11115 відвідувачів онлайн

КНДР могла відправити до РФ ще щонайменше 3 тис. військових, - Південна Корея

КНДР відправляє нових військових до Росії

Північна Корея могла додатково направити до Росії щонайменше 3 тисячі військових у січні та лютому 2025 року.

Про це пише Yonhap, передає Цензор.НЕТ.

"Із близько 11 000 північнокорейських військовослужбовців, направлених до Росії, було зафіксовано близько 4 000 втрат. Імовірно, у січні та лютому було додатково відправлено понад 3 000 осіб", - зазначили в Об'єднаному комітеті начальників штабів.

Також КНДР продовжує постачати Росії ракети, боєприпаси та артилерійське обладнання, зокрема "значну кількість балістичних ракет малої дальності та близько 220 одиниць 170-мм самохідних гаубиць і 240-мм реактивних систем залпового вогню".

За даними військових Південної Кореї, ймовірно, КНДР працює над технологічною модернізацією для запуску чергового військового супутника-шпигуна. Проте наразі ознак, що запуск відбудеться найближчим часом, немає.

Топ коментарі
+6
Україні потрібні союзники які реально допомогають перемогти сросію,а не статисти,статист в нас і так є,кожен вечір свої дебільні відосіки виставляє.
показати весь коментар
27.03.2025 08:22 Відповісти
+1
час Україні виставляти рахунок Південній Кореї
показати весь коментар
27.03.2025 08:12 Відповісти
+1
А Пд Корея підсобила нам танками - нє?
показати весь коментар
27.03.2025 08:15 Відповісти

Завантаження...