7449 відвідувачів онлайн

Зеленський про метод "батога і пряника" від Трампа: Якщо пряник для РФ отруєний, то слава Богу

Зеленський оцінив метод батога та пряника від США під час переговорів

Президент Володимир Зеленський сподівається, що "пряник", який використовує США для РФ під час переговорів, є отруєним.

Про це йдеться у матеріалі The Time, передає Цензор.НЕТ.

Журналіст Саймон Шустер зауважив, що оскільки Трамп наполягає на припиненні війни, то "схоже, приберіг усі пряники для Росії, а українці отримують батога".

"Якщо пряник отруєний, то слава Богу. Можливо, в цьому і є хитрість цієї дипломатії", - сказав Зеленський.

Президент України вважає, що якщо Трамп захоче, то зможе "вичавити поступки з росіян", оскільки лідер США, ймовірно, єдиний, кого боїться Путін.

Топ коментарі
+7
цензор, я тут щоб не чути щовечірні гундосики від наймогутнішого на телемарахффоні...
навіщо ви це сміття пропонуєте кожну годину?
показати весь коментар
24.03.2025 17:16 Відповісти
+7
воно, ще і філософ, блдь...
показати весь коментар
24.03.2025 17:24 Відповісти
+4
Дитячий садочок якийсь...

От це і є стеля інтелектуальних здібностей ЗЄ.
показати весь коментар
24.03.2025 18:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
цензор, я тут щоб не чути щовечірні гундосики від наймогутнішого на телемарахффоні...
навіщо ви це сміття пропонуєте кожну годину?
показати весь коментар
24.03.2025 17:16 Відповісти
Щоб посилити твою неприязнь до команди Зє.
показати весь коментар
24.03.2025 17:31 Відповісти
Тебе ніхто тут не тримає і ти нікому не потрібний. Не подобається - не читай.
показати весь коментар
24.03.2025 20:39 Відповісти
ну зєля півником співає перед трампом!
показати весь коментар
24.03.2025 17:18 Відповісти
думаєте алегорія з "отруєними пряниками" ПРакатіт у команді МАГАшистів?
показати весь коментар
24.03.2025 17:24 Відповісти
нє

показати весь коментар
24.03.2025 17:27 Відповісти
"пряники отруєні" - вершина війни метафорами !!! Залишилося ще какашками прокидатися у прямому ефірі. Це крутіше ніж Венс про харошого пацана дипломата неідіота Віткоффа.

Може вові треба щоб у Стармера продовжували йому писати тексти?
показати весь коментар
24.03.2025 17:23 Відповісти
воно, ще і філософ, блдь...
показати весь коментар
24.03.2025 17:24 Відповісти
Все бачить, чує, пророкує, зцілює - диво природи, а ми не цінуємо.)
показати весь коментар
24.03.2025 17:28 Відповісти
Входить Клавдій, хтивий дядько принца.
Клавдій: Мон шер Гамлєт! Ходімо в кабінєт. Канхвету дам тобі я посмоктати. Канхвета очєнь класна, Тузік вкусний.
Клавдій гидотно плямка, ізображая вкусний ********* Тузік.
У ту же мить із моря вилазить Привид у брудному простирадлі.
Привид: Не вір, мій сину, цьому підорасу. Канхвету ту тобі він в жопу встромить.
Клавдій: А-а-а-а!!!
Тікає.
показати весь коментар
24.03.2025 17:33 Відповісти
Я думала, що хтось зрозумів вже як треба вести перемовини з Трампом.
Але ні.
Це страшоно.
показати весь коментар
24.03.2025 17:30 Відповісти
А як треба вести переговори з ворогом і фашистом кацапським? Розкажіть.
показати весь коментар
24.03.2025 17:53 Відповісти
Мова про підорасіну кацапську трампа.
показати весь коментар
24.03.2025 17:58 Відповісти
Суми сьогодні - наслідок твоїх договорняків з ********* кацапськім трампом і ****** . ****** квартальний.
показати весь коментар
24.03.2025 17:52 Відповісти
Це так. То ж саме про це треба говорити
показати весь коментар
24.03.2025 18:36 Відповісти
розказувати про отруєні пряники для рашиста від "трамбона" .може тільки ворог України.котрий не бачить РАШИСТСЬКОГО батога , котрим "трамбон" шматує спину УКРАЇНИ
показати весь коментар
24.03.2025 18:10 Відповісти
Тут, після консерви бригади "шуткарів", має йти "квартальний" консервний сміх.
показати весь коментар
24.03.2025 18:11 Відповісти
А якщо Трамп вставить пряника в зуби пуйлу, а батіг виявиться купленим в секс-шопі, то це теж слава богу?
показати весь коментар
24.03.2025 18:19 Відповісти
трампонам насрати на інтереси українців, які пряники? США приготували пряники лише для росії, бо по іншому вплинути на путіна вони не можуть
показати весь коментар
24.03.2025 18:22 Відповісти
Треба було сказати що від тих пряників у кацапів скоро срака зліпнеться.
Метод "батога і пряника" від Тремпа: це кацапам пяники, а Україні батоги.
показати весь коментар
24.03.2025 18:30 Відповісти
Та ні. Це інший метод. Натиснути на слабшого і підлизати сильнішому. Давній американський метод.
показати весь коментар
24.03.2025 18:40 Відповісти
Дитячий садочок якийсь...

От це і є стеля інтелектуальних здібностей ЗЄ.
показати весь коментар
24.03.2025 18:53 Відповісти
що з "шашликами", вони були корисні чи отруйні, славити Бога чи ні ?..
показати весь коментар
24.03.2025 19:22 Відповісти
Знов нюхнув?