5251 відвідувач онлайн

Наслідки ракетного удару РФ по Кривому Рогу: 7 поранених, пошкоджено цивільну інфраструктуру та автівки. ФОТОрепортаж

Вдень 29 березня 2025 року ворог здійснив ракетний удар по Кривому Рогу Дніпропетровської області. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДСНС.

Як зазначається, внаслідок ракетного удару по місту попередньо поранено 7 людей.

наслідки удару по кривому рогу
наслідки удару по кривому рогу
наслідки удару по кривому рогу
наслідки удару по кривому рогу
наслідки удару по кривому рогу
наслідки удару по кривому рогу
наслідки удару по кривому рогу
наслідки удару по кривому рогу

В результаті атаки спалахнув легковий автомобіль, який рятувальники оперативно загасили.

Пошкоджено багатоповерхові житлові будинки, магазин, автомийку та інфрастуктурний об’єкт. Понівечено понад 20 автомобілів.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що у Кривому Розі пролунав вибух. Ворог атакував місто балістикою. Згодом стало відомо про 5 поранених через ворожу атаку.

Топ коментарі
+16
Кривавий приклад, відсутності підготовки, згідно своїх обов'язків, привладних усіх рівнів, з 2019 року, до відсічі московській війні… «Просто, перестать стрелять…»….
Безкарність привладних та їх оточення щодо ігнорування=невиконання своїх фукціональних обов'язків, виливається кров'ю, простих Українців!
Памятаймо Українці, бо на вибори, треба йти з головою, а не тєлєкам з серіалами говнобородька, від каналів каламойського з фірташем!
показати весь коментар
29.03.2025 13:29 Відповісти
+5
это привет от города-шефа, членинграда
показати весь коментар
29.03.2025 13:23 Відповісти
+5
Кацапи і ваш кремлівський виродок ху#ло ,
Відʼє@іться від Украіни , тому що бумеранг має дві кінцівки !!
показати весь коментар
29.03.2025 13:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это привет от города-шефа, членинграда
показати весь коментар
29.03.2025 13:23 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2025 13:31 Відповісти
Мір в глазах путіна…
Сайдьомся посрєдінє…
главноє чьтоби уліца була заасфальтірована і освєщєна…
показати весь коментар
29.03.2025 14:13 Відповісти
Якісь кінчені ці москалі, знов атака ракетою з інерційною невразливою до реб навігацією, знов місто без жодного ППО яке б могло збивати балістику, знов в радіусі нічого іншого, крім пустої будівлі служби божої, знов влучили в житловий будинок замість неі..
показати весь коментар
29.03.2025 15:11 Відповісти
кацапи не просто конечні, вони підари - доведений факт
а от нарахунок ппо саме у цьому місті - то вже гарне питання і ви самі добре знаєте до кого
показати весь коментар
29.03.2025 19:54 Відповісти
Де ППО?
показати весь коментар
30.03.2025 11:24 Відповісти
щось на іскандер не схоже, як і минулий обстріл по кафе. С-300 достає? Чи торнадо?
показати весь коментар
30.03.2025 11:42 Відповісти
Це швидше за все іранська ракета.
показати весь коментар
30.03.2025 17:56 Відповісти
Ударів у відповідь традиційно не буде. Оманський договорняк. Гинути повинні тільки наші люди.
показати весь коментар
30.03.2025 17:55 Відповісти