10924 відвідувача онлайн

Леммі про нічну атаку РФ по Україні: Путін повинен погодитися на негайне, повне, безумовне припинення вогню

Леммі розповів, що Британія інвестує у виробництво українських дронів

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі відреагував на черговий масований удар Росії по Україні, що відбувся 28 березня.

Про це він написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

Він заявив, що такі дії суперечать переговорам про припинення вогню та закликав Кремль негайно зупинити бойові дії.

"Росія все ще атакує Україну, незважаючи на переговори про припинення вогню. Ці атаки призводять до вбивств і шкоди мирним жителям, а також є повідомлення про пошкодження енергетичної інфраструктури. Путін повинен погодитися на негайне, повне, безумовне припинення вогню, що є першим кроком до справедливого та міцного миру", - написав Леммі.

За даними Повітряних сил ЗСУ, в ніч на 29 березня російські окупанти атакували Україну 163 дронами, з яких 89 було збито, а 51 дрон-імітатор втратив локацію без негативних наслідків.

Внаслідок удару постраждали Харківська, Сумська, Полтавська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська та Запорізька області.

Також повідомляється, що це була вже восьма комбінована атака на об’єкти групи "Нафтогаз" з початку року та вісімнадцята - від початку повномасштабного вторгнення. Голова "Нафтогазу" Роман Чумак повідомив, що фахівці працюють над ліквідацією наслідків та оцінкою пошкоджень.

Топ коментарі
+5
Вы или слишком наивны, или слишком глупы, ваши призывы, это глас вопиющего в пустыне!

Кремлёвский вурдалак понимает только тогда, когда ему объясняют кувалдой по его пустой башке!
показати весь коментар
28.03.2025 17:52 Відповісти
+3
посадити ***** у Гаагу
показати весь коментар
28.03.2025 17:49 Відповісти
+2
Чому він має погодитися на мир? Його хтось з Заходу додавлює?
показати весь коментар
28.03.2025 17:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
посадити ***** у Гаагу
показати весь коментар
28.03.2025 17:49 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=PEUhX3hZhuE
показати весь коментар
28.03.2025 17:52 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2025 17:53 Відповісти
Коли я теж засумнівався, мені тут кілька форумчан на підвищених тонах доводили, що саме рф, а не Україні, життєво необхідно перемир'я. Виявляється не так вже й необхідно.
показати весь коментар
28.03.2025 18:02 Відповісти
Скажи голосніше, а то х..ло не чує, що він щось там має зробити.
показати весь коментар
28.03.2025 17:58 Відповісти
куйло "ложив" на те."що він повинен" і нагинає США.ЄС , НАТО І УКРАЇНУ НА ТЕ, ЩО ВОНИ ЙОМУ "ПОВИННІ "
показати весь коментар
28.03.2025 18:01 Відповісти
Леммі це Борису Джонсонюку сказав...?
показати весь коментар
28.03.2025 18:02 Відповісти
А як ні, то шо?

Закинете пару "брімстоунів" У Приморсько-ахтарськ?
показати весь коментар
28.03.2025 18:11 Відповісти
"Путін повинен погодитися на негайне, повне, безумовне..."
Чувак, ти говориш до сарани! Це ж комахи!
показати весь коментар
28.03.2025 18:31 Відповісти
Настав час надати "Гарпуни" та "Томагавки".Тоді бесіда веселіше піде.
показати весь коментар
28.03.2025 18:44 Відповісти
Захід так "випестив" пуйла ,що тепер він нікому нічого не "повинен"
показати весь коментар
28.03.2025 18:52 Відповісти
Росія має зупини обстріли. Слухаючи європейських політиків хочеться запитати а то шо? Мир об"єднаться і вдарить по росії? Ні. Чи може європейські війська ввійдуть і приймуть участь у боях разом з ВСУ? Ні. Чи може зброю дадуть вдостать? Теж ні. Такщо, заяви Леммі це чергова стурбованність.
показати весь коментар
28.03.2025 18:55 Відповісти
Скоро Нібензя і Медведєв покажуть ООН і всьому світу разом з Леммі фігуральний середній палець.
показати весь коментар
28.03.2025 18:57 Відповісти
Путін побував на якомусь "кориті" підводному човні і заявив, що добиватиме Україну, і не думає припиняти війну. Що і Пр.Трамп хотів довести всьому Світу..... як Путін хоче світу.
показати весь коментар
28.03.2025 20:53 Відповісти