9743 відвідувача онлайн

Франція надає Україні додаткові 2 млрд євро військової допомоги, - Макрон

Еманнюель Макрон оголосив пакет допомоги

У середу, 26 березня, президент Франції Емманюель Макрон повідомив, що Париж надає Україні додаткові 2 мільярди євро військової допомоги.

Про це французький лідер повідомив під час під час брифінгу з президентом Зеленським в Єлисейському палаці, інформує Цензор.НЕТ.

Макрон зазначив, що допомога відповідатиме першочерговим потребам ЗСУ.

"Хотів би сьогодні оголосити новий пакет військової підтримки України вартістю 2 млрд євро", - сказав очільник Франції.

До пакета допомоги Україні увійдуть увійдуть протитанкові ракети Milan, засоби ППО - ракети MICA, ракети, якими оснащені літаки Mirage, ракети наземного захисту Mistral. Також Франція продовжуватиме співпрацювати з Україною в обміні розвідданими.

"Це боєприпаси, включно з дистанційно керованими боєприпасами. І це також виробництво техніки в Україні завдяки партнерським відносинам з нашими оборонними підприємствами", - заявив Макрон. 

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський прибув до Франції.

Топ коментарі
+16
Viva La France
показати весь коментар
26.03.2025 21:02 Відповісти
+13
Тут немає "повинна". Бо ані Франція, ані Норвегія нам нічого не винні.
показати весь коментар
26.03.2025 21:12 Відповісти
+11
Merci la France
показати весь коментар
26.03.2025 21:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
2 мільярди євро військової допомогитце - це добре!
Головне, щоб побільше....
показати весь коментар
26.03.2025 20:56 Відповісти
виходячи з того, що у Норвегії проживає у дванадять разів менше населення, то Норвегія повинна надати 2/12=170 тисяч євро. Але у норвегів зламався калькулятор, то вони прикинули висоту пачок просто на око, і надали сім з половиною мільярдів євро на віськову допомогу.
показати весь коментар
26.03.2025 21:09 Відповісти
Тут немає "повинна". Бо ані Франція, ані Норвегія нам нічого не винні.
показати весь коментар
26.03.2025 21:12 Відповісти
слушне зауваження. Мені треба було написати замість "повинна" - "логічно могла".
показати весь коментар
26.03.2025 21:15 Відповісти
Слова зрілого мужа, а не рижого п.діка. Донні, а у у.
показати весь коментар
26.03.2025 21:32 Відповісти
повинні, повинні. якщо хочуть щоб і надалі українці своїми життям їх стурбованість і занепокоєнісь захищали то й і не таке дадуть.
показати весь коментар
26.03.2025 21:42 Відповісти
тисяч?
показати весь коментар
27.03.2025 04:29 Відповісти
вибачаюсь, 170 мільйонів. Але ж ви мене зрозуміли.
показати весь коментар
27.03.2025 15:18 Відповісти
120...
самі вимрут от водки
показати весь коментар
14.04.2025 18:00 Відповісти
Братья, подзатыльник... вы в своем уме? это руцкий способ дружбы?
Отгородиться навсегда от империи зла, на своей земле говорить на своем языке, быть частью Европы, а не москальской тьмы - это выбор украинцев.
Благодарность всем друзьям Украины за реальную помощь и поддержку в борьбе с людоедом.
Слава ЗСУ - мужественным и отважным - главному дипломату Украины.
показати весь коментар
27.03.2025 08:09 Відповісти
"Помощи" или "кредит"?
показати весь коментар
26.03.2025 20:59 Відповісти
Хабарь,,,), там щось є про кредит??
показати весь коментар
26.03.2025 21:08 Відповісти
Viva La France
показати весь коментар
26.03.2025 21:02 Відповісти
Merci la France
показати весь коментар
26.03.2025 21:06 Відповісти
Тобто суто оборонна зброя. Відбиватися. Дай вже атакуючу, звільняти нашу землю. Рафалі з нормальними ракетами для повітряних боїв.
показати весь коментар
26.03.2025 21:07 Відповісти
Рафале давай і дальнобійні ракети до них
показати весь коментар
26.03.2025 21:10 Відповісти
×уйлу по їплу, не зупиняйтеся, пане Макрон
показати весь коментар
26.03.2025 21:12 Відповісти
Франція - вперед! Європа понад усе! Штати не є надійним партнером, принаймі за президентства трампа.
показати весь коментар
26.03.2025 21:19 Відповісти
Пане Макрон, мiлостi просiм до нас, на травневi шашлики!
показати весь коментар
26.03.2025 21:33 Відповісти
дальнобойні ракети хай би краще дав, жабоїди.
гроші зеєрмакі порозкрадають.
показати весь коментар
26.03.2025 21:44 Відповісти
Щиро дякуємо, Друзі.
показати весь коментар
26.03.2025 22:05 Відповісти
Франція дає а криси з МОУ, прокладці в Польщі віддають, за якими борг 23 ярда весить
показати весь коментар
26.03.2025 22:23 Відповісти
Супер!
Надійде одразу чи частинами, пакетами у 2025, 2026 і 2027 роках?
Німеччина свою допомогу в 3 млрд розрахувала на кілька років
показати весь коментар
26.03.2025 22:41 Відповісти
Діла Наполеона - живуть .Франція Велика держава