РФ звинуватила Україну в порушенні припинення ударів по енергооб’єктах: Генштаб спростував заяви
Чергові заяви Міністерства оборони РФ про нібито порушення Україною умов припинення вогню щодо енергетичних обʼєктів не відповідають дійсності.
Про це повідомили у Генштабі, передає Цензор.НЕТ.
Зазначається, що 25-27 березня Сили оборони України не завдавали ударів БПЛА по енергетичних об’єктах РФ у Курській і Брянській областях, а також по енергетичних обʼєктах на території тимчасово окупованого росіянами українського Криму.
"Військове відомство країни-агресора продовжує штампувати фейки, з метою безпідставних звинувачень України та затягування війни", - додали у командуванні.
Заяви Міноборони РФ
"26 березня близько 17.00 у Брянській області внаслідок атаки українського БПЛА по об'єкту філії ПАТ "Россети Центр" - "Брянськенерго" сталося відключення високовольтної лінії 10 кВ із припиненням електропостачання споживачів у Климовському районі.
Російськими засобами ППО над територією Криму в районі мису Тарханкут збито український ударний БПЛА літакового типу, об'єктом атаки якого було наземне обладнання Глібовського підземного сховища газу", — стверджувало російське оборонне відомство 27 березня.

Це те, що вони робили на Донбасі з 2014-го року...
це ж, начебто на чорному морі?
і новоросійськ в тому числі. і туапсе, і краснодар.
афігєнне перемир'я підписав зе!гніда.