9693 відвідувача онлайн

Колишній суддя Бобров напідпитку стріляв у спальному районі Києва в 2022 році: суд його виправдав

Юрій Бобров стріляв у ЖК в Києві. Його виправдали

Суд виправдав голову управління правового забезпечення Генерального штабу ЗСУ Юрія Боброва, який влаштував стрілянину в спальному районі Києва у червні 2022 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у вироці Голосіївського райсуду Києва.

Так, 11 березня 2025 року оголосив вирок у справі Боброва, якого обвинувачували у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство).

Згідно з матеріалами, 10 червня 2022 року озброєний Юрій Бобров напідпитку із родичем влаштував ДТП на території житлового комплексу "Казка". Він погрожував охоронцям та відвідувачам. Згодом він здійснив "неприцільний постріл з пістолету GLOCK 17 в напрямку перебування великої кількості цивільних осіб та малолітніх дітей на території двору житлового будинку".

Суд вбачає "достатніми підстави для ухвалення у цьому кримінальному провадженні виправдувального вироку в порядку п. 3 ч. 1 ст. 373 КПК України у зв`язку з недоведеністю наявності складу кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 296 КК України у діяннях (Боброва. - Ред.), зокрема об`єктивної та суб`єктивної сторони, шкідливих наслідків".

Відтак, суддя Голосіївського райсуду Києва визнав Боброва невинуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 4 ст. 296 КК України та виправдав його "на підставі п. 3 ч. 1 ст. 373 КПК України у зв`язку з недоведеністю того, що у діянні обвинуваченого є склад кримінального правопорушення".

Що відомо про Юрія Боброва

Юрій Бобров - суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду, якого мобілізували до військової служби на посаду начальника управління правового забезпечення Генерального штабу та полковника юстиції.

На час розслідування його відсторонили від виконання обов’язків.

За даними ЗМІ, прокуратура подавала заяву до Вищої ради правосуддя про тримання Боброва під вартою, проте члени ВРП двічі вирішували залишити його на посаді.

"6 березня 2025 року Вища рада правосуддя вирішила відкрити дисциплінарну справу щодо судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду Юрія Боброва. Своїм рішенням ВРП скасувала ухвалу Першої дисциплінарної палати про відмову у притягненні судді до відповідальності", - зазначали журналісти.

Топ коментарі
+15
голова управління правового забезпечення Генерального штабу ... Окуєнна посада .. І таких дармоїдів в армії 60%
показати весь коментар
27.03.2025 15:48 Відповісти
+11
Тобто напідпитку - обтяжуюча обставина. Застосування зброї незалежно від причин та шкоди - то будь-кого з нас вже дві години п.дили б по нирках в мусарні (саме так, саме вони повернулись "к істокам"). А тут нікого не вбив - ну чого ви усі? Ну він же ж файне лай.... Ой, файний хлопчик! Ну хильнув не вашої водяри, а нормального віскаря, ну покатався трохи, ну пошмаляв. Але ж "ето другое, ви непанімаіті"?
показати весь коментар
27.03.2025 15:49 Відповісти
+9
І не тільки від прізвища, а, насамперед, від вчинків. Це в нас судійсько-прокурорська-мусорська каста така. Ворон ворону очі не виклює!
показати весь коментар
27.03.2025 16:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Боброфф...яке милозвучне українське прізвище
показати весь коментар
27.03.2025 15:45 Відповісти
Але лаптями смердить...
показати весь коментар
27.03.2025 15:48 Відповісти
І не тільки від прізвища, а, насамперед, від вчинків. Це в нас судійсько-прокурорська-мусорська каста така. Ворон ворону очі не виклює!
показати весь коментар
27.03.2025 16:06 Відповісти
А якийсь простий солдат отримав підозру,замах на вбивсто двох і більше людей і отримав би років 7 без варіантів!
показати весь коментар
27.03.2025 17:21 Відповісти
голова управління правового забезпечення Генерального штабу ... Окуєнна посада .. І таких дармоїдів в армії 60%
показати весь коментар
27.03.2025 15:48 Відповісти
Тобто є ще при штабі правління .. А ми тут говорим про совок.🤣🤣
показати весь коментар
27.03.2025 15:58 Відповісти
Готуймося - це майбутня влада України
показати весь коментар
27.03.2025 15:48 Відповісти
Тобто напідпитку - обтяжуюча обставина. Застосування зброї незалежно від причин та шкоди - то будь-кого з нас вже дві години п.дили б по нирках в мусарні (саме так, саме вони повернулись "к істокам"). А тут нікого не вбив - ну чого ви усі? Ну він же ж файне лай.... Ой, файний хлопчик! Ну хильнув не вашої водяри, а нормального віскаря, ну покатався трохи, ну пошмаляв. Але ж "ето другое, ви непанімаіті"?
показати весь коментар
27.03.2025 15:49 Відповісти
Це не отой, як абдристович, незамєнімий розвєдчік з ГШ ЗСУ, усіх врємьон і народоф?? Якого тільки убожества, не зібралося на посадах в органах державної влади, з 2014 -2019 років!?
показати весь коментар
27.03.2025 15:49 Відповісти
Це вже не судова система, а система захисту влади і привладних від правосуддя.
показати весь коментар
27.03.2025 15:49 Відповісти
Вона завжди така була, я от одного не розумію нах... їм зарплати такі зробили і пенсії, якщо рівень корупції тільки виріс..

Посада судді від 150к, десь і напорядок більше... всі це знають, туди просто не можуть прийти нормальні люди в апреорі... вкладати такі гроші, можуть тільки ті, хто готовий потім виносити неправомірні рішення...
показати весь коментар
27.03.2025 15:57 Відповісти
тобто стріляти можна ..

яке чудове зельоне кривосуддя
показати весь коментар
27.03.2025 15:49 Відповісти
Це він просто відганяв киян від кострища, де варилась юшка для падлюки та йього подонків з мівіни - вони її, мівну, дрюкали цілий тиждень, як кур...и, казали.
показати весь коментар
27.03.2025 15:51 Відповісти
неприцільний постріл з пістолету GLOCK 17 в напрямку перебування великої кількості цивільних осіб та малолітніх дітей на території двору житлового будинку не є склад кримінального правопорушення.
показати весь коментар
27.03.2025 15:52 Відповісти
та то пздц, саме хотів сам написати, оце за тиких і таке "правосуддя" йди і воюй, потім плачуться що в СЗЧ йдуть.
показати весь коментар
27.03.2025 16:07 Відповісти
А якщо і поцілив би, то теж нічого не було б.
Згадайте, як в Переяславі п'ять п'яних мусорів влаштували стрільбище в житловій забудові і вбили 5-ти річного К. Тлялова.
Обвинувальний акт щодо вбивства 5-річного Кирила Тлявова направили до суду. Справу розслідували за статтями «***********, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї» і «вбивство через необережність».
Одного експоліцейського засуджено до 4 років ув'язнення, але його звільнили в залі суду. Суд ухвалив врахувати його строк перебування під вартою, тому термін відбування покарання скорочено до пів року, адже до цього 3,5 роки він перебував у СІЗО. Також суд зобовʼязав його виплатити 1 млн грн потерпілим. Іншого експравоохоронця звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки, ще двох фігурантів - виправдано.
показати весь коментар
27.03.2025 18:38 Відповісти
ви шо смішні?
хто ж його засудить?
він - діючий суддя адмінсуду, мобілізований на модну та дуже жирну посаду в гш мо в чині полковника
суд певно не дивився відео того, який "фестиваль" із пальбою з глока в бік дітей влаштував цей суддя-воєн на вході у під'їзд модного елітного київського жк
цікаво, якби куля влучила (на дай Боже) у дитину чи рідного судді, який закрив справу, то чи змінив би він свою думку?

https://censor.net/ua/photonews/3347583/posadovets_genshtabu_vystrilyv_u_bik_diteyi_v_spalnomu_rayioni_kyyeva_reznikov_doruchyv_rozpochaty_slujbove
показати весь коментар
27.03.2025 15:58 Відповісти
Прокурорів також варто згадати, без них б такого рішення не виннесли, вони б мали "посприяти", запізнившись з деякими доказами та клопотаннями...
показати весь коментар
27.03.2025 16:00 Відповісти
Та хаи стріляє - чим би дитя не тішилось - лиш би не плакало
показати весь коментар
27.03.2025 16:00 Відповісти
Такий стрілець , і в тилу пропадає. Відправте його на нуль.
показати весь коментар
27.03.2025 16:13 Відповісти
Може обнуліть,Ви мали на увазі???
показати весь коментар
27.03.2025 17:22 Відповісти
Просто на нуль. Людина ******** стріляти. Там її талант стане в нагоді.
показати весь коментар
27.03.2025 17:40 Відповісти
Это ДНО !
показати весь коментар
27.03.2025 16:16 Відповісти
Не судите, да не судимы будете, ибо каким судом судите, таким будете судимы; и какою мерою мерите, такою и вам будут мерить. https://ru.wikisource.org/wiki/ru:%D0%9E%D1%82%20%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%84%D0%B5%D1%8F%20%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D0%B5%20%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5 Матфея 7:1-5
показати весь коментар
27.03.2025 16:30 Відповісти
Панове журналісти, лайфак: обов'язково наводьте інформацію, хто його папа, або яким ще чином простий радянський хлопчик став суддею, а наприклад я - ні. Чи не купив він місце часом? За які кошти?
показати весь коментар
27.03.2025 19:02 Відповісти