Окупанти атакували Конотоп "шахедами", повторний удар здійснили по рятувальниках

У ніч проти 27 березня російські загарбники атакували Конотоп безпілотниками, цілили по цивільній інфраструктурі.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін.
Він повідомив, що повторний удар прийшовся по місцю де працювали екстрені служби після попередньої атаки.
"Спроба вдарити по рятувальниках і швидких", – зазначив міський голова.
Зазначається, що під час першого удару безпілотників одна людина дістала поранення.