9881 відвідувач онлайн

Зеленський привітав працівників СБУ: День сильних людей, чиї результати є одними з найважливіших для України

Зеленський про саміт

Президент України Володимир Зеленський 25 березня привітав працівників Служби безпеки України з професійним святом.

Про це глава держави написав у своєму телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

У своєму зверненні він наголосив, що за час війни СБУ стала бойовою спецслужбою, яка захищає країну не лише від внутрішніх загроз, а й виконує важливі завдання на фронті та в тилу.

"День Служби безпеки України - день сильних людей, чиї результати є одними з найважливіших для України. За час війни СБУ стала бойовою спецслужбою, одним з основних елементів Сил оборони та безпеки, що захищає державу від внутрішніх загроз і забезпечує важливі результати на фронті та в тилу ворога", - заявив Зеленський.

Він такж подякував усім співробітникам СБУ за їхню роботу, підкресливши важливість їхнього внеску у спільну справу захисту країни.

Топ коментарі
+15
Особливо друхдєцтва Ванюшка Бакашкін старався...
показати весь коментар
25.03.2025 11:31 Відповісти
+13
Привітай, Вова, ще лейтенанта Баканова за його потужні довоєнні призначення ) Наумов, Кулініч ... ) та за ігнорування піврічних попереджень західних розвідок про ординське вторгнення в Україну. Можеш ще ордена свому дружбану дати ... насміши пересічних.
показати весь коментар
25.03.2025 11:36 Відповісти
+10
Пам'ятаємо їхні героїчні подвиги на західних кордонах....
Якби не Карпати, важко уявити де б вони були в перші дні війни...
Дудін залишився обороняти Харків, а втік би, був би вже бригадним генералом, а так в сізо сидить.....
показати весь коментар
25.03.2025 11:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Особливо друхдєцтва Ванюшка Бакашкін старався...
показати весь коментар
25.03.2025 11:31 Відповісти
Привіт Іллі Вітюку, сбушнику-мільйонеру)
показати весь коментар
25.03.2025 11:32 Відповісти
Сволота небрита.Не викладуйте новин з ним,він зрадник і повинен сидіти з 2022р
показати весь коментар
25.03.2025 11:35 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2025 11:36 Відповісти
Підтримую, пане Президенте! Ви ведете Україну до перемоги!
показати весь коментар
25.03.2025 11:41 Відповісти
То в тебе такий жарт чи загострення хвороби?
показати весь коментар
25.03.2025 11:55 Відповісти
другана бакЛанова привітав, Зенелох ?
показати весь коментар
25.03.2025 11:52 Відповісти
У друХа дєтства, Ванюші Баканова сєгодня празднік. Єго дружок ВоФа Зєлєнскій праздравіл.
показати весь коментар
25.03.2025 11:54 Відповісти
ну не всі там сильні, як і в ЗСУ., поліції, прокуратурі і т.д. Було б кращим більш активно звільнятися від кацапських щурів і пристрсуванців.
показати весь коментар
25.03.2025 11:57 Відповісти
Ви ще не зрозуміли, що чіпати і «реформувати» марьянами, шабуніними і лємєніви, баканов і рябошляпкой під прикриттям геошників вищечепкрелічених КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА БУЛО?????????!
Що ше має статися аби це усвідомити?!😡😡😡
показати весь коментар
25.03.2025 12:56 Відповісти
А сильного літінанта Бакланова, найкращого керівника СБУ всіх часів, чотирижди не лох привітав зі святом?
показати весь коментар
25.03.2025 12:40 Відповісти
Вова, а Романа Червінського особисто привітати слабо, шмаркля ти зелена...?
показати весь коментар
25.03.2025 12:43 Відповісти
Кулинич тоже стронгмэн?Сильными и умными не могут быть те,кто не замечает агента сивковича и его подрывную деятельность.
показати весь коментар
25.03.2025 12:45 Відповісти
Баканова, Наумова та Кулинича...
показати весь коментар
25.03.2025 12:58 Відповісти
В СБУ петушар радянських більше,ніж ви собі можете уявити.Зачистки ніякої не по сьогоднішній день.
показати весь коментар
25.03.2025 14:56 Відповісти