10717 відвідувачів онлайн

Росіяни розпочали нову хвилю рейдів для мобілізації місцевих на ТОТ, - Центр нацспротиву

Мобілізація на ТОТ

Розпочалась нова хвиля рейдів на тимчасово окупованих територіях України для мобілізації місцевих мешканців.

Про це пише Центр національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.

"У тимчасово окупованих районах Херсонщини та Запорізької області окупанти влаштовують обшуки на підприємствах, шукаючи чоловіків для мобілізації. Найчастіше — у комунальних установах, де й так критично не вистачає працівників", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під мобілізацію потрапляють і гастарбайтери, яких Росія сама завезла на ТОТ для "відбудови" зруйнованих міст і сіл.

"Причина — величезні втрати армії РФ. Кремль намагається латати "дірки" у штурмових підрозділах за рахунок жителів окупованих територій. Такі дії — грубе порушення міжнародного гуманітарного права. Примусова мобілізація цивільного населення є воєнним злочином", - наголошують в ЦНС.

Топ коментарі
+14
Вас все влаштовує з нашою мобілізацією?
Навіть те, що ті хто давав присягу служити, і обороняти нашу країну, ховаються за спинами простих людей?
показати весь коментар
25.03.2025 05:35 Відповісти
+11
І головне, що ніхто не мукає проти "кацапского тцк", не носить плакати "Нєт бусіфікаціі"...
показати весь коментар
25.03.2025 04:52 Відповісти
+5
ну так, зараз у Токмаку і Мєлітополі цілі бригади будівельників на Польщу формуються з тих, хто не хоче мобілізуватись.
показати весь коментар
25.03.2025 06:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Там на расею ще і досі хочуть?
показати весь коментар
25.03.2025 02:10 Відповісти
на расєї поки що бажаючих за іпатєчєство вистачає, а комусь хочеться тіпа термін ув'язнення скоротити і судимість списати, хтось хоче уникнути нового ув'язнення за злочин, а хтось не хоче, але його все одно впіймали... А з ТОТ вже хєр вислизнеш. Бо зараз не друга світова, і лінію фронта перейти - це як у лоторею виграти.
показати весь коментар
25.03.2025 03:18 Відповісти
Ви наївні, як дитя, а бож пишете муйню, жодних проблем з виїздом українців з окупованих територій за кордон, немає...
На відміну від нас...
показати весь коментар
25.03.2025 05:31 Відповісти
ну так, зараз у Токмаку і Мєлітополі цілі бригади будівельників на Польщу формуються з тих, хто не хоче мобілізуватись.
показати весь коментар
25.03.2025 06:06 Відповісти
😁😁😁😁
показати весь коментар
25.03.2025 06:48 Відповісти
А ти до Польщі втік з ТОТ,чи Тису переплив?
показати весь коментар
25.03.2025 06:51 Відповісти
Іпатєчєство .👍
показати весь коментар
25.03.2025 08:18 Відповісти
кто не успел уехать с ТОТ и натурализоваться в мор доре или выехать в ЕС тот пойдет в окоп. способы найдут.
на новоокупированных типа в мелике или бердянске еще уговаривают.
показати весь коментар
25.03.2025 06:08 Відповісти
Нічого подібного. У Мелітополі ніхто нікого не вмовляє. Тільки приходить повістка..і біжать зі страху... аж горить. Хто не приходить..ловлять... І попробуй косо подивитися на їх ТЦК... Не те що роззявити рота. Два племінники жінки. Одного на роботі взяли... через добу вже в Криму соплі пускав. Другий вже півроку у селі ховається з...хати не виходить. Вже заклали..бо кацапи до батьків приходили. Зато у березні 2022 всі з радісними рилами бігли отримувати кацапсячі аусвайси. Можуть виїхати поки ті... хто не отримав кацапсячі аусвайси. А мразоту ..що там живе вже призивають по повній.
показати весь коментар
25.03.2025 11:32 Відповісти
О гуманитарном праве руснявые начнут вопить только тогда, когда их детишек и граждан мигрировавших в сша начнут волочить в армию для защиты Тайваня! А в данной ситуации срали они на ваши права!
показати весь коментар
25.03.2025 02:17 Відповісти
І бусика не треба, і про права не розказують...
показати весь коментар
25.03.2025 04:49 Відповісти
І головне, що ніхто не мукає проти "кацапского тцк", не носить плакати "Нєт бусіфікаціі"...
показати весь коментар
25.03.2025 04:52 Відповісти
Вас все влаштовує з нашою мобілізацією?
Навіть те, що ті хто давав присягу служити, і обороняти нашу країну, ховаються за спинами простих людей?
показати весь коментар
25.03.2025 05:35 Відповісти
... які понавибирали собі слуг папріколу в надії з'**@тись в Польщу "єслішо".
показати весь коментар
25.03.2025 06:10 Відповісти
какие вы видите выходы?
показати весь коментар
25.03.2025 06:12 Відповісти
Артилерії
показати весь коментар
25.03.2025 06:28 Відповісти
це так путін українців викурює з окупованих територій
показати весь коментар
25.03.2025 05:49 Відповісти
Угу. Трамп им отдаст целенькие области, где они начнут мобилизовывать там живущих людей.
показати весь коментар
25.03.2025 06:08 Відповісти
Минулого тижня у віці 105 років помер останній пілот, який брав участь у «Битві за Британію» - груп-кептен https://www.telegraph.co.uk/obituaries/2025/03/18/john-paddy-hemingway-word-war-2-battle-of-britain-raf-pilot/ Джон «Педді» Хемінгвей. Йому був 21 рік, коли він сів у кабіну свого винищувача та полетів на перше бойове завдання.

Серед іншого, смерть поважного ветерана знову викликала питання: «чи здатна ******* британська молодь стійко переносити загрози, виклики та негаразди, в порівнянні з поколінням, що пройшло Другу світову?». Це актуальне питання, бо нині в Британії всерйоз обговорюють можливість війни з РФ. І далеко не всі https://www.telegraph.co.uk/news/2025/03/22/britain-has-produced-a-generation-too-fearful-of-real-world/ тамтешні оглядачі впевнені у своєму молодому поколінні.

Згідно опитувань британська молодь в основному не готова воювати за свою країну. В школах та університетах їх навчають, що історія Британії в цілому є ганебною, бо ґрунтується на колоніалізмі, расизмі та торгівлі рабами, а традиційні британські цінності - сумнівні. Не варто забувати і про велику кількість мігрантів з ісламських країн, які переважно не інтегруються в суспільство, і не мають жодних причин йти воювати за колись велику імперію.

Система штучного благополуччя, з суцільними виплатами, призвела до того, що у молодих британців не виховується самостійність і характер, що призводить до масового інфантилізму. Згідно опитувань майже мільйон молодих британців у віці від 16 до 24 років наразі не навчаються, і не працюють. І це попри велику кількість різних вакансій по всій країні. В британських ЗМІ звичними стали виступи молодих людей, з розповідями про те, що вони занадто схвильовані, щоб працювати. У багатьох діагностуються проблеми з психікою.

Тому не дивно, що на початку 2023 року кількість бажаючих служити в британській армії https://www.dailymail.co.uk/news/article-11646993/Recruit-numbers-Armed-Forces-fall-30-amid-warning-supporting-Ukraine-makes-weaker.html впала на 30%. Натомість зросла кількість звільнень. Люди, які обирали професію воєнного суто з меркантильних міркувань не готові воювати в справжній війні і тепер намагаються звільнитися з армії.

В принципі, все це характерно для будь-якої країни Західного світу. Відомий принцип Кеннеді: «не питай, що країна може зробити для тебе, а питай, що ти можеш зробити для країни» сьогодні працює рівно навпаки. Це системна і ресурсна проблема, яку не варто ігнорувати, і яка обов'язково зіграє свою роль в потенційному збройному протистоянні Європи та РФ.
показати весь коментар
25.03.2025 06:26 Відповісти
Путлєр підписав наказ всім на тот отримать аусвайси до вересня місяця.Під загрозою депортації.Очевидно що разом з аусвайсами будуть вручати повістки.Нашим ухилянтам і ждунам урок.Воювать будуть всі, хто не хоче битись за своєю країну,поженуть у військо окупантів.
показати весь коментар
25.03.2025 07:05 Відповісти
Я проти хведів - провокаторів.
показати весь коментар
25.03.2025 08:12 Відповісти
Ізя, маю вік під 70 років, волонтерю та доначу через ГО "Справа Громад", але вам це не цікаво. Вам хайп подавай.
показати весь коментар
25.03.2025 08:20 Відповісти
Якась ізя розказуватиме мені, що, як і де говорити?! Ізя, не розказуй, що мені робити, а я не розказуватиму тобі, куди тобі йти. Хоча стоп! Я бачу, що ти вже там!
показати весь коментар
25.03.2025 10:08 Відповісти
Ізя, соромлюся запитати, як ти виживаєш в вологих схронах Британії? Мабуть і бурятів не боїшся?
Звиняйте, я ж забув, що ти ТАМ ( надіюсь, ти не забув, що я тебе туди послав?) Там тобі тепло? А як з запахами?
показати весь коментар
25.03.2025 10:52 Відповісти
Ізя, імєю вам сказать, що питання хведі в такій же мірі і вас стосується. Дайте відповідь хведі. Сьогодні хведя вибрав собі за жертву Андрія Собченка, а завтра вас. То ж готуйте хведі відповідь і не забудьте про прапор на вашій аватарці .
показати весь коментар
25.03.2025 08:18 Відповісти
А **** толку з того , що в 14 з Донбасу виїхало 1,5 млн біженців? Ви їх ненавидите більше ніж кацапів.
показати весь коментар
25.03.2025 10:44 Відповісти
Добровольці вже скінчилися. Зараз проходить етап "добровільно-примусово". Слідуючий етап "прикладом в рило" і через підвал на передок.
Ось, як в 2014 році наші "славні" мєнти добровільно з радістб переходили на бік окупантів.
підполковник ГРУ МО рф і. бєзлєр шикуює горлівських мєтів. "Історичне" відео:
https://youtu.be/oBgTcz-4POc?si=O0WF5Vc870sTi6E
ПOПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ - це ЗРАДНИКИ Українського народу.
показати весь коментар
25.03.2025 07:33 Відповісти