5926 відвідувачів онлайн

Ворог застосовує нову тактику атак "шахедами", - BILD

Шахеди змінили тактику атак

Замість послідовних атак дронів з інтервалом у кілька хвилин, "шахеди "тепер збираються у групи на великій висоті, а потім усі разом пікірують на відповідний об'єкт. ЗСУ наразі розробляють тактику протидії цій новій стратегії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише BILD.

Російські військові почали використовувати безпілотники дальнього радіуса дії в новій, раніше невідомій і навіть більш смертоносній тактиці, ніж раніше.

Це безпілотники-камікадзе довжиною близько чотирьох метрів типу Shahed-136 або Geran-2, як російські військові називають репліку оригінального іранського безпілотника. Щоночі росіяни атакують ними українські території. Попри те, що більшість дронів знищує українська протиповітряна оборона, збільшується кількість БпЛА, які досягають цілей.

Все через те, що російські військові мінили тактику застосування цих безпілотників. Замість того, щоб летіти до відповідних цілей один за одним з інтервалом у кілька хвилин, дрони тепер збираються за кілька кілометрів від місця атаки на висоті кількох тисяч метрів, а потім разом обрушуються на відповідне місто.

Результат: численні дрони, навантажені вибухівкою, летять одночасно, і лише деякі з них можна відбити. Протягом останніх тижнів у великих містах, таких як Одеса та Дніпро, було завдано пів дюжини ударів за кілька хвилин.

ЗСУ намагаються протистояти новій тактиці армії РФ

Як пише BILD,  зараз розробляють тактику протидії цій новій російській стратегії нападу. Однак подробиці тримаються в секреті. 

У виданні зазначають, в той час, як Росія зовні заявляє про готовність припинити дальні атаки на українські цивільні об'єкти, Кремль день за днем працює над тим, щоб зробити ці атаки ще більш ефективними, ніж раніше, і таким чином тероризувати мільйони українських мирних жителів щоночі.

Нова тактика Путіна щодо безпілотників знову викриває його пропаганду про нібито готовність до миру з Україною.

Нагадаємо, у ніч на 29 березня 2025 року противник атакував 172 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Міллерово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ, Чауда – Крим.

Топ коментарі
+12
Чому наші не беруть таку тактику для удару по приморську, чауді?
Досить вже панькатися із скаженими зомбі, вносі знищувати іхні міста відповідно - чи чекаємо коли українці закінчаться?
показати весь коментар
29.03.2025 13:34 Відповісти
+12
Так робіть аналогічно, чи ви за 3 роки повномасштабки не додумались виготовити масовий безпілотник з достатньо прогресивною навігацією для збирання і атаки роєм з великої висоти, і з достатньо масивною бойовою частиною щоб вражати більш укріплені об'єкти ніж цистерна з пальним, а просто пиляли на цьому гроші поки ворог вдосконалювався?
показати весь коментар
29.03.2025 13:41 Відповісти
+8
Мені досі незрозуміло - чому не купуються ось ці літаки, чи щось подібне, для боротьби з тими мапєдами?
Як на мою думку це дешевше, ніж Ф 16 чи міражи і мабуть ефективніше , бо швидкість майже однакова.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Embraer_EMB_314_Super_Tucano
Чому не використовуються аеростати з сітками?
Зарплати слуги собі швидко проголосували, а з обороною міст якось не виходить…
показати весь коментар
29.03.2025 14:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на рій шапедив ,рій Гепардів
показати весь коментар
29.03.2025 13:29 Відповісти
гелікоптери вам в допомогу
показати весь коментар
29.03.2025 13:33 Відповісти
Чому наші не беруть таку тактику для удару по приморську, чауді?
Досить вже панькатися із скаженими зомбі, вносі знищувати іхні міста відповідно - чи чекаємо коли українці закінчаться?
показати весь коментар
29.03.2025 13:34 Відповісти
"панькатися із скаженими зомбі", це ви так звете знищення Збройними Силами по півтори тисячі росіян на день? Русня ніколи не доживе до моменту, коли українці закінчаться.
показати весь коментар
29.03.2025 19:48 Відповісти
Так робіть аналогічно, чи ви за 3 роки повномасштабки не додумались виготовити масовий безпілотник з достатньо прогресивною навігацією для збирання і атаки роєм з великої висоти, і з достатньо масивною бойовою частиною щоб вражати більш укріплені об'єкти ніж цистерна з пальним, а просто пиляли на цьому гроші поки ворог вдосконалювався?
показати весь коментар
29.03.2025 13:41 Відповісти
Давно кажу, що так треба виносити російські НПЗ. По 30-40 штук на один НПЗ, по площі, щоб до до землі.
показати весь коментар
29.03.2025 15:18 Відповісти
Так зроблять аналогічно. А ти як був диванним кіздуном, так і залишишься.
показати весь коментар
29.03.2025 19:50 Відповісти
нема цьому ніякої протидії.
де пролетів один там і десять пролетить.
можна лише запозичити собі щоб замість шкрябати дах кадирова роз'ї*ати його до фундаменту завдяки одночасній атаці всіх дронів.
якщо серйозно то протидія це збільшення кількости мвг, покращення навичок мвг, дирижопелі з сітками як варіянт і то лише після доведеної ефективности, покращення ребу щоб відфільтровувати обманки, тощо.
показати весь коментар
29.03.2025 13:59 Відповісти
якщо дранулети летять на великій висоті то мвг до пердели, тільки засоби ппо малого-середнього радісу тут допоможуть.
кацапи перейшли від тактики виснаження нашої ппо, до тактики масованих ударів в 1 місце десятків дронів, що як ми бачимо дає свої плоди, навіть якщо більшість дронів збиваються.
показати весь коментар
29.03.2025 14:37 Відповісти
це шахеди, вони не летять високо щоб не підставитися під наші зрк.
високо то розвідка летить, там мвг не працюють.
для мене особисто взірцем є відео роботи гепарда: чотири постріли підривними - дві цілі збито.
ефективніше за це я ще не бачив.
показати весь коментар
29.03.2025 14:47 Відповісти
що у вашому розумінні високо ?
орлан літає на висотах до 5 км, шахед на висотах до 4...
пзрк ігла працює по цілях до 3.5, у ідеальних умовах.
гепард також працює до 3 км.
показати весь коментар
29.03.2025 14:56 Відповісти
високо це 500м.
орлан пох де літає, його не зіб'єш засобами мвг.
шахед може летіти на 4 км.
може.
але не летить.
бо летить низько.
якби шахед летів на 4км то мвг могли б його тільки матюками проводжати.
показати весь коментар
29.03.2025 15:17 Відповісти
Шахеды уже давно летают выше 2000-2300 метров. Уже очень давно. И снижаются непосредственно перед поражением цели.

https://sprotyvg7.com.ua/lesson/rekomendacii-***********-shhodo-borotbi-z-bezpilotnimi-litalnimi-aparatami-kamikadze-shahed-136-geran-2
показати весь коментар
29.03.2025 15:36 Відповісти
Ну командування ППО ж знає звідки стартують ворожі ударні безпілотники. Чому щоденно і щоночі не атакувати їх стартові майданчики, як аєродром в Енгельсі?
показати весь коментар
29.03.2025 15:02 Відповісти
бо нема у них стартових майданчиків.
є етажерка з направляючою, шмат металу.
все.а на летовищі у енгельсі були склади з крилатими ракетами і наші з третього разу таки вгадали в яке приміщення бити.
від удару по етажерці принесуть лише нову етажерку.
по шахедам треба диверсійно розвідувати місця скупчення щоб давати цілевказання, може щось і вийде.
показати весь коментар
29.03.2025 15:12 Відповісти
Есть и стартовые площадки, есть и промежуточные склады, где готовят, заправляют, программируют и т.д. Все есть. Как и распределительные подстанции, и ТЭС, и ТЭЦ в зоне досягаемости наших средств поражения. Было бы желание на самом верху и было бы чем.

Раша открыла три новые площадки в районе Приморско-Ахтарска для запуска БПЛА.
https://24tv.ua/ru/rezhim-tishiny-po-russki-moskva-uvelichivaet-kolichestvo-jekipazhej-shahedov-i-gotovit-novye-ploshhadki_n2784865
показати весь коментар
29.03.2025 15:31 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2025 14:06 Відповісти
Зрозуміло - «зєлянівчомуневинуватий» і довбойоби, що обрали члєнограя теж «нівчомуневинуваті»…
Оте чмо неголене, яке три роки, замість посилення армії та кордонів будував дороги утричі дорожчі за попередника та розміновував кордони, знімав снайперів, клістрони з ППО, відводив війська з позицій, зупинив програми переозброєння, та шукав мир в очах *****, тепер «кращє знає» як свою провину скинути на військових і далі ***** не робити - головна задача - хоч на шостий рік сидіння увʼязнити Пороха…
показати весь коментар
29.03.2025 15:20 Відповісти
Боевой иммунитет у военных сейчас вообще-то. И в отсутствии укреплений виноваты совсем не те, кого судят. За создание укреплений у нас отвечают ОАГА, министерство инфраструктуры и лично Федоров, которому спустили десятки миллиардов именно на эти цели.
показати весь коментар
29.03.2025 15:24 Відповісти
СРАТЬєх зеленський, невідкладно проведе «ПОТУЖНО», ще дві, а то і три, «НЕЗЛАМНІ» засідання свого збіговиська, під назвою СТАВКИ!!!
А відбиття нальотів шадедів, на міста України, то питання до місцевих його призначенців?? Як вони готувалися з 2019 року, так кров'ю і спливають ПРОСТІ Українці!
У кожного керовніка, УСІХ рівнів, в органах державної влади, мали бути (норма пункту шостого Стаття 5. Мобілізаційні підрозділи
Закону України

Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, № 44, ст.416)

у ПРЯМОМОМУ підпорядкуванні, підрозділи з мобРоботи!!
А вони їх поскорочували і порозганяли!! Починаючи від Міністр Кабінету міністрів, і аж до райдержАдміністрації!!
Тобто, з 2019 року в Україні, були ЗНИЩЕНІ згадані підрозділи!!
А ті хто це зробив, і сьогодні на посадах! Кадровики це знають, і деякі з них, повтікали на пенсію, щоб не нести СПІВВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за вчинений, протиЗаконний злочин! Тому і кров'ю спливає Україна!
показати весь коментар
29.03.2025 14:15 Відповісти
Якби Більд не сказав,то ми б не знали((В нас мільйон своїх,скоро,можливо нова тактика,але поки насолоджуємось перемир'ям((((
показати весь коментар
29.03.2025 15:38 Відповісти
Це атаки з використанням штучного інтелекту.
показати весь коментар
29.03.2025 17:41 Відповісти
Жах... Ублюдочна москвососія...
Їх зараз можуть виявляти?
Може треба великі зрк-ракети 🚀 як совєцікі стаціонарні с-125 чи с-200
... с великою вибухівкою та великою хмарою вражаючих елементів - щоб була можливість пошкодити та розкидати більшість шахедів.. а?
показати весь коментар
29.03.2025 22:07 Відповісти