11366 відвідувачів онлайн

Остаточне рішення про відправлення німецьких військ в Україну залежатиме від багатьох параметрів, - Пісторіус

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус не виключив можливості направлення військового контингенту в Україну для моніторингу потенційного припинення вогню.

Про це він сказав під час зустрічі з журналістами в Берліні 27 березня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.

Пісторіус сказав, що не може уявити "ситуації, в якій Німеччина не брала б участі в тому, що буде результатом переговорів про припинення вогню або навіть про мир".

"Але це має бути вирішено, коли прийде час, і це залежить від багатьох параметрів, як-то: скільки військ буде прийнято в межах перемир'я? яким може бути мандат? хто братиме в ньому участь?" - зауважив міністр.

Очільник Міноборони Німеччини додав, що Берлін не буде обговорювати ці питання публічно "до того, як стане зрозуміло, чи буде у нас перемир'я чи ні".

Заяви Пісторіуса пролунали тоді, коли європейські лідери "коаліції охочих" зустрілися в Парижі разом з президентом України Володимиром Зеленським, щоб обговорити потенційне припинення вогню та військову підтримку Києва.

Раніше повідомлялось, що в Європі на тлі дискусій про відправлення військ в Україну для гарантування безпеки хочуть розглянути й альтернативні варіанти.

Топ коментарі
+3
Вожди 3-го рейка порешительнее тебя были. Это мягко говоря.
показати весь коментар
27.03.2025 19:10 Відповісти
+3
одне рівняння з багатьма параметрами має безліч розв'язків, в залежності від того які параметри будуть підсовуваться )
показати весь коментар
27.03.2025 19:16 Відповісти
+1
Головне щоб костюмчик сидів
показати весь коментар
27.03.2025 19:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
якщо параметрів багато.то війск німецьких не буде в Україні(вони і накуй даром не потрібні)
показати весь коментар
27.03.2025 19:08 Відповісти
Головне щоб костюмчик сидів
показати весь коментар
27.03.2025 19:09 Відповісти
Hände Hoch - Meine Kleine
показати весь коментар
27.03.2025 19:10 Відповісти
Війна - хєрня. Головне - маневри.
показати весь коментар
27.03.2025 19:10 Відповісти
Вожди 3-го рейка порешительнее тебя были. Это мягко говоря.
показати весь коментар
27.03.2025 19:10 Відповісти
Alexey Poltorak - відповідаю українською мовою: німці,мої далекі родичі, ( доречі,як і євреї, але не родичі) не мають,нажаль золотої середини. У них або все,або нічого! Дві нації максималістів. Здається,в розгромі Германії,союзники трохи перестаралися...
показати весь коментар
27.03.2025 19:25 Відповісти
отакої!
рішення одне, але ж параметрів овердохєріщааа.
так шо, краще, ще поговорити, подомовлятись.
ще пару трійку коаліцій.
як приклад: коаліцію, з коаліційників.
рила ті ж. промови ті ж.
але, як потужно, по новому звучить.....
показати весь коментар
27.03.2025 19:14 Відповісти
Короче воюйте до 2030 года, как говорил глава немецкой разведки, а потом поможем... Может быть.
показати весь коментар
27.03.2025 19:14 Відповісти
одне рівняння з багатьма параметрами має безліч розв'язків, в залежності від того які параметри будуть підсовуваться )
показати весь коментар
27.03.2025 19:16 Відповісти
...концепція відправлення військового контингенту є дуже спрощеним розумінням ідей фрейду
іноді сигара є просто сигара
показати весь коментар
27.03.2025 19:33 Відповісти
тю, а шо, хтось сподівався на інше?
показати весь коментар
27.03.2025 19:40 Відповісти
Спасибо, товарищ ********, за вашу откровенность.
показати весь коментар
27.03.2025 19:56 Відповісти