10502 відвідувача онлайн

Наказ Путіна утримуватись від ударів по енергетиці України діє, військові його виконують, - Пєсков

Кремль бреше про припинення ударів по енергетиці України

Речник кремлівського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що російські військові нібито утримують від ударів по українській енергетичній інфраструктурі.

Про це він заявив у коментарі російським пропагандистам, інформує Цензор.НЕТ.

"Наказ верховного головнокомандувача (диктатора Путіна. - Ред.) діє. Російські збройні сили утримуються наразі від ударів по енергетичній інфраструктурі України відповідні до домовленості, яку було досягнуто між США та Росією", - сказав він.

Натомість він звинуватив "київський режим" у порушенні домовленостей. 

Відмова від ударів по енергетиці

Раніше повідомлялось, що Трамп та Путін домовилися, що рух до миру почнеться з припинення вогню по енергетиці та інфраструктурі.

У Міноборони РФ заявили, що військові після телефонної розмови президента США Дональда Трампа та диктатора РФ Володимира Путіна нібито отримали наказ від Путіна про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі України.

19 березня 2025 року, близько першої години ночі, відбулося падіння російського безпілотника на дах Краснопільської лікарні на Сумщині. Також вчора ввечері російський безпілотник влучив у дах обласної клінічної лікарні, пошкодивши будівлю. Жертв і постраждалих немає.

Окрім того, зазначалося, що рашисти вдарили дронами по енергосистемі залізниці на Дніпропетровщині. Загалом на Дніпропетровщину через ворожу атаку була пожежа у Дніпрі, пошкоджено інфраструктурний об’єкт на Павлоградщині.

Топ коментарі
+18
Не пи₴ди, туалетний йоршик.
показати весь коментар
21.03.2025 12:16 Відповісти
+17
До речі,а у нашого квартального довбой@ба є якийсь речник? Ну нехай вийде та скаже що кацапи порушують перемир'я кожен день та кожну годину. А Україна дотримується. Де це все? На кацапський абсурд в інформпросторі повинен продукуватиме адекватний абсурд зі сторони України. Ні,*****...мільярди йдуть на нікчемний та нікому не потрібний ************.
показати весь коментар
21.03.2025 12:21 Відповісти
+15
А сьогодні вночі, куди ви тварюки шахеди запускали?
показати весь коментар
21.03.2025 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а в дуркі щас обід ,макарони
показати весь коментар
21.03.2025 12:13 Відповісти
До речі,а у нашого квартального довбой@ба є якийсь речник? Ну нехай вийде та скаже що кацапи порушують перемир'я кожен день та кожну годину. А Україна дотримується. Де це все? На кацапський абсурд в інформпросторі повинен продукуватиме адекватний абсурд зі сторони України. Ні,*****...мільярди йдуть на нікчемний та нікому не потрібний ************.
показати весь коментар
21.03.2025 12:21 Відповісти
ліліпутін знищивши одним потужним ударом енергетичний Газпром - тепер боїться продовжувати своє безумство...
показати весь коментар
21.03.2025 13:52 Відповісти
Ніхто ж не забороняв бити по своїй у Суджі, так?
показати весь коментар
21.03.2025 12:16 Відповісти
Суджа наша, як і вся Курська область. Референдум готується.
показати весь коментар
21.03.2025 12:27 Відповісти
Не пи₴ди, туалетний йоршик.
показати весь коментар
21.03.2025 12:16 Відповісти
А сьогодні вночі, куди ви тварюки шахеди запускали?
показати весь коментар
21.03.2025 12:16 Відповісти
по мирним українцям. а якщо попаде по енергетичним об'єктам, то скажуть, що це українська ппо винна
показати весь коментар
21.03.2025 12:17 Відповісти
По ТЦ, магазину, кладовищу...
показати весь коментар
21.03.2025 13:01 Відповісти
а Україна вісім років бомбила бамбасс!!!
показати весь коментар
21.03.2025 12:16 Відповісти
У весні та літом росіяни по енергетиці не стріляють.
показати весь коментар
21.03.2025 12:22 Відповісти
Ну якщо це говорить піськов то це ''істина в останній інстанції ''. А для більшої переконливості нехай це ще кентавр озвучить.
показати весь коментар
21.03.2025 12:22 Відповісти
Путін ще два роки тому, казав, що "Піськофф" "пургу несёт"...
показати весь коментар
21.03.2025 12:26 Відповісти
Щось кентавра тимчасово відсторонили. Подейкують, це пов'язано з його днем вилуплення на світ, але не віриться. Може вже здох?
показати весь коментар
21.03.2025 13:03 Відповісти
Вже всі електростанціі погасили - тепер за мирним населенням полюєте
показати весь коментар
21.03.2025 12:24 Відповісти
так і з нашої сторони усі усе виконують. домовляемся далі
показати весь коментар
21.03.2025 12:27 Відповісти
Так наказ Зеленського від ударів по енергетиці росії діє, військові його виконують.


показати весь коментар
21.03.2025 12:27 Відповісти
можеш собі в очі посцяти
показати весь коментар
21.03.2025 12:27 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2025 12:29 Відповісти
За даними російських джерел, під час вчорашньої повітряної атаки на авіабазу "Енгельс-2" ліквідовано екіпаж Ту-95СМ:
Сидоров Иван Игоревич,
18.09.1989 - 20.03.2025
Капитан, второй пилот Ту-95МС;
Байкин Илья Петрович
28.12.1978 - 20.03.2025
Прапорщик, член екипажа Ту-95МС.
показати весь коментар
21.03.2025 12:31 Відповісти
денаціфікація росії
показати весь коментар
21.03.2025 12:35 Відповісти
Ой, КРАСА! Цікаво - вони з літаком згоріли? Чи просто "стаяли не в том месте"? Бо льотчики сидять в головній кабіні (на носі літака), а бортстрілець - аж у хвості, за кілем...
показати весь коментар
21.03.2025 12:44 Відповісти
2025 рік і стрілець ззаду сидить - Яре ви здається шось перепутали ( на Б 29 часів другої війни вже було дистанційне керування турелями ).
показати весь коментар
21.03.2025 12:50 Відповісти
Там екіпаж - СЕМЕРО... В часи моєї служби в Енгельсі, я ходив на полювання саме з прапорщиком, членом екіпажу Ту-95, радистом. І він казав, що сидить "під кілем". Можливо, ту був не цей член екіпажу... Я висловив лише ПРИПУЩЕННЯ...
(Як там кури поживають?).
показати весь коментар
21.03.2025 13:03 Відповісти
Кури як поживають ? Ну як вони поживають залежить де вони проживають - в Скайримі норм поживають ( вбєш курку і на тебе за це накинуться десятки вартових порядку - такшо курочок там ліпше не рухать ) , в Двох Світах їм не солодко живеться - як ніяк сотня друга курочок і вуаля пункт навичок маєш ( такшо там курочки засмажуються живцем від вогняних куль ) , а в Фейбл кури взагалі виступають в ролі спортивних снарядів ( копни куркою найдальше і виграй нагороду ). Такшо життя курей в Мультиверсі по різному проходить .
показати весь коментар
21.03.2025 13:20 Відповісти
Я про живих питаю - а не про "віртуальних"... Ти ж у нас "спец" по їх вирощуванню...
показати весь коментар
21.03.2025 13:23 Відповісти
А огірочки в баночках уже ростуть? 🤣
показати весь коментар
21.03.2025 13:41 Відповісти
У мене? Ні... А редиска у відрі, на лоджії, уже "товарна"... Позавчора вже робив собі бутерброд перший...
показати весь коментар
21.03.2025 13:57 Відповісти
Вы, ********, убиваете детей, женщин, стариков.
показати весь коментар
21.03.2025 12:38 Відповісти
***, сьогодні усю ніч валили по тец-6 у Києві.
Але, її ППО укріпив ще Порошенко за свої гроші.
показати весь коментар
21.03.2025 12:43 Відповісти
зараз побачите як слово в слово те саме повторить трампон
показати весь коментар
21.03.2025 12:50 Відповісти
підтирка кремлівської шмарклі Пєсков - несмішний стендапер..
показати весь коментар
21.03.2025 12:58 Відповісти
Ага... Вже побачили...
показати весь коментар
21.03.2025 13:08 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2025 13:13 Відповісти
пєсєць вже встиг зробити інспекцію влучань Шахедами по Україні ? Хоча б Суджею розібрався до пуття.
показати весь коментар
21.03.2025 13:18 Відповісти
кацап-брехун
показати весь коментар
21.03.2025 13:22 Відповісти
,,А все, що кожну ніч в Україні вибухає в місцях находження трансформаторів, енерголіній та підприємств генерації то є обстріли з боку ВСУ з метою очорнити рішення нашого російського миролюбивого керівництва.,, - Добавив Сурков.
показати весь коментар
21.03.2025 13:51 Відповісти
Во всех этих объектах было электричество, значит это энергетични объекты.
показати весь коментар
21.03.2025 14:09 Відповісти
пісько дмітров. іднхдвбйб
показати весь коментар
21.03.2025 14:39 Відповісти
Це галіма розводка - на літній період кацапи можуть переключитися на інші цілі, бо це не так критично, в той самий час Україна не може бити по нпз нафтобазах та насосних станціях, які перекачують бабло на подальшу війну.
показати весь коментар
21.03.2025 14:50 Відповісти
Ви не понімаєте, попросив утримуватись, але не заборонив. Це як терпів терпів, та й не утримався, бабахнув.
показати весь коментар
21.03.2025 16:04 Відповісти