8299 відвідувачів онлайн

Вирок Ле Пен "викликає особливе занепокоєння", - Держдеп

У Держдепартаменті США відреагували на вирок Ле Пен

Судовий вирок Марін Ле Пен, який передбачає покарання у вигляді позбавлення волі та забороні балотуватися на держпосади, "викликає особливе занепокоєння" в США.

Про це сказала в понеділок у Вашингтоні речниця Держдепу Теммі Брюс, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Згадаємо виступ віцепрезидента (Венса – Ред.) 14 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки щодо захисту свободи слова, а також проти виключення людей з політичного процесу. Ми маємо зробити більше як Захід, ніж просто говорити про демократичні цінності. Ми повинні жити ними",- заявила Брюс.

Вона також додала, що "виключення людей із політичного процесу викликає особливе занепокоєння, враховуючи агресивний і корумпований закон проти президента Трампа в Сполучених Штатах".

Водночас Брюс не погоджується з визначенням про те, що Ле Пен називають ультраправою, додавши, що це може звучати принизливо.

Вона також зазначила, що в Вашингтоні обізнані про повідомлення щодо вироку суду проти Ле Пен, відмовившись від коментарів з цього приводу.

Нагадаємо Лідерку "Національного фронту" Марін Ле Пен у Франції засудили до чотирьох років позбавлення волі - два роки умовно та два роки арешту з електронним браслетом.

Топ коментарі
+52
Після того , що в США , останні 2 місяці робить Тромб і його команда - таке , від держдепу , читати особливо смішно !
Думаю - у Франції також посміються ...
показати весь коментар
01.04.2025 02:10 Відповісти
+35
Он як Держдеп хвилюється про демократію. А погрожувати анексувати Гренландію - це дуже демократично? Чи рудому лідору можна все?
показати весь коментар
01.04.2025 02:18 Відповісти
+31
як фашисти ножками ********, коли їх брател в Європі за кримінал беруть !

називають ультраправою, додавши, що це може звучати принизливо.
а ультралівою то буде похвально ?
показати весь коментар
01.04.2025 02:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ахаха! що нічо більше в методичці не написали? Дармоїди зелені
показати весь коментар
01.04.2025 02:15 Відповісти
там розум необов"язковий, аби лояльне було.
показати весь коментар
01.04.2025 02:26 Відповісти
пішли нах руді дебіли
показати весь коментар
01.04.2025 11:09 Відповісти
як фашисти ножками ********, коли їх брател в Європі за кримінал беруть !

називають ультраправою, додавши, що це може звучати принизливо.
а ультралівою то буде похвально ?
показати весь коментар
01.04.2025 02:38 Відповісти
Називайтє нас проста камуністамі!(с) Трамп
показати весь коментар
01.04.2025 04:43 Відповісти
Після того , що в США , останні 2 місяці робить Тромб і його команда - таке , від держдепу , читати особливо смішно !
Думаю - у Франції також посміються ...
показати весь коментар
01.04.2025 02:10 Відповісти
У "янєлохів" 4 роки в'язниці за корупцію не отримала б.
П. С. Десь Рєзніков єхидно посміхнувся, випивши 50г Хенесі та закусивши "яєчнею"......
показати весь коментар
01.04.2025 02:11 Відповісти
Если человека не посадили, а оставили на свободе, но лишили каких-либо прав - политические мотивы налицо.

Рукоплескающие этому - так же само рукоплескали несколько лет назад, когда один Найвеличнiший всеми способами устранял тех кто против. Привело это к тому, что на последующих выборах, выбор будет между Зеленским и Зеленским.

Такие рукоплескатели никак не могут осознать, что суть противовеса - не в том, чтобы быть хорошими или правильными, а в том чтобы быть противовесом.

Когда человек участвует в жизни страны, и что-то из себя представляет - в нем всегда будет за что зацепиться. А радующимся с щенячьим восторгом - рекомендую посмотреть в сторону Петра Алексеевича - с него готовят то же самое, только под другим соусом.
показати весь коментар
01.04.2025 02:14 Відповісти
Кадр з фільму "Рєзня бєнзопілой на Банковой".

показати весь коментар
01.04.2025 02:20 Відповісти
Осторожнее, а то местные узнают, чем он своего брата убил)))
показати весь коментар
01.04.2025 02:39 Відповісти
то есть, если этот человек берет у касапов на выборы деньги, а финансирование избирательной кампании деньгами, полученными из зарубежных источников, карается у Франции законом, то это называется политическим преследованием? ну-ну..
показати весь коментар
01.04.2025 06:35 Відповісти
Мабуть так, пан Іванов вважає, що шахрайство перестало бути злочином.
Та й Аль Капоне колись не слід було чіпати, хай би займався своїми справами
показати весь коментар
01.04.2025 07:45 Відповісти
та це просто кацап. не звертайте увагу на цього притрушеного. це виключно почерк гебні - справу про Ле Пен обтикати "протівовєсами" про Пороха, про Зе.
показати весь коментар
01.04.2025 07:48 Відповісти
Авторитарні лідери повинні змиритись з тим, що демократичні держави будуть захищати себе від ультраправих і ультралівих популістів.
Грубо кажучи - те, що ви змогли надурити виборців в своїй країні, не означає, що інші держави повинні це толерувати!
Тим більше в Європі, яка має великий негативний досвід, коли такі приходили до влади, і розвʼязували світові війни.
показати весь коментар
01.04.2025 02:15 Відповісти
Любой авторитаризм начинается с демократии и ее защиты в лице себя, любимого =)
показати весь коментар
01.04.2025 02:43 Відповісти
Саме так - коли демократія виявляється слабкою, і допускає до влади автократа... себе, коханого!
І без різниці, чи то фашист, чи нацист, чи комуніст!
показати весь коментар
01.04.2025 03:05 Відповісти
Що ліпше - вибрати такого "Лідера", і заплатити за це життям сотні міліонів людей, чи не допустити його до влади?
показати весь коментар
01.04.2025 03:23 Відповісти
Ті ж самі, кто ляпен посадив.
показати весь коментар
01.04.2025 04:50 Відповісти
Если народ "молчит" - это не обязательно значит, что он соглашается. Это может означать, что он живёт в состоянии страха. Потому что авторитарные, тоталитарные государства держат свой народ в заложниках, подобно террористам. "Будешь вякать против - уволим, посадим, в конце-концов - убьём." Можно подумать, что Франция сейчас или там Румыния действуют как диктатуры, убирая ле пен и джорджеску с политического поля. Но это же не так. Это явная дешевая манипуляция, которую использует кремль и которому вторит нынешняя администрация трампа. Оруэлл в чистом виде.
показати весь коментар
01.04.2025 08:29 Відповісти
Васіл Пердунов помиляється. Ке ГеБЕШник.
показати весь коментар
01.04.2025 08:58 Відповісти
Он як Держдеп хвилюється про демократію. А погрожувати анексувати Гренландію - це дуже демократично? Чи рудому лідору можна все?
показати весь коментар
01.04.2025 02:18 Відповісти
Хвилюється, бо знає кішка, чиє м'ясо з'їла! Якщо у Франції добралися до брудних грошей Ле Пен, то рано чи пізно доберуться і до брудних грошей трампа і маска, і не дадуть донні окупувати Білий Дом назавжди!
показати весь коментар
01.04.2025 11:10 Відповісти
як держдеп переживає за прокацапських ле пен і румуна! ну просто ночі не спати тепер будуть, бідосі. І це ті, що закрили радіо свобода і слова в своїй країні не дають сказати.
показати весь коментар
01.04.2025 02:36 Відповісти
Європейська демократія виявилася фальшивою. Будь-яка влада яка відчуває небезпеку перетворюється на автократію. Це природно. Просто європейців раніше ніхто не перевіряв на вошивість. Раніше вони самі судили всіх. Зображували святих. А тепер якось миттєво скурвилися.)
показати весь коментар
01.04.2025 02:44 Відповісти
Ти дебіл, або така методика від фсб
показати весь коментар
01.04.2025 04:16 Відповісти
Кремлівські консерви з ароматом сюрстрьоммінгу 👎
показати весь коментар
01.04.2025 07:01 Відповісти
пнх кацап
показати весь коментар
01.04.2025 07:19 Відповісти
Давно пора.

Экзистенциальный враг свободного мира в открытую финансирует 5 колонну. После трагедии в США, никто зажмуриваться и стеснительно отворачиваться уже не будет...
показати весь коментар
01.04.2025 03:10 Відповісти
Держдеп і Трап переживає за засудженого фашиста )(уйла і за його прокацапських холуїв
Ле пен і Джордже, Орбана і Фіцо. Заводить кривавого друга Кіма... З приходом до влади неадекватного Трампа США на очах перетворюється на терористську імперіалістичну державу, Державу яка зі своїми кривавими терористичними друзями країнами- ізгоями
стала представляти реальну загрозу буквально всім вільним демократичним країнам світу.
показати весь коментар
01.04.2025 03:16 Відповісти
Російський агент Краснов наступний!
показати весь коментар
01.04.2025 03:39 Відповісти
Коротко і по сути- фашисти усіх країн об'єднуйтеся
показати весь коментар
01.04.2025 04:14 Відповісти
Позанепокоюються та й перестануть.
показати весь коментар
01.04.2025 04:25 Відповісти
Radio France internationale


Оголошуючи рішення, суддя підкреслила «центральну роль» Марін Ле Пен у системі, створеній для розкрадання грошей Європейського парламенту. Як пише https://www.lemonde.fr/les-decodeurs/article/2025/03/31/marine-le-pen-condamnee-dans-l-affaire-des-assistants-parlementaires-du-fn-ce-que-la-justice-lui-reproche_6588582_4355771.html Le Monde, суд «узяв до уваги, окрім ризику повторного злочину, серйозне порушення громадського порядку, в цьому випадку те, що особа, яка вже була засуджена першою інстанцією, є кандидатом на президентських виборах».

Ле Пен та інших співобвинувачених депутатів Європарламенту звинуватили в тому, що вони, найнявши за кошти установи помічників, які насправді займалися справами партії «Національне обʼєднання», а не виконували свої посадові обовʼязки.

показати весь коментар
01.04.2025 04:47 Відповісти
Марін Ле Пен засудили до чотирьох років позбавлення волі. З них два роки - умовно, ще два - домашній арешт із носінням електронного браслета. Наступні пʼять років їй заборонено обіймати державні посади. Також Марін Ле Пен має виплатити €100 тисяч штрафу.

Політикиня ще може подати апеляцію, проте вирок починає діяти негайно. Таким чином, вона навряд зможе балотуватися у президенти на майбутніх виборах у 2027 році.
показати весь коментар
01.04.2025 04:48 Відповісти
Разом із вісьмa депутатaми Європарламенту, та Ле Пен судять також дванадцять помічників європарламентарів: їх визнали винними в незаконному отриманні коштів.
показати весь коментар
01.04.2025 04:51 Відповісти
При чем тут США ? она француженка
показати весь коментар
01.04.2025 05:12 Відповісти
Во Франции осудили гражданку Франции.
Казалось бы а при чем тут вообще США 🤔
показати весь коментар
01.04.2025 05:26 Відповісти
BBC

Трамп задумав масштабні зміни в Америці після повернення до Білого дому й почав видавати укази, без огляду на Конгрес і в обхід загальноприйнятих норм. Противники звинуватили Трампа в авторитаризмі та оскаржили навалу радикальних президентських розпоряджень у судах. Трамп не відступив, і США опинилися на межі конституційної кризи.
показати весь коментар
01.04.2025 05:51 Відповісти
"Ставки зросли щойно адміністрація Трампа вирішила відкрито розглядати ухвали федерального судді як необов'язкові", - пише Трайб, автор канонічного трактату 1978 року "Американське конституційне право".

"Коли ці відморозки застосують той же підхід у Верховному суді США, все це політичне лайно прилетить на вентилятор", - попередив зазвичай стриманий Трайб, у якого свого часу навчалися Барак Обама і кілька суддів Верховного суду США, включно з його головою Джоном Робертсом.

Саме Робертса називають одним із батьків нинішньої кризи.

Робертс написав ухвалене Верховним судом рішення надати майже повний імунітет президентам США, за що Трамп нещодавно прилюдно поплескав його по плечу і подякував: "Ще раз спасибі, я не забуду".
показати весь коментар
01.04.2025 05:53 Відповісти
Трамп дякує Робертсу
показати весь коментар
01.04.2025 05:54 Відповісти
Держишь дупа гнилой стал Абырвалг
показати весь коментар
01.04.2025 06:07 Відповісти
Не вирок має викликати якесь там занепокоєння,а причина вироку,а причина це злочинна діяльність на шкоду демократії.Чи рильце в пушку також?
показати весь коментар
01.04.2025 06:23 Відповісти
Трампонівську сестру по вірі образили. Маск з горя обдовбається.
показати весь коментар
01.04.2025 06:25 Відповісти
Когось у ЄС цікавить думка та турбують заяви бившой наддержави та бившого оплота демократії до влади у якій прийшли визнаний судом шахрай з тупими та ще тупійшими і фашисти з агентами Кремля?
показати весь коментар
01.04.2025 06:37 Відповісти
Реакція Держдепа передбачувана, бо саме Трамп та його команда за ідеологією - ультраправі в чистому вигляяді.
показати весь коментар
01.04.2025 06:38 Відповісти
Її засудили за воровство та корупцію. До чого тут її політичність? Того Венса історія викине на смітник і ніхто і не згадає.
показати весь коментар
01.04.2025 06:58 Відповісти
алярм ! наших б'ють !
показати весь коментар
01.04.2025 08:24 Відповісти
Чья бы корова мычала...
А если серьезно: женщину осудили за коррупцию. Расследование достаточно долгое, вердикт относительно мягкий. США стоит смирится, что Европа не хочет видеть уголовников в политике.
показати весь коментар
01.04.2025 08:30 Відповісти
Демократії вони такі. В США - одні, в Європі - інші
показати весь коментар
01.04.2025 08:41 Відповісти
Чергове підтвердження того, на чиєму боці "партія" рудого наперсточника.
показати весь коментар
01.04.2025 08:44 Відповісти
АБСОЛЮТНО синхронно із кремлем !! Як швидко можна зкурвити країну.
показати весь коментар
01.04.2025 08:53 Відповісти
Ворон ворону помочь хочет. Что то таких воронов больше становится. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
01.04.2025 08:53 Відповісти
"викликає особливе занепокоєння" в США. Джерело: https://censor.net/ua/n3544310
може це "викликає особливе занепокоєння" особисто для трампона?
показати весь коментар
01.04.2025 08:56 Відповісти
Давно пора всех сажать. Недавно заходил в твиттер Дональда Туска. Тысячи комментариев помоев. Его называют немецкой шлюхой. Что творится у Макрона и Шольца представить страшно. Если Европа не опомнится скоро скатится в полнейший хаос, не исключаю даже революций. Это будет смерть и распад Европы.
показати весь коментар
01.04.2025 09:10 Відповісти
Єдине, що придумали європейські лідери, кричати з усіх підконтрольних ЗМІ - навколо вороги! скоро війна! Путінізм у чистому вигляді.
показати весь коментар
01.04.2025 09:15 Відповісти
Ви не бачите реальної війни, яка не "скоро", а вже десять років, з яких три- повним ходом? Схоже це ви - путіноїд, це ваш вождь кричав "навколо вороги", а сам розпочав війну.
показати весь коментар
01.04.2025 09:50 Відповісти
Хай Трамп в знак протесту піде на операцію по зміні статі.
показати весь коментар
01.04.2025 10:06 Відповісти
Я так зрозумів, було би краще використати методи його друга, просто вбити конкурента?
показати весь коментар
01.04.2025 10:21 Відповісти
До чого тут свобода слова, або демократія??? Лепен вкрала гроші і не маленькі, тож мусить відповідати!!!
показати весь коментар
01.04.2025 10:36 Відповісти
По ходу ці "дуже нерозумні істоти" не зрозуміли натяку про статую Свободи.
А ля гер ком а ля гер.
показати весь коментар
01.04.2025 10:51 Відповісти
альтернатива для німеччини ставай в чергу
показати весь коментар
01.04.2025 11:29 Відповісти
Лепен называть "ультраправой" могут только дегенераты. А вообще конечно консервативные популисты, коим и является Лепен, должны были прийти раньше, что бы спасти Европу от коммуняк. А теперь Европе точно ппц
показати весь коментар
01.04.2025 19:58 Відповісти
Ті грошенята які їй нашкребли, 100 тисяч, то насправді смішна сумма, навіть за сомалійськими мірками, щоб ризикувати ймовірним президентством. А рейтинги у неї високі. Звичайно нам таке на користь, але от Франція, вчора Румунія, а який ще завтра єврорежим у євросовку виявиться псевдодемократією, з карманною оппозиціею, як у сраній раші, та з усуненням головних претендентів, як у Білорусі?
показати весь коментар
01.04.2025 22:28 Відповісти