10595 відвідувачів онлайн

Трамп заявив, що США "потрібна Гренландія"

Президент США Дональд Трамп

Американський президент Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам потрібна Гренландія для нібито міжнародної безпеки.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами в Білому домі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ABC News.

Так Трамп відреагував на непроханий візит віцепрезидента США Джей Ді Венса та його дружини на острів 28 березня.

За його словами, Гренландія є "дуже важливою" для міжнародної безпеки.

"Це не питання, чи можемо ми без Гренландії? Ні, не можемо. Нам потрібна Гренландія. Якщо ви подивитеся на водні шляхи навколо Гренландії — там проходять кораблі Росії, кораблі Китаю. І ми не покладаємось на Данію, щоб вона могла забезпечити безпеку. Ми говоримо про мир для всього світу, міжнародну безпеку. Гренландія дуже важлива для цього", - сказав Трамп.

"Я думаю, що Данія це розуміє, я думаю, що Європейський Союз це розуміє, а якщо вони не розуміють, нам доведеться їм це пояснити", - зазначив очільник Білого дому.

На питання про те, чи збираються США посилити військову присутність у Гренландії, Трамп відповів, що "Данія та США у хороших відносинах" та "Данія має багато бізнесів у США".

Нагадаємо, 28 березня віцепрезидент Джей Ді Венс відвідав Гренландію. Він мав візит на американську військову базу у Гренландії.

Під час візиту Венс заявив, що Америка дбає "не тільки про власні інтереси", а ще й "про інтереси Гренландії" та про жителів острова. 

Топ коментарі
+41
Особисто трумпу треба термінова увага людей у білих халатах.
показати весь коментар
28.03.2025 23:03 Відповісти
+27
Одному нужна Украина, другому - Тайвань, третьему Гренландию подавай. О#уевших старичков в мире нездорово прибывает..
показати весь коментар
28.03.2025 23:13 Відповісти
+22
Кончене мурло. Чому воно ще президент? Піндоси, ау, спите чи шмарклі жуєте? Ні одна країна ще такого не заявляла.
показати весь коментар
28.03.2025 23:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
не дійшло до шниря...
а ви на англомовних форумах на мові?
чи це тільки тут?
чи ви там не буваєте? 🤣
показати весь коментар
29.03.2025 01:36 Відповісти
Невже ніхто не може приспати цього виродка фашистського. Краще воно одне здохне чим мільярди людей в світі накриє апокаліпсис
показати весь коментар
29.03.2025 01:24 Відповісти
в кожного співака є свій пік.
а в багатох і не буває...
в неї свій був - більше не буде....
https://www.youtube.com/watch?v=bBgdXGQAHQM&list=RDbBgdXGQAHQM&index=2
показати весь коментар
29.03.2025 01:33 Відповісти
рыжий , иди и возьми ее !!!)))
показати весь коментар
29.03.2025 02:49 Відповісти
доня копійчини не дасть на допомогу ні Мнямні ні Тяйваню- жлоб бо...
шє і копалини з них висосе...
показати весь коментар
29.03.2025 04:06 Відповісти
Це якесь руде трампло, чим воно краще за пуйло? І це при тому що у США в Гренландії військові бази і Данія згодна на найширшу співпрацю в любому напрямку.
показати весь коментар
29.03.2025 06:51 Відповісти
Трампу необхідно вбивати думку, що найліпший вихід з сьогоднішньої ситуації це знищення росії як суб'єктної одиниці, розподіл її між США та Китаєм. Торгівельні війні краще за ядерні, а Китай не стане воювати зброєю.
показати весь коментар
29.03.2025 07:00 Відповісти
а заодно Ньюфаундленд, Исландию, Фареры ну и пол-Арктики чтобы не мелочиться А ***** не треснет? из-за к0нченого нетаньяху.я почти разорвал отношения с Канадой и Европой - каким-же надо быть долбой0бом... хотя... всё это "свои понты дороже денег" - на присоединение новых земель нужен референдум в штатах, а какому налогоплательщику на)(уй нужен заледеневший кусок камня? они курорт Пуэрто-Рико никак не могут сделать штатом, а тут кусок льда...
показати весь коментар
29.03.2025 07:33 Відповісти
Трампу потрібна лоботомія заради міжнародної безпеки.
показати весь коментар
29.03.2025 07:40 Відповісти
Руки прочь от Гренландии рыжий фашистский Трампон!
показати весь коментар
29.03.2025 09:15 Відповісти
Цікаво, я при згадці про трампа і Гренландію бачу такого пухлого рудого хлопчиська, що валяється посеред іграшкового магазину, б'є ногами і руками по підлозі та вигукує:
"Хачу Гренландію!!! Хачу-хачу-хачу!!!! А-а-а-а!!!!! Купі-купі-купі-купі!!!!!"
показати весь коментар
29.03.2025 09:36 Відповісти
Цей поцрезидент і його московчики, ще відсидять весь строк та приймуть багато антидемократичних законів. Та трамон може зробить хід аналогічно ********** з можливістю нового обрання.
показати весь коментар
29.03.2025 10:09 Відповісти
Сторінка 2 з 2