9405 відвідувачів онлайн

Каллас зіткнулася з критикою через жорстку позицію щодо Росії та США, - Politico

каллас,кая

Верховна представниця ЄС із закордонних справ Кая Каллас зазнала критики за різкі заяви щодо Росії та розбіжності з адміністрацією президента США Дональда Трампа.

Про це повідомила газета Politico із посиланням на неназваних дипломатів, обізнаних з цим питанням, інформує Цензор.НЕТ.

Дипломати ЄС висловили невдоволення її стилем керівництва та ініціативами, що не були узгоджені з країнами-членами.

Проблеми Каллас почалися з першого дня на посаді, коли під час візиту до Києва вона написала в соцмережі X: "Європейський Союз хоче, щоб Україна виграла цю війну". Деякі дипломати вважають, що така риторика виходить за рамки усталених формулювань ЄС щодо війни в Україні.

Як пише видання, особливу критику викликали її пропозиції щодо військової допомоги Україні. У лютому Каллас закликала країни ЄС знайти щонайменше 1,5 млн артилерійських снарядів, що було сприйнято як тиск на держави-члени. Дипломати з Північної та Східної Європи відзначили, що вона не заручилася підтримкою ключових країн, зокрема Франції, перш ніж публічно висунути ініціативу.

Зазначається, що також Каллас закидають розбіжності з адміністрацією президента США Дональда Трампа. Вона не змогла організувати зустріч із держсекретарем США Марко Рубіо, а після напруженої розмови Володимира Зеленського з Дональдом Трампом написала, що "вільний світ потребує нового лідера". Це викликало невдоволення серед країн ЄС, які прагнуть підтримувати відносини з Білим домом.

"Більшість країн не хочуть розпалювати відносини зі США. Сказати, що вільний світ потребує нового лідера, це зовсім не те, що більшість лідерів хотіли б сказати", – сказав один зі співрозмовників.

Топ коментарі
+52
Гарний стіль. Правильний стіль. А безяйцевим сраколізам чомусь не подобаєтся її стіль.
показати весь коментар
26.03.2025 17:09 Відповісти
+38
у Каллас просто є "яйця" .. на відміну від курячих у трампона по 17 та інших "неназваних дипломатів"
показати весь коментар
26.03.2025 17:10 Відповісти
+31
Усе правильно дiвчина говорить. Чого до@балися?
показати весь коментар
26.03.2025 17:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гарний стіль. Правильний стіль. А безяйцевим сраколізам чомусь не подобаєтся її стіль.
показати весь коментар
26.03.2025 17:09 Відповісти
Мудаки из клана ЛГБД тьфу педики гномики...
показати весь коментар
26.03.2025 17:16 Відповісти
Эдуард Рыбченко , ruski , ti konechno ***** ...no niputai sebia s ludmi . A to chto u nas v verhah mnoga takih ruskih ..... , eta ni novost , paetamu nechevo udivlatsa takim vazmushceniam . 🤷
показати весь коментар
26.03.2025 18:29 Відповісти
Вылезло Среднего рода недоумок...
показати весь коментар
26.03.2025 18:42 Відповісти
Eta ti pro svaio razhdenia , nu bivaiet bivaiet....
показати весь коментар
26.03.2025 20:35 Відповісти
****** всілякі заважають
показати весь коментар
26.03.2025 17:20 Відповісти
А ти довго протримаешся тут?
показати весь коментар
26.03.2025 18:26 Відповісти
Можеш пі**увати вже на паРашу
показати весь коментар
26.03.2025 19:12 Відповісти
Наверняка и тут не обошлось без путлеровских продажных щелкопёров, кто же ещё может критиковать за справедливую критику?

Я думаю Каллас молча справит на критиков малую нужду и на этом всё закончится.
показати весь коментар
26.03.2025 17:10 Відповісти
у Каллас просто є "яйця" .. на відміну від курячих у трампона по 17 та інших "неназваних дипломатів"
показати весь коментар
26.03.2025 17:10 Відповісти
У трампона взагалі якийсь дурдом. Маска вже цькувати почали першого
показати весь коментар
26.03.2025 17:41 Відповісти
Усе правильно дiвчина говорить. Чого до@балися?
показати весь коментар
26.03.2025 17:11 Відповісти
Те, що її будуть критикувати навіть в тому демократичному ЄС було очевидно вже після її призначення - з маленької балтійської країни - на таку високу посаду. За кожну її помилку чи не помилку на користь Україні будуть її довбати представники просто від більших країн, від проросійських лідорів чи куплених кацапами. Їй нічого не вибачать. А Кая - молодець! Тримайся , славна смілива дівчино!
показати весь коментар
26.03.2025 23:44 Відповісти
Було б непогано щоб жорсткі слова Каллас підкріплювались солдатами з Естонії або інших країн Євросоюзу, а не просто залишались словами.
показати весь коментар
26.03.2025 17:12 Відповісти
Не туди інтерпретуєте...
показати весь коментар
26.03.2025 17:24 Відповісти
які солдати з Естонії? Це не Британія, не Німеччина, не Бельгія. Естонія межує з кацапнею. їм самим потрібні солдати, щоб кордон з кацапами прикривати.
показати весь коментар
26.03.2025 17:54 Відповісти
Заяви це і є "жорстка" позиція? Клоунесса
показати весь коментар
26.03.2025 17:16 Відповісти
Просто пані не усвідомила що ліберально-ідеалістичні часи змінилися і слова які не підкріплені ні чим вже не в моді.
показати весь коментар
26.03.2025 17:17 Відповісти
Вона якраз це чудову усвідомила. Нас відміну від куколдів які дрищуть під себе при одній думці розгнівати парашку чи Дональд дака які давно поклали величезний болт на весь ЄС
показати весь коментар
26.03.2025 17:24 Відповісти
неназваних дипломатів з Угорщини та Словаччини можно посилати прямим текстом без дипломатичних еківоків. Коли назовуться, то слова "нахєр" і "хєрвам" у тексті прийдеться замінити.
показати весь коментар
26.03.2025 17:17 Відповісти
хм. не здивуюсь, якщо ті неназвані дипломати - це макаронники чи французи з німцями.
показати весь коментар
26.03.2025 17:56 Відповісти
Так це Угорщина і Словаччина. Але в першу чергу Італія та Франція. Французи це взагалі майстри товкти воду в ступі. Скільки було галасу з так званою коаліцією охочих, а по факту якщо в Україні і будуть іноземні військові, то французів серед них не буде.
показати весь коментар
26.03.2025 18:59 Відповісти
Тут можна обрати офіс "неназваних дипломатів" та відправити автентичний переклад посилання:
https://natribu.org/ua/
показати весь коментар
26.03.2025 19:43 Відповісти
Європейський Союз хоче, щоб Україна програла цю війну?
показати весь коментар
26.03.2025 17:24 Відповісти
а хіба це ще неясно комусь?
показати весь коментар
27.03.2025 00:13 Відповісти
*уйлососи хочуть, щоб всі були такими, як вони? Ти диви, як осміліли з приходом трампофашиків!
показати весь коментар
26.03.2025 17:24 Відповісти
Можу назвати поіменно цих неназваних дипломатів - орбан сіярто і фіца .
Нах цих путлєровських сраколизів . !
Каллас молодчина . !!
показати весь коментар
26.03.2025 17:28 Відповісти
Т.є. ці критикани, досі вважають Трампа лідером вільного світу? Це після того, як він висцявся їм в очі, а потім ще й висрався на голови?
показати весь коментар
26.03.2025 17:31 Відповісти
Посмотрим, что эти европейские бюргеры будут говорить, когда трамповские штаты начнут присоединять к себе Гренландию. Впрочем думаю будет тоже самое. Ведь им хочется продолжать сытно есть и сладко спать.
показати весь коментар
26.03.2025 17:32 Відповісти
Справа в тому, що увесь політикум просякнутий старими кадрами, що виховані з думкою - якщо диктатуру довго годувати грошима (шляхом торгівлі), то рано чи пізно з неї вийде демократія.
Не вийде, в результаті буде просто диктатура, що відкормившись на демократичних грошах, починає експансію назовні. Історичні приклади це доводять.
показати весь коментар
26.03.2025 17:33 Відповісти
дівчатка в штанцях з мікротестикулами злякались справжнього мужика в спідниці?
показати весь коментар
26.03.2025 17:41 Відповісти
Заздрять...
показати весь коментар
26.03.2025 19:15 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2025 19:38 Відповісти
Червоний Тромб починає тиснути на ЄС через слабких політиків на сильних. Це теж саме відбуваєтья в США, чекайте ,ще й ЗМІ будуть закривати, що нелояльні до іржавого. Тромб хоче закупорити судини європи
показати весь коментар
26.03.2025 18:17 Відповісти
Зустріч з Рубіо не відбулася тому що Трамп і його команда *** клали на всі інституції ЄС. Тому показово ігнорують всіх керівників Єврокомісії, Євроради та Європарламенту. Чому? Бо Трамп бажає розвалити ЄС, щоб мати можливість диктувати свої економічні забаганки окремим відносно слабким країнам. Нажаль серед урядів ЄС не має розуміння що з ними хочуть зробити.
показати весь коментар
26.03.2025 18:53 Відповісти
"Більшість країн не хочуть розпалювати відносини зі США. Сказати, що вільний світ потребує нового лідера, це зовсім не те, що більшість лідерів хотіли б сказати"

А что они хотят сказать? Их устраивает лидерство МАГА которые добиваются победы в Европе ультраправых евроскептиков? Это же конец Свободному миру
показати весь коментар
26.03.2025 18:59 Відповісти
Сказано влучно ,але все ж краще, щоб мовою а не "язиком"
показати весь коментар
26.03.2025 19:16 Відповісти
Правильно дала подзатыльник ржавому.

Лидер свободного мира не имеет права угрожать своим союзникам окупацией, начинать торговые войны сразу со всеми союзниками и делать blow job диктатору п у тину у всех на виду.

Она лишь констатировала факт - нужен новый лидер, а так как сша экономика еще увесистая, то нужна группа лидеров типа франция, британия, немцы и поляки + на азиатском театре - япония, нормальная корея, тайвань, филиппины, малазия, австралия и новая зеландия.
показати весь коментар
26.03.2025 21:07 Відповісти
Зате Угорщину і Словаччину ніхто не критикує. Калас погана. Не переплутайте