повернути переміщених осіб у свою країну", - сказав співрозмовник видання.

Нагадаємо, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що саміт "Коаліції охочих" відбудеться наступного четверга в Парижі, в ньому візьме участь президент України Володимир Зеленський.

Топ коментарі
+19
Хлопці, від "готова" до "відправили" трохи є багато часу... скоротіть його
показати весь коментар
21.03.2025 07:06 Відповісти
+15
Дякуємо Великій Британіі за підтримку нашоі краіни 👍🏼👍🏼👍🏼❤️
показати весь коментар
21.03.2025 07:09 Відповісти
+13
God save the King!
показати весь коментар
21.03.2025 07:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
God save the King!
показати весь коментар
21.03.2025 07:04 Відповісти
Хлопці, від "готова" до "відправили" трохи є багато часу... скоротіть його
показати весь коментар
21.03.2025 07:06 Відповісти
Відправляйте
показати весь коментар
21.03.2025 07:06 Відповісти
Дякуємо Великій Британіі за підтримку нашоі краіни 👍🏼👍🏼👍🏼❤️
показати весь коментар
21.03.2025 07:09 Відповісти
Поки що нема за що. Від заяв до реальних дій може пройти 100500 років. В статті ж ясно написано що Британія надасть винищувачі якщо в Україні настане мир і прибуде миротворчий контингент. А поки що ні того ні іншого на горизонті не видно. Да і я дуже сумніваюсь що ці літаки будуть воювати коли рашисти знову полізуть. До речі F-35 Тампон просто не дозволить використовувати в Україні
показати весь коментар
21.03.2025 08:51 Відповісти
Нема за шо ???... То ппц....
показати весь коментар
21.03.2025 10:05 Відповісти
Тут не дякувати потрібно ,а плакати ...є така приказка-краще з п'яним ніж дурним...
показати весь коментар
21.03.2025 09:47 Відповісти
На підстанції в Лондоні сталася пожежа: 16 тисяч будинків без світла, закрили аеропорт
показати весь коментар
21.03.2025 07:12 Відповісти
Шахед ? не ?
показати весь коментар
21.03.2025 07:17 Відповісти
На підстанції в Лондоні сталася пожежа: 16 тисяч будинків без світла, закрили найбільший аеропорт Великобританії Хітроу

https://www.bbc.com/news/live/cly24zvvwxlt
показати весь коментар
21.03.2025 07:19 Відповісти
вірю вірю
показати весь коментар
21.03.2025 07:21 Відповісти
Хітроу - один із найбільш завантажених аеропортів у світі, в якому щодня відбувається близько 1300 злетів і посадок. Тож припинення роботи аеропорту порушить роботу авіакомпаній по всьому світу.
показати весь коментар
21.03.2025 07:23 Відповісти
Диверсія клятих московитів 100% 🙁
показати весь коментар
21.03.2025 07:24 Відповісти
план Ковер
показати весь коментар
21.03.2025 07:25 Відповісти
Cover?
показати весь коментар
21.03.2025 09:51 Відповісти
пахне фсбшною роботу на версту
показати весь коментар
21.03.2025 09:22 Відповісти
Думаю з цими винищувачами буде як з обіцянками про вступ до нати та єс... Одна пістьожь
показати весь коментар
21.03.2025 07:37 Відповісти
літачки собі залишимо 🛦🛦🛦🛦🛦🛦
показати весь коментар
21.03.2025 07:54 Відповісти
Щось мені не віриться, одні обіцянки, а твердим кулаком гупнути по столі, сказати, що ми закриваємо небо України і хай попробують кацапи носа запхати, то знищимо, а так слабаки !
показати весь коментар
21.03.2025 08:29 Відповісти
Якщо це так і буде то хвала англо-саксонському народу, Борюсіку Джонсону Оззі Озборну Девіду Ковердейлу, Роджеру Гловеру та іншим шанованим панам ,усім королям та королевам,принцам та принцесам ,Джейсону Стетему окремий респект та уважуха.)
показати весь коментар
21.03.2025 08:40 Відповісти
І що змінилося після фантастичних перемовин, що лисий заставив рижиго час чекати.
показати весь коментар
21.03.2025 09:23 Відповісти
Завтрамени
показати весь коментар
21.03.2025 09:40 Відповісти
От би ще миротворчий контингент допоміг повернув кордони 1991 року. Але думаю все це буде, допоможе. Головне їх сюди затащіть, а там який небудь "казус бульби" і панєслась вода па батареям. Разом і русню легше бить
показати весь коментар
21.03.2025 09:43 Відповісти
Дурень думкою багатіє
показати весь коментар
21.03.2025 10:07 Відповісти
Рівно рік тому Зеленський відмовився від пропозиції Макрона розташувати французський військовий контингент на території України.
Може і зараз відмовиться від відправки британських винищувачів в Україну?
показати весь коментар
21.03.2025 11:06 Відповісти
і що, ці літаки будуть літати базуватися в Польщі, літати над Україною і збивати ракети? да-да.
Ідея, що европейські миротворці будуть пити каву у великих містах під прикриттям винищувачів з Польщі і все це без узгодження з росією - ну чистий брєд, чесно.
показати весь коментар
21.03.2025 11:30 Відповісти
Демілітаризація України за планом *****, я дивлюсь, іде повним ходом - вже уряди ядерних держав обіцяють захищати небо України справжніми винищувачами 5-го покоління, бо все інше, схоже, для власного захисту і безпеки Україна робить самотужки.
показати весь коментар
21.03.2025 12:34 Відповісти
Халва-халва-халва?
показати весь коментар
21.03.2025 13:21 Відповісти